D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
To czemu newsletter dotarl dzisiaj? (a na marginesie launcher i wejscie na strone aktualizacji ciagle mi piszą, ze gra nie wymaga... )
 
Ajgor64 said:
To czemu newsletter dotarl dzisiaj? (a na marginesie launcher i wejscie na strone aktualizacji ciagle mi piszą, ze gra nie wymaga... )
bo dziś go wysłano ;) - newsleter to posumowanie miesiąca
 
a na marginesie launcher i wejscie na strone aktualizacji ciagle mi piszą, ze gra nie wymaga...
Jeżeli kupiłeś grę "pudełkową" to powyższy komunikat jest jak najbardziej prawidłowy. Patch ten jest przeznaczony jedynie dla użytkowników wersji cyfrowej.
 
No tak. mam pudełkową. Z pudelka o nazwie torrent :)Proszę tak nie żartować, bo ja z warnem już żartować nie będę ]:->Demonek ]:->Zartowalem (w koncu prima aprilis:) ) Mam oryginalna pudelkowa :)Widzę :)Demonek.
 
O kurcze ale moderatorzy tu są szybcy.A na marginesie - nie probowalem, ale mysle, ze napis Posiadacz gry jest tu dziecinnie prosty do podrobienia :) Tak mi sie wydaje. Ale nie bede pisal, jak, zeby nikogo nie kusic :)Dziękuję. Nie kuś losu...zostaw tę kwestię w spokoju, ładnie proszę ]:->Demonek
 

SaLi

Forum veteran
Ajgor64 said:
W tym swoim zacietrzewieniu przegapilkiscie moment, w ktoirym nowy patch wyszedl. Ja wlqasnie sciagam. I nie jest to prima aprilis. Tyle, ze nie 1.3, a 1.2a :)
A ten 1.2a to nie jest tylko dla wersji sciagniestych z netu?Cos mi sie tak wydaje...
 
FIGHTCLUBSLI said:
FIGHTCLUBSLI said:
W tym swoim zacietrzewieniu przegapilkiscie moment, w ktoirym nowy patch wyszedl. Ja wlqasnie sciagam. I nie jest to prima aprilis. Tyle, ze nie 1.3, a 1.2a :)
A ten 1.2a to nie jest tylko dla wersji sciagniestych z netu?Cos mi sie tak wydaje...
Tak, była o tym mowa tutaj ;)
 
FIGHTCLUBSLI said:
FIGHTCLUBSLI said:
W tym swoim zacietrzewieniu przegapilkiscie moment, w ktoirym nowy patch wyszedl. Ja wlqasnie sciagam. I nie jest to prima aprilis. Tyle, ze nie 1.3, a 1.2a :)
A ten 1.2a to nie jest tylko dla wersji sciagniestych z netu?Cos mi sie tak wydaje...
FIGHTCLUBSLI said:
a na marginesie launcher i wejscie na strone aktualizacji ciagle mi piszą, ze gra nie wymaga...
Jeżeli kupiłeś grę "pudełkową" to powyższy komunikat jest jak najbardziej prawidłowy. Patch ten jest przeznaczony jedynie dla użytkowników wersji cyfrowej.
Tak, chodzi o wersje zakupione za pośrednictwem internetu.
 
Hostile said:
Hostile said:
Hostile said:
W tym swoim zacietrzewieniu przegapilkiscie moment, w ktoirym nowy patch wyszedl. Ja wlqasnie sciagam. I nie jest to prima aprilis. Tyle, ze nie 1.3, a 1.2a :)
A ten 1.2a to nie jest tylko dla wersji sciagniestych z netu?Cos mi sie tak wydaje...
Hostile said:
a na marginesie launcher i wejscie na strone aktualizacji ciagle mi piszą, ze gra nie wymaga...
Jeżeli kupiłeś grę "pudełkową" to powyższy komunikat jest jak najbardziej prawidłowy. Patch ten jest przeznaczony jedynie dla użytkowników wersji cyfrowej.
Tak, chodzi o wersje zakupione za pośrednictwem internetu.
Mozecie mi to wytlumaczyc o co chodzi z tymi wersjami cyfrowa/analogowa?? ja kupilem gre na gram.pl w przed sprzedazy to znaczy czy mam jaka wersje?? prosze o wytlumaczenie...
 
Dyskujsę o patchu 1.2a proszę przenieśc do popdpowedniego wątku - link wyżej podałam. Chyba, że ktoś warna za kontynuowanie OT chce...A 1.2a dotyczy tylko osób, które kupiły grę ściągając ją z internetu, czyli, nie-pudełkowe wydanie, ino cyfrowe. Reszcie ten patch niepotrzebny. Kropka. :)
 
ehhh a ja rano na wfie zwichnelęm sobie kostkę i przed momentem pomyślałem że jeszcze nie sciagnelem Djinna, a tu psiQs :( no coz, moze zwolnienie lekarskie bedzie na tak dlugi czas ze wkoncu sie doczekam :)
 
Owcardz said:
ehhh a ja rano na wfie zwichnelęm sobie kostkę i przed momentem pomyślałem że jeszcze nie sciagnelem Djinna, a tu psiQs :( no coz, moze zwolnienie lekarskie bedzie na tak dlugi czas ze wkoncu sie doczekam :)
Zwichnołeś kostkę żeby mieć więcej czasu na grę i zabawę z "dżinem"???...desperat ;)
 
czekamy, czekamy i doczekać się nie możemy, no ale jak to mawia mój znajomy, rysownik komiksów - "pośpiech wrogiem jakości", więc lepiej, że Redzi starają się jak mogą, zamiast przedwcześnie wpuścić niedoróbkę. Trzymam za słowo, że będzie to tylko kilka dni ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom