Detmold i Krakwa

+
Detmold i Krakwa

witam. Otóż gram sobie w wiesia i mam zadanie z Detmoldem (to jak mam "pogadać" z martwym serritem/eganem), musze w nim przygotować krakwę a nie wiem czemu nie mam recepty na nią w EQ (nie mam jej w żadnym schowku sprawdzałem). Proszę o szybką pomoc
 
Witam, u mnie aptekarz Myron nie ma ŻADNEJ receptury do sprzedania, ma tylko różne surowce alchemiczne. Przechodziłem grę wcześniej po stronie Rocha (na edycji premierowej nie rozszerzonej) i nie miałem z tym questem problemów...Po dlugiej przerwie wrocilem do wiedźmina, zrobilem update do najnowszej wersji i wgralem mod Combat Reballance 2. Myślałem ze to mod coś namieszał ale po wyłączeniu go Myron nadal nie ma przepisu na Krakwe...Czy jest jeszcze jakas mozliwość rozwiązania tego problemu? Pytanie dodatkowe :) - czy na tym etapie gry bede mial okazje dojsc do wraku statku? (Zalezy mi na zdobyciu zbroi Vranow w 3 akcie). Pozdrawiam
 
Kaspharm said:
- czy na tym etapie gry bede mial okazje dojsc do wraku statku? (Zalezy mi na zdobyciu zbroi Vranow w 3 akcie). Pozdrawiam
Będziesz miał w samej końcówce Aktu, gdy już odczarujesz Mgłę. Ale to będzie możliwość jednorazowa, tzn. gdy będziesz mijał wrak, od razu go przeszukaj.
 
Niestety mi pomogła jedynie deinstalacja Full combat reballance 2 z panelu sterowania i powrót do save gdzie jeszcze nie grałem na tym modzie. Teraz Myron ma wszystkie receptury. Pozdrawiam
 
Top Bottom