Dishonored

+
Dishonored

Arkane przedstawia Emily Kaldwin z Dishonored 2


 
Dishonored 2 oferować ma dokładnie to co oglądamy na zwiastunach.
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/dishonored-2-oferowac-ma-to-co-ogladamy-na-zwiastunach.html

,, Wszystkie bronie, miejsca oraz wrogowie czekać mają na nas podczas zabawy. Co więcej, padły zapewnienia, iż dokładnie tak samo wyglądać mają ruchy bohaterki. Jeśli tak to przyznać trzeba, że będzie poruszała się ona z naprawdę dużą gracją. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, iż maszyny stanowić mają zdecydowanie większe wyzwanie niż ludzie, a i pojedynków z nimi ma być więcej niż w poprzedniej odsłonie. ''

No ciekawe.........

 
Dobrze - materiały promocyjne gry ;).

Wszyscy i tak wiemy, że finalny produkt nie będzie tak wyglądał.
 
Z tegp co pamiętam to ma też chodzić Dishonored na Id Tech6, zamiast na unrealu, ale to była dość stara informacja i nie wiem jak tam z aktualnością jej.

Ps fakt piękne bullshoty
 

Guest 2364765

Guest
Z tegp co pamiętam to ma też chodzić Dishonored na Id Tech6, zamiast na unrealu, ale to była dość stara informacja i nie wiem jak tam z aktualnością jej.
A to zabawne, pamiętam jak studio Arkane budowało Dark Messiah'a na Source i płakali, że przez 3 miesiące programiści nie mogli stworzyć funkcjonalnej tarczy na tym silniku. Mając takie doświadczenie związane ze zmienianiem silników, trochę im się dziwie, że woleli znowu zmienić silnik niż pozostać przy sprawdzonym Unreal Engine.
 
Pewnie Bethesda woli promować "wewnętrzną" technologię - podobnie jak robi to EA z Frostbite (dla przykładu: pierwszy Mirror's Edge powstawał właśnie na Unrewal'u, a Catalyst robią na Frostbite).
 
Dishonored 2 doczeka się pełnej polskiej lokalizacji. W sumie nie powinno to dziwić, Bethesda od dłuższego czasu inwestuje w nasz rynek i serwuje pełne lokalizacje (zdarzają się oczywiście wyjątki jak chociażby Fallout 4).

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=99549

Obok Rozłamu Ludzkości, Dishonored 2 jest chyba najbardziej oczekiwaną przeze mnie grą tego roku. Mam nadzieję że się nie zawiodę.
 
Ja mam tylko nadzieje, ze nikt w Bethesdzie nie wpadnie na pomysł zeby premiere Dishonored 2 odłozyc na nastepny rok. Tez bardzo czekam na ten tytuł. Oby tylko fajnych ludzi dobrali do polskiego dubbingu, ktory jak wiadomo stoi na bardzo wysokim poziomie.
 
Mam tylko nadzieję, że będzie wybór napisy/dubbing. Bo, o ile w Wiedźminy najbardziej lubię grac po polsku, to w już w innych grach nie jestem fanką dubbingu.
 
To znaczy, że na 100% będzie opcja polskich napisów bez dubbingu?

Ja jestem spokojny, bo gram całkiem po angielsku. Natomiast @zi3lona pragnie polskich napisów z angielskim dubbingiem, a to nie jest tak oczywista opcja. No chyba, że się mylę, bo w sumie nie korzystam.
 
Angielską bez napisów też łyknę, choć wolę z, bo w ferworze gry czasem coś jednak potrafi umknąć, jak w obcym języku jest :p
 
Śmiem wątpić, że to screeny bezpośrednio z gry (no, może poza pierwszym), a raczej kolejne piękne bullshoty.
Ostatni (gdyby nie drzewa po lewej) wyglądałby niemal jak grafika koncepcyjna.
 
Śmiem wątpić, że to screeny bezpośrednio z gry (no, może poza pierwszym), a raczej kolejne piękne bullshoty.
Ostatni (gdyby nie drzewa po lewej) wyglądałby niemal jak grafika koncepcyjna.

Może dlatego wyglądają tak "malowniczo" bo ten ich Void engine to tak naprawdę zmodyfikowany Tech5 a Tech5 może wyglądem nie powalała, ale przez megatekstury miała dosyć plastyczne wrażenie momentami jak z obrazka właśnie.
 
Top Bottom