Demo, Co? Jak? Kiedy?

+
@rtshadow:po pierwsze, witamy na forum.Po drugie, wymagania sprzętowe Gothica to porażka na całego. Gdyby złorzeczenia mogły zabijać, twórcy już by nie żyli.
 
Co do Gothica to tam jest walnięta optymalizacja i do dobrego działania nie trzeba zbyt wygórowanego sprzętu oprócz RAMu, którego potrzeba bardzo dużo i jest to spowodowane tym że cała mapa jest wczytywana od razu.W Wiedźminie takiego problemu nie powinno być
 
U mnie Gothic się ciął na maxa przy 2GB@800Mhz DDR2 w dualu, przy grafice 7900gt także ta gra była ogólnie spaprana :)
 
I jeżeli już miało by być te demo, to mam nadzieję ze Redzi zrobią je porządne :) Tj. będzie przedstawiało smaczki gry, będzie dosyć obszerne, itp. Czekam na dalsze informacje...
 
Demo tak skonstruowane w którym to była by jedna góra dwie misijki powodujące u potencjalnego odbiorcy chęci do zapoznania się z całym produktem ! Na demie to se można sprawdzić czy komp wyrabia i tyle ! Więc troche mi ciężko opczaić o co chodzi z tym demem "obszernym" no ale może i takie istnieją ! Aaa em a dema i tak niebędzie...!? pewnieAle to moje zdanie
 
Gregmastergruda said:
Demo tak skonstruowane w którym to była by jedna góra dwie misijki powodujące u potencjalnego odbiorcy chęci do zapoznania się z całym produktem ! Na demie to se można sprawdzić czy komp wyrabia i tyle ! Więc troche mi ciężko opczaić o co chodzi z tym demem "obszernym" no ale może i takie istnieją ! Aaa em a dema i tak niebędzie...!? pewnieAle to moje zdanie
Nie zgodzę się. Przykład: demko Lost Planet w DX10 - spaprane na amen. Skoro GF8800GTS ledwo daje rade (ma po kilka klatek/s!!), to ja nie mam pytań na czym oni to robili. Pełna wersja na pewno będzie lepiej zoptymalzowana... Trochę to demko to był strzał w płot - bo sporo ludzi mogło to demko zniechęcić do tej gry... Szkoda słów...A co do demka Witchera - to najlepiej jakby byla jakas malutka wiocha (4-5 domów) i kilku NPC w nim, kilka malych zadanek i jedno dłuższe zadanie - wyprawa po jakiegoś stworka...Za dużo bym w tym demie nie chciała, bo jeśli zdecydowałabym się zagrać, to potem w pełnej wersji mogłoby mi się nie chcieć po raz n-ty iść na tą samą bestyjkę...(bo demko byloby skończone kilka razy zapewne)...Chociaż pomysł dema ma 1 zasadniczy plus - można sie nauczyć sterowania tj. wyłapywania odpowiedniego momentu na kombosy - bo non stop gapić sie w te strzałke to nie mam ochoty...
 
iwonex ok ale za przyklad dajesz dopiero raczkującą technologie jaką jest DX10 a pozatym to że zdarzyła się im wtopa ze skopanym demem to ich problem ! niby jak to się ma do tego co ja pisałem !? Na myśli miałem poprawne działanie dema pod DX9 w tym przypadku Witchera ! napisałem wyrażnie "powodujące u potencjalnego odbiorcy chęci do zapoznania się z całym produktem "a nie zniechęcenie go !
 
Jako demo mogli by zrobić jakiś epizod z nowel albo z sagi. Taka retrospekcja. Wtedy demo było by po prostu wprowadzeniem do gry. Ma to jednak kilka wad np. trzeba by zrobić od podstaw kilka lvl a nie wiadomo czy jest na to czas.
 
Niekoniecznie, można zacząć grac postacią na 10 lv a na 'dzień dobry' po prostu dostac okreslona ilosc punktów do rozdzielenia na poszczególne umiejetnosci...
 
Ja bym sie zadowolił demem z jednego gameplaya. Bez questów i takich innych tylko wyrąbać paru gości mieczem i już po demku. Tak tylko żeby się zapoznać ze sterowaniem. Mam na myśli gameplaya kiedy jest atak na siedzibe wiedźmaków.
 
dokładnie, mi też wystarczyłoby tylko to, co było na filmiku przedstawiającą walkę w grze :)
 
Drejk said:
Ja bym sie zadowolił demem z jednego gameplaya. Bez questów i takich innych tylko wyrąbać paru gości mieczem i już po demku. Tak tylko żeby się zapoznać ze sterowaniem. Mam na myśli gameplaya kiedy jest atak na siedzibe wiedźmaków.
nie sądzisz że to by spłycało grę? Demo w stylu diablo dla gry która NIE chce bć z d. kojarzona to nie jest IMO dobry pomysł. Już lepiej żeby to była lokacja bez przeciwników, coby zobaczyć jak sobie komputer z grafiką radzi...
 
Jezu pokazać wszystkie zalety Wiedźmina w jednej lokacji czyli: walka, grafika i różne zadania które można wykonać na różne sposoby. Kilka questów, paru przeciwników i burdel z odsłonięciem kart ;)
 
Adam said:
Jezu pokazać wszystkie zalety Wiedźmina w jednej lokacji czyli: walka, grafika i różne zadania które można wykonać na różne sposoby. Kilka questów, paru przeciwników i burdel z odsłonięciem kart ;)
Ciastko z dziurką i gwiazdkę z nieba też sobie życzysz?
 
A ja mam demo w nosie :pWiem, że I tak Wiedźmin mi najprawdopodobniej nie pójdzie, i że go i tak najprawdopodobniej kupie.Więc po co mi demo ?No, chyba, że stanie się cud i Wiedźmak będzie działał pod PS 1.4.
 
Top Bottom