Diablo

+
Diablo

Skoro nie ma tematu jeszcze o Diablo III i przyszłych dodatkach to trzeba takowy utworzyc. Ostatnio na weekend kolega pochwalił się że testuje RoS i jest z niego bardzo zadowolony, ciagle się waham czy natychmiast na premierze brać rozszerzenie, no ale to Blizzard więc pewnie będzie warto szarpnąć się,
 
Last edited by a moderator:
Usunąłem numer z tytułu. Tematy zakładamy dla całych serii, nie dla konkretnej części.
 
Ja poczekam, D3 było dobre, ale nie powaliło mnie na kolana jak 2 i LoD. Zobaczymy też*jaka będzie cena za kody w dniu premiery np. na allegro :)

EDIT: Teraz jest to 106.90zł. Może za 100zł będzie do kupienia :) to jest i tak bardzo dużo.
 
Grał ktoś w Diablo 3 na laptopie z i5, 4GB RAM i intel HD4000? Jak to wygląda?

Ja grałem chwilę na ziintegrowanej grafice która jest w moim i5 2500
( Intel® HD Graphics 2000 , bo 6950 pojechał do serwisu. Było fatalnie, musiałem grac w 800x600 na low detalach).
Pewnie na intel HD 4000 to będzie inna bajka i nie powinno być najgorzej. A czy wezmę RoS, pewnie będzie zależeć od tego czy ktoś z kolegów połakomi się na premierę z dodatkiem.
 

Keth

Ex-moderator
U mnie na dwuletnim netbooku D3 chodziło w ~20fps w 1366x768, więc myślę, że i5 + 4000 to spokojnie.
 
U mnie na dwuletnim netbooku D3 chodziło w ~20fps w 1366x768, więc myślę, że i5 + 4000 to spokojnie.
O, to już jakiś konret. Skoro netbook nie umarł, to ultrabook też nie powinien. Będę mieć roboczy 11,6 lub 13 cala (w sumie to myślę jeszcze) - kryterium to.... gabaryty i waga. To ma być mobilne ustrojstwo a nie do gier, ale jednak fajnie by było czasem w coś na tym zagrać...
 
[...] To ma być mobilne ustrojstwo a nie do gier, ale jednak fajnie by było czasem w coś na tym zagrać...
Taaa... Mobilne. Wszyscy moi znajomi tak mówili, a ich laptopy i tak zawsze kończyły na biurku z podłączoną non stop ładowarką :D.
 
Taaa... Mobilne. Wszyscy moi znajomi tak mówili, a ich laptopy i tak zawsze kończyły na biurku z podłączoną non stop ładowarką :D.
Do grania to ja mam MSI GT60 i póki co nic mu nie podskoczyło jeszcze (i pewnie długo tak zostanie :p), jednak do drugiej roboty będę musieć latać z lapem. Tak mi wygodniej. No i na moim mogę co chcę, a zamiast się nudzić (jak będą przestoje w robocie) to będę mogła się poobijać beztrosko i zaległości w indykach nadrobić :p
 
Rozumiem. Będziesz grać niejako "zawodowo". Cóż, w laptopach z wiedzą jestem do tyłu. Kumpel ma HP, którego kupił okazyjnie na allegro i w którym co jakiś czas musi wygrzewać kartę graficzną, bo fabryczne luty puszczają. Wada tego modelu. Dobrze, że jego brat zawodowo zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego.
 
Last edited:
III jak III, grywalne i przyjemne, jednak II to było coś :p Jasne, że na tle obecnych produkcji z czym do ludzi, ale przyznam bez bicia, że gdybym miała sobie uruchomić jakąś grę tak z marszu, to pierwszym tytułem byłaby ta właśnie pikselowa wyrzynanka. Coś w sobie ma.
Jeśli znajdę wieczorem chwilę, to Wam wrzucę screena swojej wypieszczonej postaci, powinnam gdzieś mieć zachowanego na wieczną pamiątkę, bo z BNa już mi raczej na pewno skasowali, ze dwa lata nie ruszałam xD
 
Ja z kupnem dodatku pewnie się wstrzymam, a to dlatego, że raz, grający znajomi będą czekać, wiec nie mam co się spieszyć, a dwa, że na początek wystarczy mi sam patch wprowadzający nowy system loot'u.

Jak już będę miał chwilę wolną i ktoś chciałby trochę pofarmić klucze czy cokolwiek, to zapraszam - genNighty#1188
 
Kluczy to ja mam dostatek, ale jakby kros kiedyś potrzebował do wsparcia to może będę dostępny - FROG67 #2426

Ale do czasu dodatku raczej nie ruszę Diablo III, może dodatek będzie na miarę LoD, zobaczymy.
 
Last edited:
Jak dla mnie musi być ciekawa historia, być*może RoS będzie taką posiadał, ale zweryfikują to gracze. Czekam z nadzieją, ale na poziom LoD być nie liczył :)
 
Jak dla mnie musi być ciekawa historia, być*może RoS będzie taką posiadał, ale zweryfikują to gracze. Czekam z nadzieją, ale na poziom LoD być nie liczył :)

Jest teoria, która gmatwa całkowicie uniwersum Diablo, jednocześnie będąc strasznie interesującą: teoria o tym, że to Belial od początku pociągał za sznurki i uszykował przekręt stulecia.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/8325342924
 
Z dwojga złego Belial / Lilith według teorii które się snują to wolę powrót Beliala ,,,, zresztą to bardziej by pasowało do władcy kłamtsw. Co do Lilith to na słowa o jej ewentualnym powrocie od razu powróciły traumy, iście prawdziwe piekło
 
Zaintrygowaliście mnie, serio :) być może jednak Blizzard nie taki głupi na jakiego wygląda ostatnimi czasy :D
 
Przeglądałem sobie YT i trafiłem na filmik odnośnie Diablo III jakoby da się za 10 baniek ubrać mnicha i grać na inferno MP5/10. Myślę sobie wolne żarty MP5 jeszcze było by w zasięgu, ale MP 10 nigdy w życiu. Cóż złożył mnicha za 10kk z wszystkim ale .. filmiki pokazowe z mp5/10, uważam za wielką manipulacje wobec nowych graczy którzy zaczynają przygodę z DIII. W owych filmach z MP5/10 gracz pokazał walkę tylko z zwykłymi mobami, zero walk z elitami, zero walk z Bossami, czy też z klucznikami ... beznadzieja pany beznadzieja, A jak człowiek spojrzy że film ma niemal same pozytywy no to aż nie wierzy. Tak jak by testować nowego Wiedzmina jak chodzi gra chodząc i gapiąc się w niebo cały czas lub na ziemie. Jak jakiś nowy gracz Diablo przeczyta ten post, lepiej popytać na forach niż oglądać wprowadząjące w błąd materiały i uznawać je za dobre.
 
Last edited:
Też widziałem filmy Shinobiego i racja, mp10 nie da się zrobić z itemami kupionymi za tyle. Jednakże, jest to lepszy start niż w ubraniu po skończeniu inferno. 100k można spokojnie uzbierać i z takim zestawem poskalować sobie siłę potworów licząc na lepszy drop.

Pewnie, można sobie złożyć zestaw i za miliard, ale kto ma tyle czasu/chęci, aby zarabiać na handlu, bo to najlepszy zarobek (nie licząc łatwego golda za prawdziwe pieniądze z allegro).
 
Top Bottom