Deus Ex

+

Keth

Ex-moderator
Deus Ex

Nie ma jeszcze tematu o tej serii? @<a href="http://forums.cdprojektred.com/member.php?u=2088131" target="_blank">zi3lona</a>, obijasz się.

Anyway - grał ktoś w DE The Fall na Androida? Jak wrażenia? Bo jak na grę mobilną, to się cenią :hmm:

I żeby nie było za nudno:

[video=youtube_share;oe-f25KmrdA]http://youtu.be/oe-f25KmrdA[/video]
 
Jest. Ale na komórce nie znajdę ;p
E:
Chciałam sobie nawet zakupić, ale mój android jest za stary i nie uciągnie.
 
Last edited:
Musi czekać w kolejce, nie ma rady. Sporo jeszcze starszych rzeczy na półce nie napoczętych nawet :p. Moje zaległości są na pewno dużo większe niż twoje :). A do tego ciągle waham się, czy dokupić to Director's Cup i męczyć się z instalacją polskiej wersji językowej (bo mocno skomplikowana to sprawa), czy odpuścić i grać w podstawkę.
 
Musi czekać w kolejce, nie ma rady. Sporo jeszcze starszych rzeczy czeka :p. Moje zaległości są na pewno dużo większe niż twoje :). A do tego ciągle waham się, czy dokupić to Director's Cup i męczyć się z instalacją polskiej wersji językowej (bo mocno skomplikowana to sprawa), czy odpuścić i grać w podstawkę.

Ja? Ja nie mam zaległości, bo zwyczajnie z 90% gier z ostatnich lat mnie nie interesuje. :p A te 2-3 tytułu w roku spokojnie ogram. Ale dobra EOT.
 
Przeszedłem niedawno Deus Ex: HR, i szczerze mówiąc jestem mocno zawiedziony. Wątpie by odgrywał tu role fakt że grałem 3 lata po premierze, bo chociażby w Gothic 1 stosunkowo również grałem późno a jest to moje top3. Fabularnie według mnie słabo. Liniowość, żadna decyzja, żadne dialogi podczas gry nie wpływają na losy późniejszych naszych poczynań. Na początku gry liczyłem że dzięki temu jak poprowadzimy rozmowy, i podejmiemy decyzje będzie można dołączyć się np do Frontu Ludzkości, a tu klapa nic takiego nie miało miejsca. Biorąc pod uwagę jakie oceny zebrała gra, to spooory zawód.

Mass Effecty wciąż numer jeden jeżeli chodzi o RPG Sci-Fi, oby Cyberpunk to zmienił :p.
 
Last edited by a moderator:
Firnomir zależy co uważasz za SCI-FI RPG, bo jak dla mnie w tych klimatach jest bardzo mało gier. Podaj jakieś tytuły które dla Ciebie są najlepsze.
 
SW: KotOR (obie części), starsze Deusy, jeśli ME to RPG, to System Shock też i to lepszy. Ogółem chodziło mi raczej o to, że ME to dla mnie wielkie rozczarowanie jest i nie rozumiem zachwytów nad serią.
 
@up
Szkoda tylko, że na Win7 zwiesza się przeokrutnie.

SW: KotOR (obie części), starsze Deusy, jeśli ME to RPG, to System Shock też i to lepszy. Ogółem chodziło mi raczej o to, że ME to dla mnie wielkie rozczarowanie jest i nie rozumiem zachwytów nad serią.
ME nie jest taki zły. Oczywiście nie jest to gra 10/10 w żadnym wypadku, ale ogólnie taka mocna ósemkę bym serii wystawił. Należy tylko do niej podchodzić jako do rozbudowanej gry akcji. Uniwersum jest może i zbudowane z klisz, ale jest interesujące.
 
Last edited:
A ja jeszcze nie grałem :p. Czy zmiany wprowadzone przez Director's Cut jeśli chodzi o potyczki z bossami są na tyle znaczące, że warto się męczyć z uruchomieniem jej po polsku? Poradnik na Steamie jest dość mocno skomplikowany :(, a ja choć zdecydowanie wolę unikać rozwiązań siłowych to nadal nie wiem, czy warto zakupić. Bo z tego co udało mi się wyszukać, to te rozwiązania siłowe wbrew reklamom, wcale tak bardzo zredukowane nie zostały.
 
Dla mnie, największą zaletą Director's Cut są komentarze twórców.
Potyczki z bossami są przeorganizowane, fakt, ale ja po prostu wykupuję tajfuna i się nie bawię w podchody, bo te walki, to najmniej udany element całości i chcę zawsze mieć je szybko z głowy. A podrasowany tajfun je załatwia na dwa - trzy razy.
No i fakt, jak ktoś z angielskim radzi sobie na poziomie podstawowym, to warto jednak grać z napisami, bo tu historia jest ważna.
 
Mojemu angielskiemu daleko nawet do poziomu podstawowego, więc komentarze twórców mnie w ogóle nie interesują. Nie są tłumaczone nawet po skorzystaniu z tego poradnika ze Steama. Ale wersja Director's Cut była reklamowana między innymi tym, ze spotkania z bossami zostały przeprojektowane tak, żeby można było uniknąć walki w ogóle lub otwartej walki. Natomiast z tego co wyczytuję tu i ówdzie, to te reklamy są mocno naciągane i walki jednak zostały. Dlatego zastanawia mnie, czy warto się męczyć z próbą uruchomienia tej wersji po polsku, bo wg poradnika konieczna jest kilkukrotna podmiana plików, tworzenie iluś tam nowych folderów itd., mocno to skomplikowane. Więc skoro i tak z tego co piszesz przebija się przez tych bossów siłą i jak najszybciej, to tak mi się widzi, że nie warto chyba...
 
Top Bottom