Decybele 2011 ruszyły. Głosuj na Wiedźmina 2 w sześciu kategoriach!

+
Decybele 2011 ruszyły. Głosuj na Wiedźmina 2 w sześciu kategoriach!



Serwis Dubscore.pl wystartował niedawno z drugą już edycją swojego plebiscytu na najlepsze polskie lokalizacje roku 2011. Gorąco zachęcamy do głosowania na Wiedźmina 2 oraz aktorów wcielających się w role postaci z gry w kategoriach wymienionych poniżej:
Najlepszy dubbing
Najlepsza rola męska
Najlepsza rola żeńska
Najlepsza postać drugoplanowa
Najlepsza postać epizodyczna
Najlepszy aktor głosowy
 
Tak jakby dyskusja się już toczy w identycznym wątku towarzysza maciekw o_O...
 

gower

Forum veteran
Właśnie, proszę nie sygnować moim nickiem obcych eventów - chyba, że za opłatą;)
 

Vojtas

Forum veteran
Aaaaanyway, zagłosowane. W2 pozamiata bez dwóch zdań. Pytanie tylko, jakiej skali będzie to zwycięstwo.
 
Zagłosowałem ; ) zastanawiam się kto wygra jeśli chodzi o dubbing bo w Skyrim też jest niezły ( ale i tak Wiedźmin wymiata ) Mimo woli Triss mniej mi się spodobała niż Filipa, Postać epizodyczna oczywiście Foltest ( bardzo mi go było szkoda gdy został zamordowany bo był prawdziwym twardym i nieugiętym Królem ) Postać drugoplanowa no tutaj miałem dylemat Henselt czy Jaskier ale barda bardziej polubiłem Jeśli chodzi o głos męski i aktor głosowy to głos wiedźmina jak i aktor który go podkładał wymiata ( wybaczcie zapomniałem jak się nazywa )
 
Jasny gwint, w postaciach drugoplanowych nie było Detmolda - no i sobie na niego nie zagłosowałem. :p Większość głosów poszło w Wiedźmina, Skyrim i Deus Ex też po głosie dostały.

Oczywiście, najwięcej głosów dałem na pana Banaszyka. IMO o wiele lepiej zdubbingował Roche'a, niż Jacek Rozenek Geralta(który bądź co bądź nie zawiódł, ale jednak to nie to samo co Vernon Roche)
 
Mi sie jednak zdaje, że Geralta nic nie przebije. Nie moge sie po prostu doczekać kolejnej części Wiedźmina ;>
 
Wszystkie polonizacje w tym konkursie moim zdaniem zasługują na szacunek... ale jako Fan Wiedźmina i CDPR zwycięzca może być tylko jeden:)!
 
Najlepszy dubbing: W2
Najlepsza rola męska: Roche
Najlepsza rola żeńska: Triss
Najlepsza postać drugoplanowa: Jaskier
Najlepsza postać epizodyczna: Prorok
Najlepszy aktor głosowy: Krzysztof Banaszyk

Podsumowanie:
Roche miał najlepszy dubbing i był najlepszym bohaterem fabularnym ;] Naprawdę Pan Banaszyk idealnie wczuł się w rolę i zdubbingował Roche'a perfekcyjnie Propsy
 
Najlepsza postać drugoplanowa: Yerpen Zigrin.
Haha. Na fotce jest Cecil Burdon, jeśli się nie mylę.
Najlepszy dubbing: W2
Najlepsza pełna lokalizacja: W2
Najlepsza rola męska: Roche
Najlepsza rola żeńska: Triss
Najlepsza postać drugoplanowa: Henselt
Najlepsza postać epizodyczna: Bernard Loredo
Najlepszy aktor głosowy: Krzysztof Banaszyk
 
Mają rację żeby głosować tylko w 6 kategoriach, gdyż jest też nominacja w kategorii 'Najgorzej zdubbingowana postać' dla Saskii. W sumie nie bardzo wiem za co, bo głos A. Przestrzelskiej pasował mi do tej postaci, ale widocznie niektórzy mieli jakieś obiekcje i dlatego ta nominacja.

A tak wogóle to Vernon rządzi. ;)
 
Gerwant said:
W sumie nie bardzo wiem za co, bo głos A. Przestrzelskiej pasował mi do tej postaci, ale widocznie niektórzy mieli jakieś obiekcje i dlatego ta nominacja.
Barwa głosu jeszcze ujdzie, ale dziewczyna po prostu nie potrafi grać głosem. W ogóle, kompletnie, null. A jakby tego było mało jest tak hiperpoprawna (przesadnie dokładnie wymawia wszystkie głoski szczelinowe i zwarto-szczelinowe), że aż zęby bolą. Podsumowując - jej udział w nagraniach to pomyłka.
 
Pan Krzysztof Banaszyk wypadł najlepiej! Widoczna zmiana (na plus) u pana Rozenka na bardziej mrocznego wiedźmina w porównaniu z części pierwszej, w której nie pracował zbytnio barwą i nasileniem głosu.
Ale tak jak pisałem - Vernon Roche w wykonie pana Banaszyka to mistrzostwo świata.
I trudno mi się słucha audiobooka, w której... Roche jest Geraltem! :D
 
Top Bottom