Divination Challenge: przepowiedz wyniki GWENT World Masters!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Powraca Divination Challenge — przepowiedz wyniki i zwycięzców poszczególnych meczów turnieju GWENT World Masters i zgarnij nagrody!

Swoje typy możecie zgłaszać do piątku 4 czerwca, do godz.23:59. Po tej godzinie nie będzie już można dołączyć do wyzwania lub zmienić swojej odpowiedzi. Szczegóły oraz nagrody znajdziecie na stronie dedykowanej wyzwaniu Divination Challenge. Strona dostępna wyłącznie w języku angielskim.

Powodzenia!
 
Jestem ciekaw czy podczas poprzedniej edycji ktoś trafił "fula"
W tym turnieju obstawienie poprawnie jakiejkolwiek pary graniczy z cudem.
Swoją drogą ciekawie ułożyła się drabinka. Do jednego z półfinałów dąży 3 graczy którzy wg mnie są faworytami+Lifecoach. I zanim poznaliśmy zestawienia byłem pewien że to właśnie oni będą walczyli między sobą w finale. Oczywiście jeden by odpadł ale wiadomo o co chodzi. Kolejne 2 pary są już dużo słabsze (?) w sensie tylko po Fredyim mniej więcej wiem czego się spodziewać. Myślę że on w takim wypadku jest najpewniejszym kandydatem do finału z tej części drabinki.
Tak czy tak jedno jest pewne Lifecoach ewidentnie nie miał farta ;)
 
Jestem ciekaw czy podczas poprzedniej edycji ktoś trafił "fula"
W tym turnieju obstawienie poprawnie jakiejkolwiek pary graniczy z cudem.
Swoją drogą ciekawie ułożyła się drabinka. Do jednego z półfinałów dąży 3 graczy którzy wg mnie są faworytami+Lifecoach. I zanim poznaliśmy zestawienia byłem pewien że to właśnie oni będą walczyli między sobą w finale. Oczywiście jeden by odpadł ale wiadomo o co chodzi. Kolejne 2 pary są już dużo słabsze (?) w sensie tylko po Fredyim mniej więcej wiem czego się spodziewać. Myślę że on w takim wypadku jest najpewniejszym kandydatem do finału z tej części drabinki.
Tak czy tak jedno jest pewne Lifecoach ewidentnie nie miał farta ;)
Nikt nie trafił wszystkiego dobrze, ale były 44 osoby, które dobrze obstawili zwycięzców pojedynków, a chyba 15k ludzi brało ostatnio udział.
Myślę, że świeże spojrzenie na grę LC może okazać się czymś dobrym dla niego, Tailbot natomiast nieraz przekombinowuje i spodziewam się zaciętej batalii.
 
"Kto chciał już zagłosował", po co się więc przejmować (oczywiście to żart).
Miejmy nadzieję, że nagle nie pojawi się gdzieś alternatywne Draw Show z innymi parami :p
 

Gomola

Forum veteran
Ten turniej jest w sobotę i niedzielę? No to logiczne, że dzisiaj w nocy się skończy głosowanie.
 
Skoro logiczne to tym bardziej powinni mieć rozpowszechnioną na swoich kanałach jedną, poprawną wersję.
Edit. Dostałem na maila wiadomość z licznikiem, że Wyzwanie Wróżb kończy się dzisiaj.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@Gomola: Zdaję sobie sprawy z logiki, ale po raz kolejny chodziło mi generalnie o ogólne podejście CDPR do rzeczy związanych z Gwintem. Widzę, że teraz już datę na stronie poprawili, ale dlaczego tak nie mogło być od samego początku? Dlaczego wszystko zawsze daje wrażenie jakby było robione przez jedną osobę, gdzieś w ciemnej piwnicy, po godzinach i na kolanie, a nie przez firmę z ogromnym kapitałem, notowaną na giełdzie i zaliczaną do światowej czołówki?
 
Tailbot
Kole---------------->Tailbot-------->Tailbot

Andrzej----------->Fredy
Fredy

Takie moje typy
 

Lexor

Forum veteran
@piotr4440: Może powinieneś zrobić coś takiego? xD

Tailbot
Tailbot
Kole
Tailbot
Andrzej
Fredy
Fredy

@gojlad: Ja póki co obstawiłem "losowo" - nie mam pojęcia jak obstawiać starych graczy, którzy dawno w Gwinta nie grali, i którzy tu sobie gościnnie wpadną "na partyjkę".
 
To czysta loteria, bo nie wiem kto w jakiej jest formie, ale powiedzmy:


TailBot
Kolemoen
Kolemoen
Kolemoen
Adzikov
Freddybabes
Freddybabes
 
1622827882963.png

Post automatically merged:

Dobra tak dałem. Obym coś pyłu wygrał :)
 
W sumie nie wiem więc zapytam w jakiej formie odbędą się te mastersy ?
"Stacjonarnej" u REDów czy też spokojnej domowej przy własnym biurku ?
 
W sumie nie wiem więc zapytam w jakiej formie odbędą się te mastersy ?
"Stacjonarnej" u REDów czy też spokojnej domowej przy własnym biurku ?
Online oczywiście. Co więcej Redzi nadal pracują zdalnie. Dopóki kwestia wirusa nie zostanie "wyjasniona" to trudno się spodziewać jakiejś zmiany w organizacji turniejów.

 
Z racji że jeszcze nie grają co myślicie o taliach Tailbota i Lifecoach? Ja przyznam zacząłem się właśnie obawiać o swojego faworyta.
 
Top Bottom