Daw Problemy: Automatyczne mielenie kart, oraz brak możliwości transmutowanie lub tworzenia pewnych kart premium.

+
Cześć,
Nie mogłem znaleźć podobnych problemów na forum więc założyłem nowy temat.

Pierwszy problem który mam z Gwintem to automatyczne mielenie kart. W moim wypadku jest ono ustawione żeby skupiać się na zasobach. Dziś miałem spore szczęście i po otwarciu jednej beczki wyleciała legendarna karta Skelige - premium (oczywiście miałem zwykłą kare już w kolekcji), więc wszedłem do menu tworzenia kart i dostałem tylko 60 skrawków. Gdy próbuję zmielić jakąkolwiek inną kartę legendarną otrzymałbym 200 skrawków, więc nie wiem czy to bug czy specjalnie jest to ustawione w ten sposób aby oszukiwać nieświadomych graczy na skrawkach, a może automatyczne mielenie ma tak działać - jeśli ma to tak działać to nie wiem nawet co o tym myśleć...

Druga sprawa to problem z transmutacją kart. Wiem że kart zestawu podstawowego nie można transmutować tylko trzeba stworzyć od nowa całą kartę premium. Próbowałem transmutować kartę Żagnicy z frakcji potworów i ciągle wyskakuje mi komunikat: "Napotkano błąd w trakcie realizacji polecenia. Proszę spróbować ponownie", taki sam komunikat wyskakiwał gdy próbowałem stworzyć jej kartę premium ze skrawków i pyłu.

Będę wdzięczny za jakieś informacje na ten temat lub ewentualną pomoc...
Żagnica.pngŻagnica 2.png
 
mi na 1 problem pomaga prosta procedura
-wchodzę w talie w której jest owa karta
-wywalam ja z talii i dodaje wersje prem
-zapisuje takie ( czasami jeszcze wychodzę i wchodzę w moduł tworzenia talii)
 

Lexor

Forum veteran
@garnizon90: Co to była za "legendarna karta Skellige"?

Żagnica nie jest kartą z zestawu podstawowego tylko z "dodatku" Wojna Krwi - aby zdobyć jej wersję premium musisz go kupić.
 
@Lexor

Czyli dopiero po zakupieniu dodatku Wojna Krwi będę mógł transmutować lub stworzyć premke Żagnicy?

Legendarka skelige, która wyleciała z beczki to Harald Chromy.
 

Lexor

Forum veteran
Po zakupieniu Wojny Krwi bedziesz mógł ją zdobyć w trakcie przechodzenia owego dodatku (karta znajduje się w jednej ze skrzynek, które się spotyka podczas gry) - nie ma możliwości jej transmutacji / innego utworzenia wersji premium.

Prawdopodobnie owe 60 skrawków otrzymałeś z innych kart, a zwykła wersja owej legendarki nie została zniszczona, bowiem masz ją w którejś swojej talii (a takich kart system automatycznie nie niszczy).

PS. Nie ma karty Harald Chromy, jest Harald an Craite - (Harald Chromy to nazwa drugiej przemiany tej karty, która nigdy nie pokazuje się w zbiorze kart jakie posiadasz).
 
Last edited:
@Lexor Dokładnie tak jak mówisz, kartę miałem w jednej z tali Skelige, problem rozwiązany dzięki wielkie.
Dzięki za informacje na temat Żagnicy.

Temat do zamknięcia
 
Top Bottom