D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
Podejrzewam że skoro news tygodnia to FIGHT, to zapewne paczka będzie w następnym tygodniu jako następny newsik tygodnia :p, więc można powiedzieć że już nie daleko :D
 
Cierpliwości trochę, cierpliwości... Czekajcie, a będzie wam dane... ;) Każdy czeka na edytor i się denerwuje z powodu opóźnienia, a tylko nieliczni będą w stanie zrobić z niego użytek... Więc czy te nerwy są potrzebne?
 

SaLi

Forum veteran
sajdziok said:
Mam takie pytanko co dokladnie bedzie mozna robic tym programem??
OMG...Szukanie nie boli.Ogolnie to edytor do Wiedźmina, ktory pozwoli niewielu utalentowanym ludziom na tworzenie modow do Wieska :D
 
SLI said:
SLI said:
Mam takie pytanko co dokladnie bedzie mozna robic tym programem??
OMG...Szukanie nie boli.Ogolnie to edytor do Wiedźmina, ktory pozwoli niewielu utalentowanym ludziom na tworzenie modow do Wieska :D
napisze duzymi literami "DOKLADNIE" |||mam juz pare pomyslow ale nie wiem czy da sie cos takiego zrobic...
 
sajdziok said:
sajdziok said:
sajdziok said:
Mam takie pytanko co dokladnie bedzie mozna robic tym programem??
OMG...Szukanie nie boli.Ogolnie to edytor do Wiedźmina, ktory pozwoli niewielu utalentowanym ludziom na tworzenie modow do Wieska :D
napisze duzymi literami "DOKLADNIE" |||mam juz pare pomyslow ale nie wiem czy da sie cos takiego zrobic...
Niech zgadnę - chcesz skakać?
 
SLI said:
SLI said:
Mam takie pytanko co dokladnie bedzie mozna robic tym programem??
OMG...Szukanie nie boli.Ogolnie to edytor do Wiedźmina, ktory pozwoli niewielu utalentowanym ludziom na tworzenie modow do Wieska :D
Powinieneś też dodać, mającym czas i ochotę, by takowe chcieć zrobić. Myślę, że ów "talentów" u nas dostatek.
 
YarpenZirgin said:
może ktoś z redów podać definicję "kilku dni" (taką ogólną) jaka w tym wypadku obowiązuje?
definicja kilka - «zaimek oznaczający w sposób przybliżony liczbę większą niż 2 i mniejszą niż 10»czyli dużo mniej niż soon :D
 
Data udostępnienia D'jinni i patcha 1.3 znowu się opóźniła , no cóż...Jeśli Redzi mają jakieś powody dla których to się nie ukazało to rozumię bynajmniej nie chciałbym dostac zbyt niedopracowanego edytora i myślę ze nikt z was by nie chciał takiego , jeszcze troche wytrzymamypewnie ukarze się na dniach
 
Kilka postów o datach poleciało. Chyba prosiłam o coś? Następnym razem będą warny. ]:->
 
Ale to przecież jest temat o datach. Skoro w nazwa tematu traktuje o przesunięciu Djinniego i patcha to chyba oczywiste jest, że rozmawiamy tu o dacie wydania i to chyba nie jest OT. Inna sprawa, czy to w ogule ma sens, ale skoro jest forum i ludzie chcą o tym gadać to chyba tak :). Pozdro.
 
Powinno się dopracować kwestię prawidłowego informowania ludzi o ewentualnej dacie wydania czegoś ! Akurat nie mam neta teraz i męczy mnie bycie po raz kolejny w jakiejś obskurnej kafejce :dead:No ale zważywszy że nikogo to nie obchodzi to zdrowie :beer:
 
Basti4 said:
Data udostępnienia D'jinni i patcha 1.3 znowu się opóźniła , no cóż...Jeśli Redzi mają jakieś powody dla których to się nie ukazało to rozumię bynajmniej nie chciałbym dostac zbyt niedopracowanego edytora
Czemu niedopracowanego ? Przecież przez cały czas tworzenia wieśka redzi używali Dijanni'ego do implementowania fabuły... Tu raczej chodzi o jakieś prawa autorskie i co najwyżej, że "cena moralności" nie jest jeszcze dopracowana ( w co osobiście wątpie )Bądź co bądź marudzeniem nic nie zrobimy... zostaje nam codzienne włażenia n stronke pare razy dziennie ;] :pPS: A Iwono to żaden spam tylko chciałem koledze wytłumaczyc, że Dijanni musi byc dopracowany :p ;]
 
Vaarel said:
Vaarel said:
Data udostępnienia D'jinni i patcha 1.3 znowu się opóźniła , no cóż...Jeśli Redzi mają jakieś powody dla których to się nie ukazało to rozumię bynajmniej nie chciałbym dostac zbyt niedopracowanego edytora
Czemu niedopracowanego ? Przecież przez cały czas tworzenia wieśka redzi używali Dijanni'ego do implementowania fabuły... Tu raczej chodzi o jakieś prawa autorskie i co najwyżej, że "cena moralności" nie jest jeszcze dopracowana ( w co osobiście wątpie )Bądź co bądź marudzeniem nic nie zrobimy... zostaje nam codzienne włażenia n stronke pare razy dziennie ;] :pPS: A Iwono to żaden spam tylko chciałem koledze wytłumaczyc, że Dijanni musi byc dopracowany :p ;]
Nie ,, cena moralnosci, tylko,, cena neutralności...A żeby nie było spamu, to powiem, że będe czekał dwa lata, a nie się wkurzał, takie zachowanie jest okropne. Najpierw: Och jaką dobrą grę wymyślili Redzi. Potem: Wy dziady, wy coś tam coś tam. Taka to jest lojalność
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom