Detroit: Become Human

+
Śledzę Detroit od samego początku developmentu (albo i wcześniej, bo jeszcze za czasu demówki PS4 "Kara" marzyłam o tym, żeby jednak ją wykorzystali), bo uwielbiam gry od Quantic Dream. Nie mam wątpliwości, że to będzie jedna z tych gier, która na wiosnę 2018 wymiecie wszystkich z butów, nie mogę się doczekać :)

Dorzucam tutaj pozostałe trailery, pierwszy wypuszczony oraz dwa przedstawiające pozostałych bohaterów grywalnych - Connora i Marcusa.



 
Filmik zdjęty ale gra mnie zaciekawiła i od pewnego czasu ją śledzę, a że teraz mam PS4 to zapewne zagram (a nie obejrzę rozgrywkę na YT).

Premiera jednak dla mnie odpada.
 
Nie wyjdzie...

To jest niemal tak pewne jak w przypadku gier od Naughty Dog. Od Quantic Dream na PC mieliśmy tylko Fahrenheit (pod skrzydłami wydawcy Atari), a odkąd wydawcą jest Sony to raczej możesz o tym zapomnieć (bo czy doczekałeś się dwóch poprzednich tytułów studia na PC? - mimo upływu lat i całej generacji sprzętu).
 
No szkoda, bo jakkolwiek dobrze na PS4 by ten tytuł nie wyglądał na PC mógłby wyglądać zdecydowanie lepiej (patrz FF XV w wersji na PC i konsole).
 
Nie znam się na tym aż tak dobrze ja żałuję, że gry nie ma na PC, bo w nią nie zagram. A zapowiada się naprawdę świetnie.
 
Nie wiem czy już ktoś o tym tutaj wspominał ale gra ma się ukazać 25 maja.

Czekam, chociaż mam w pamięci (głównie z opinii, bo PS4 mam stosunkowo od niedawna i dopiero powoli nadrabiam co ważniejsze tytuły) poprzednie tytuły studia, które pod względem rozgrywki raczej nie były czymś z pierwszej ligi (nawet w swojej kategorii). Cóż, zobaczymy jak teraz wyjdzie (nie ukrywam, że bardziej interesuje mnie sama tematyka).
 
Jeśli będzie (tak jak w opisie) opcja kinowa to można demo ograć (pełną wersję pewnie kiedyś i tak kupię).
Dubbingu tutaj bardzo się boję...
 
Demko fajne, ale dość krótkie.

Plus, że gra (a raczej demo) promuje swoje rozgałęzienia scenariusza i zachęca nas do rozegrania całej prawy inaczej (nawet pokazując nam odkryte rozwidlenia wydarzeń oraz konsekwencje).

I dubbing nie jest aż tak straszny jak się spodziewałem.


P.S. Podstawowa wada to sterowanie - poszczególne akcje są przypisane do danych "gestów" gałki odpowiedzialnej za ruch kamery - czasem dochodzi do kuriozalnych sytuacji gdy ustawiając inne ujęcie zupełnie przypadkowo włączymy jakąś sekwencję.
 
Last edited:
Pograłem dzisiaj trochę i zapowiada się ciekawa gra, ma potencjał. Fajne są właśnie te rozgałęzienia scenariusza. Moje podejście chyba nie poszło zbyt dobrze bo android się poświęcił ratując porwaną :p
 
Szkoda, że nie zrobili żadnej edycji limitowanej z jakimś fajnym steelbookiem, wtedy może bym się skusił na premierę a tak to czekam na obniżki ;)
 
Top Bottom