D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :) Poza tym trochę to dziwne. Wcześniej była mowa o tym , że problemy prawne nie pozwoliły na wydanie edytora i moda pomimo, że obydwie rzeczy były gotowe. Teraz nagle pojawił się problem z lokalizacją...
 
Clancys said:
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak cieszmy się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
Clancys said:
czekamy na nieuniknione :) tylko bez bugów chłopaki
Clancys said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam ?
 
Genesis said:
Genesis said:
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak cieszmy się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
Genesis said:
czekamy na nieuniknione :) tylko bez bugów chłopaki
Genesis said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam?No dobra, ale trzeba poczuc tę wiez pomiedzy graczami. Wydaje mi sie ze wszyscy raczej czekaja na to z niecierpliwoscią. Nie wiem skad ta zlosliwosc...
 
Genesis said:
Genesis said:
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak cieszmy się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
Genesis said:
czekamy na nieuniknione :) tylko bez bugów chłopaki
Genesis said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam ?
Pisałem w liczbie mnogiej ponieważ mówiłem o wszystkich fanach. Wydawało mi się, że każdy cieszy się z powodu wydania modów i edytora, ale jak widać wyjątki są, co mnie dziwi. Jak Ci nie pasuje to zaraz poprawie. No problem. [size=14pt]I na tym poście EOT! ]:->Iwona.[/size]
 
Ambr0ktn said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam ?Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiaduje się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekam. Odpowiada Ci taka forma?
 
Widocznie odpowiedzialnych za obsuwę EK przeniesiono karnie do działu dystrybucji modów. No nic, czekać mnie nauczono.
 
Lubimy jeść mrożone kurczaki i stary majonez. Chyba zaczynam rozumieć tę integrację.
AerandirElensar said:
AerandirElensar said:
AerandirElensar said:
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak cieszmy się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
AerandirElensar said:
czekamy na nieuniknione :) tylko bez bugów chłopaki
AerandirElensar said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam?No dobra, ale trzeba poczuc tę wiez pomiedzy graczami. Wydaje mi sie ze wszyscy raczej czekaja na to z niecierpliwoscią. Nie wiem skad ta zlosliwosc...
AerandirElensar said:
AerandirElensar said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam ?
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiaduje się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekam. Odpowiada Ci taka forma?
Tak , teraz zdecydowanie jest fajniej ;]
 
Mogli dac ta informacje na poczatku mininego weekendu... a nie w dzien wyjscia:/ kazdy podjarany a tu info ze dzis tego nie bedzie... Troszke szkoda ale trzeba zyc dalej:D
 
Niby gra jest dla ludzi dorosłych ,a traktuje się nas (mnie ) jak dzieciaka.Przychylam sie do stwierdzenia że to nie profesjonalne podejście do klienta.Jak się nie wie co się robi ( ma) to lepiej napisać że będzie w maju ,a jak będzie wcześniej to wszyscy jeszcze flaszkę postawią ,a tak.....cóż wstyd .... :dead: .Pewnie że poczekam , ale zaufanie to coś co nie łatwo odzyskać.W każdej innej firmie ktoś miałby po premii przynajmniej ...ale tu zaraz ktoś powie że darowanemu koniowi ...itd.
 
Clancys said:
Clancys said:
Clancys said:
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak cieszmy się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
Clancys said:
czekamy na nieuniknione :) tylko bez bugów chłopaki
Clancys said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam ?
Pisałem w liczbie mnogiej ponieważ mówiłem o wszystkich fanach. Wydawało mi się, że każdy cieszy się z powodu wydania modów i edytora, ale jak widać wyjątki są, co mnie dziwi. Jak Ci nie pasuje to zaraz poprawie. No problem.
Widzisz, nie wszyscy lubią być utożsamiani z grupą piszącą co kilka min "jeszcze niema chyba dzisiaj niedadzom" lub wysyłającą setki PW do osób funkcyjnych i wiadomością o treści zbliżonej do tej powyżej. No chyba że błędnie zinterpretowałem Genesisa, który napisał powyższe stwierdzenie ot, tak, żeby być fajnym. W co, nawiasem mówiąc, wątpię.
 
Genesis said:
Genesis said:
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak cieszmy się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
Genesis said:
czekamy na nieuniknione :) tylko bez bugów chłopaki
Genesis said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam ?
A mnie nie dziwi, bo czeka i cieszy się sporo osób, stąd liczba mnoga jest jak najbardziej uzasadniona. :p Ale jeśli Ty się nie cieszysz i nie czekasz, to przecież nikt Ci tego nie zabrania. Wtedy to dla Ciebie nie jest "my", a "oni". Skoro nie identyfikujesz się z grupą czekających, to po co to oburzenie? Czepiasz się na siłę, wyluzuj, napij się. :beer:Ja też czekam i cieszę się, bo dzięki tej obsuwie spokojnie skończę CoD4. :D
 
No trochę szkoda, ale w sumie nie ważne. Bardziej od braku patcha i edytora razi mnie nieterminowość. Może jestem starej szkoły, ale mówiono mi, że termin to rzecz święta i jeśli nie potrafimy podać dokładnej daty, to lepiej jej nie podawać, by później nie była przesuwana. Moim zdaniem, po pierwszej obsuwie powinni dać "Data wydania nieokreślona" albo "Jeszcze w tym roku" i dopiero po stuprocentowym upewnieniu się podać datę wydania. Wtedy nikt (mam nadzieję) nie mógłby się czepiać (w końcu to darmowe i wydanie zależy w pełni od woli CDPR, co innego, gdybyśmy za to płacili) i chyba nie byłoby tylu postów z narzekaniami.
 
To nie lepiej było na początku powiedzieć ze wyjdą w połowie maja przynajmniej gdyby wyszły wcześniej to tak byli byśmy szczęśliwi a tak jesteśmy ciągle rozczarowani...
 
Ddalus said:
Ddalus said:
Ddalus said:
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak cieszmy się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
Ddalus said:
czekamy na nieuniknione :) tylko bez bugów chłopaki
Ddalus said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam ?
A mnie nie dziwi, bo czeka i cieszy się sporo osób, stąd liczba mnoga jest jak najbardziej uzasadniona. :p Ale jeśli Ty się nie cieszysz i nie czekasz, to przecież nikt Ci tego nie zabrania. Wtedy to dla Ciebie nie jest "my", a "oni". Skoro nie identyfikujesz się z grupą czekających, to po co to oburzenie? Czepiasz się na siłę, wyluzuj, napij się. :beer:Ja też czekam i cieszę się, bo dzięki tej obsuwie spokojnie skończę CoD4. :D
hehe, a ja Wiedźmina może dokończę, bo jestem w końcówce 3-go aktu :p (Przechodzę drugi raz)
 
Cały czas powsstrzymywalem się od komentarzy, bo w sumie wyszedłem z założeni, że jak będzie to będzie. Jednak post Brysia mnie rozbawił. Jak można wiedzieć, że się nie wyrobi w terminie i nei napisać. Skąd wiem, że wiedzieli chociażby wczoraj? Ano dlatego, że napisane jest iż premiera została przesunięta o kilka dni. Może moje rozumowanie jest blędne, ale jak dla mnie jasno wynika to z treści wiadomości.Ma to oczywiście swoje dobre strony. Jestem poza domem. Nie muszę latać po kolegach i prosić coby mi ściągnęli. I mogę z czystym sumieneim uczyć się do nadchodzących kolowkiów. Więc szczęście w nieszczęściu jak mawiali starzy górale :)pozdrawiam
 
Keth said:
@sajdziokNie rozumiesz, że sami nie wiedzieli tego aż do samego końca ? :)
Oj Keth Keth. Sam dzielnie pisałeś, kiedy lud domagał się wcześniejszej informacji nt. tego jakie są szanse wydania do końca marca tej paczki, że skoro nie ma info to w takim razie wydadzą i tym stwierdzeniem ucinałeś wszelkie dyskusje i obawy, a teraz spokojnie piszesz, że "sami nie wiedzieli". Mogli dać informacje wcześniej, że sami nie wiedzą kiedy. Mogli? Mogli. Ale dementi dopiero na końcu. Z punktu widzenia mojego - nic się nie stało, ale z punktu widzenia rzetelności udzielania informacji jest jak zwykle. Albo będzie, albo nie - dowiesz się dopiero gdy termin się skończy :).Btw: Utyskiwania, ile to pytań przyszło na priva - kiedy będzie patch - to wg mnie offtop i powinniście sobie sami warny dać za to. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom