Diablo

+
A ja, jak utknąłem dobre pół roku temu na mobku Król Szkieletów na inferno, tak dałem sobie spokój z grą. Ktoś testował loot 2.0 na PTR? Rzeczywiście zmienia dynamikę gry?
 
Loot 2.0 będzie wprowadzony dopiero w momencie wydania dodatku. Za to legendy nie zrywają papy z dachu.

No tak, nie doczytałem :D Na PTR nie testowałem, niestety.
 
Last edited:
@Nars Nie wiem jak z dynamiką ale z wypowiedzi na forum Zamieci wynika, że gracze po paru h gry na PTR zmieniali większość EQ z AH na te z lota. ;)
 
Zamówiłem jednak Ros, słaby coś jestem psychicznie, ale jak dodatek będzie dobry, taki jak być powinien to czss do premiery W3 minie jak jeden dzień :)
 
Zamówiłem jednak Ros, słaby coś jestem psychicznie, ale jak dodatek będzie dobry, taki jak być powinien to czss do premiery W3 minie jak jeden dzień :)

A właśnie beta-testerzy w wielu wypadkach narzekają, że to nie to co LoD do D2. :p
 
Zobaczymy Blizzrdowi skończyły się juz kredyty na wpadki i niedociągnięcia.... no i premiera Ros poprawi pewno wyniki całej grypy CDP, bo się okazuje że niemal na samym diablo "mogą żyć" jako wydawca.


Co mi kolega podrzucił taki "pierścionek" z RoS z zaznaczeniem że to nie fake



oj pójdzie cały ekwipunek na szrot po dodatku, albo oddam innemu mnichowi
 
Last edited:
Zainstalowałem Diablo 3 po kilku miesiącach przerwy, teraz nie wiem w co klikać po tym nowym patchu przygotowującym do Reaper of Souls xD Zauważyłem też że wyzerowało mi wszystkie zdolności i muszę wszystko od nowa rozlokować. Ktoś już się bawi?
 
Zainstalowałem Diablo 3 po kilku miesiącach przerwy, teraz nie wiem w co klikać po tym nowym patchu przygotowującym do Reaper of Souls xD Zauważyłem też że wyzerowało mi wszystkie zdolności i muszę wszystko od nowa rozlokować. Ktoś już się bawi?

To już jest Patch?! Kurde... Tylko dobrych gier tak mało czasu. XD
 
Widzę, że poczarowali też coś z miksturkami, teraz jest jeden rodzaj, który leczy 60% zdrowia. Nie ma też siły potworów tylko konkretne poziomy trudności :blink: Coś czuję że prawdziwa zabawa będzie jak zacznę grać nową postacią od zera smakując wszystkie nowości i poprawki od pierwszego poziomu. Na początek pewnie przebiegnę piąty akt swoim barbarzyńcą dla fabuły, a później zacznę od nowa krzyżowcem (strasznie przypasowała mi ta postać).

Jakby ktoś chciał pograć to mój tag HuntMocy#2602 :p
 
Tylko u mnie trwa mega muląca niesamowicie, bardzo "re-konfiguracja" plików?
 
No fakt bardzo to się wszystko ślimaczy serwery też focha robiły ale od 15 ponoć już wszystko ma fruwać nie wiem mi się aktualizuje
 
U mnie to samo, raz odpala bez problemu, a za chwilę aplikacja battleneta się wykrzacza. Póki co nie mam niestety czasu na dłużej przysiąść, może wieczorem.
 
W około godzinę na ekspercie szamanką I akt, wbiłem około 4 poziomów i znalazłem 2 legendarne przedmioty. Nie wiem, czy nie wypadają one teraz za często. Mam wrażenie, jakby zwyczajnie spełniały one teraz zadanie żółtych itemów z poprzedniej wersji.
 
Z goblina mi dziś padła nawet dobra broń Dzikodrzew więc nie wiem czy się nie opłaca ganiać, ja zawsze wszystko olewam i gonię za goblinem, nawet jak mam paczkę elit na karku, zbyt dobre rzeczy mi wypadały kiedyś z goblinem. Dodatkowo szelma z zagadkowym pierścieniem więc goblin czasem potrafi pojawić się co 5minut, albo częściej. Chwile grania już kilka rzeczy wymienionych z ekwipunku.
 
Top Bottom