Deus Ex

+
O ile na poziomie mechaniki i gameplayu to faktycznie jest Human Revolution na sterydach (plus zepsute hakowanie, imo), to fabularnie nie narzekam. Znaczy HR podobało mi się bardziej, ale zarzutów o nagły koniec nie rozumiem trochę. Że nie ma podanego wszystkiego "kawa na ławę" i nie wszystkie wątki są wyjaśnione? Nie traktuję tego jako wady, tylko jako element konstrukcji świata - przy takim stężeniu i komplikacji spisków, i konfliktach interesów tychże spiskowców wydaje mi się jakoś naturalnym, że nie dowiadujemy się (my, Adam Jensen :p) wszystkiego. Ale ja zawsze miałam słabość do serii, więc mogę bardziej przymykać oko na niedociągnięcia.
 
Last edited:
http://www.komputerswiat.pl/gamezill...na-swoja-kolej

Z marką Deus E jednak nie jesr tak ciężko?

Jak dla mnie to muszą przy nowej części się postarać iść na całość a nie robić bezpieczny sequel, minimalizm pełną gębą to ich zgubiło.

Tkie uniwersum jak Deus aż się prosi aby nowa gra była w open-world czy twórcy nie widzią że praktycznie NIE MA na rynku tytułów Cyberpunkowych osadzonych w otwartym świecie.
Tylko to musi prawdziwy rozległy open-world a nie takie klaustrofobiczne podejście jak w Mankind Divided. Ogólnie to niewiele dobrego można wyciągnąć z DE:MD
 
Wiem, że większość z Was już dawno ma DE: HR za sobą, ale może trafi się jeszcze ktoś kto kupił w przedsprzedaży, a dopiero zaczął grać tak jak ja :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:. I będzie miał podobny problem z pierwszym bossem grając postacią nastawioną na skradanie. Otóż istnieje pewien banalny sposób na jego pokonanie. Rzucamy granat EMP, a potem strzelamy 10-12 razy z pistoletu paraliżującego. Ważne szczególnie przy podstawowej wersji którą ja mam. Ale sprawdzi się też w Director's Cut.
 
Sprawdziłem. Na drugiego bossa ten sposób też skutkuje :D. Tylko tym razem to było 14 strzałów :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Ci bossowie to w ogóle są jakby z innej gry. Ten implant z ładunkami wybuchowymi w klatce piersiowej też ich kładzie, z tego co pamiętam.
 
Ci bossowie to w ogóle są jakby z innej gry. Ten implant z ładunkami wybuchowymi w klatce piersiowej też ich kładzie, z tego co pamiętam.

Ulepszony Tajfun kładzie wszystko :ROFLMAO:. Ale jak ktoś gra skradankowo, to niekoniecznie musi mieć na niego punkty. A tu proszę działa zwykły paralizator, który wg praktycznie wszystkich podręczników w sieci jest kompletnie nieskuteczny przeciw bossom :ROFLMAO:.
 
Top Bottom