D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
Cóż, parę dni można zawsze poczekać... Jednego nie rozumiem tylko - przecież REDzi robią to wszystko dla nas, chcą jak najlepiej, chcą rzeczywiście poprawiać swoje dzieło (rzadko praktykowane w dzisiejszym przemyśle "growym" - vide EA), potrzebują paru dni na usprawnienie aktualizacji, a znając życie za 5 h ten temat będzie miał ze 20 stron wypełnionych postami "Daaajcie Paczaaaa!!!"; "Czemu pacza nie dali" itp. Ludzie, to TYLKO uaktualnienie do gry komputerowej, nie 5 sztabek złota dla każdego. Czy te parę dni rzeczywiście coś zmieni, czy tylko ja mój system wartości szwankuje...
 
goscwdom said:
goscwdom said:
@sajdziokNie rozumiesz, że sami nie wiedzieli tego aż do samego końca ? :)
Oj Keth Keth. Sam dzielnie pisałeś, kiedy lud domagał się wcześniejszej informacji nt. tego jakie są szanse wydania do końca marca tej paczki, że skoro nie ma info to w takim razie wydadzą i tym stwierdzeniem ucinałeś wszelkie dyskusje i obawy, a teraz spokojnie piszesz, że "sami nie wiedzieli". Mogli dać informacje wcześniej, że sami nie wiedzą kiedy. Mogli? Mogli. Ale dementi dopiero na końcu.
No właśnie nie :)Z tego, co ja wiem do samego końca nie wiedziano o przesunięciu premiery - dlatego również do samego końca pisano, że będzie w ostatnim tygodniu marca - to chyba wynika samo przez się :) Kiedy stało się jasne, że opóźnienie jednak będzie - dano o tym newsa :)
 
A z kad mialbym to wiedziec?? nie czytalem od poczatku tego Topicu... wyrazilem swoje zdanie ze powinni napisac wczesniej... PS. nie zyjemy w 3SWIECIE zeby tego nie wiedzieli ;)
 
Socchi said:
Socchi said:
Socchi said:
Socchi said:
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak cieszmy się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
Socchi said:
czekamy na nieuniknione :) tylko bez bugów chłopaki
Socchi said:
Niby nic się nie stało, szkoda tylko ze któryś raz z kolei dowiadujemy się o przesunięciu w ostatniej chwili. No ale nic czekamy :)
Dziwi mnie mówienie w pierwszej osobie l. mnogiej. Dlaczego My? Czuje że w tym My jestem między innymi ja , a może ja sie wcale nie cieszę i nie czekam ?
Pisałem w liczbie mnogiej ponieważ mówiłem o wszystkich fanach. Wydawało mi się, że każdy cieszy się z powodu wydania modów i edytora, ale jak widać wyjątki są, co mnie dziwi. Jak Ci nie pasuje to zaraz poprawie. No problem.
Widzisz, nie wszyscy lubią być utożsamiani z grupą piszącą co kilka min "jeszcze niema chyba dzisiaj niedadzom" lub wysyłającą setki PW do osób funkcyjnych i wiadomością o treści zbliżonej do tej powyżej. No chyba że błędnie zinterpretowałem Genesisa, który napisał powyższe stwierdzenie ot, tak, żeby być fajnym. W co, nawiasem mówiąc, wątpię.
Ja napisałem my w sensie fani wiedźmina, oczekujący na dodatek. Na prawdę dziwie się jeśli ktoś kto jest fanem Wiedźmina i jest o wiele dłużej na forum niż ja nie cieszy się z powodu wydania dodatku. A to, że zdarzają się tutaj ludzie piszący posty w stylu "jeszcze niema chyba dzisiaj niedadzom", to nie znaczy, że wszyscy fani wiedźmina czekający na dodatek tacy są. Proszę mnie nie obrażać. sory modzi za kontynuację off topu, ale chciałem to wyjaśnić. Z mojej strony to EOT.
 
Wiedziałem, że tak będzie. A tak z innej beczki: zastanawialiście się jakie będą zapchane serwery jak wyjdzie nowa przygoda i D'jinni. Będzie większy transfer niż na naszej klasie.
 
Ostatni post na ten temat ode mnie.Keth:Rozumiem Cię, ale dowiedzieli się teraz, że jeszcze jednak nie mogą tego wydać, a termin się kończy. Mogli wrzucić w zeszłym tygodniu informacje, że bardzo się starają, żeby to wyszło jak najsszybciej, ale na dzień dzisiejszy sami nie wiedzą czy się uda i żebyśmy byli w razie czego przygotowani na to, że wyjdzie jak chcą, ale i na to że może być pewna obsuwa. Wystarczyłaby taka informacja podana w zeszłym tygodniu i tym samym ucięta zostałaby fala spamu, a i oczekiwania mniejsze.
 
Djiskra said:
Wiedziałem, że tak będzie. A tak z innej beczki: zastanawialiście się jakie będą zapchane serwery jak wyjdzie nowa przygoda i D'jinni. Będzie większy transfer niż na naszej klasie.
Dlatego Ja sciagnie pierwszy a pozniej reszta:Dhehe nie no zart... chyba cos z tym zrobia, powinni miec tego swadomosc...Dla Keth wykasowalem ostatnia wiadomosc... zeby nie bylo:p
 
Ludzie wiosna jest, wybierzcie sie na spacer z rodzina/sympatia/znajomymi. Oderwijcie sie od komputera i wirytualne rzeczywistosci jaka calymi "tonami" serwuja nam tworcy gier oraz moderatorzy serwisow internetowych, czas odetchnac swiezym wiosennym powietrzem i ani sie obejrzycie patch/edytor beda na waszych dyskach. ;)Pozdrawiam
 
Ja mam pytanie odnośnie tego problemu z lokalizacja bo mnie to bardzo ciekawi. Z tego co wiem to D'jinni miał być nie tłumaczony (no chyba, że tylko na polski) czyli problem leży w tłumaczeniu "Ceny neutralności". I teraz czy chodzi tu o problemy techniczne bo np. zespół tłumaczący nie wie jak na tadżycki przetłumaczyć tytuł, czy może chodzi właśnie o te problemy prawne bo np. królowa Tuvalu wydała dekret o zakazie tłumaczenia zbitki wyrazowej "Cena neutralności" na tuvaluański a Atari żąda aby to przetłumaczyć i ich prawnicy nie mogą się przez to dogadać? Poważnie: stawiam na te problemy prawne, ale czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat?
 
sajdziok said:
sajdziok said:
Wiedziałem, że tak będzie. A tak z innej beczki: zastanawialiście się jakie będą zapchane serwery jak wyjdzie nowa przygoda i D'jinni. Będzie większy transfer niż na naszej klasie.
Dlatego Ja sciagnie pierwszy a pozniej reszta:Dhehe nie no zart... chyba cos z tym zrobia, powinni miec tego swadomosc...
Pewnie będzie to powrzucane na kilka alternatywnych serwerów, o to ja już bym się nie martwił :p
 
I znów snucie przepychanek o marchewkę czy wiedzieli, czy nie wiedzieli. Co mnie obchodzi, że pan X nie wierzy, że nie wiedzieli a pan Y twierdzi, że to spisek?Przeczytałem pierwszego posta który coś wnosił, reszta nie wniosła nic. Edit: Wyjątkiem jest AzzziRel, który przed momentem zapytał o coś konkretnego związanego z tematem.Nie lepiej przypiąć i zamknąć temat? Będzie informacja, nie będzie kolejnych bzdur na które użytkownik zwyczajnie marnuje czas czytając.Swoją drogą, czego oczekujecie, że nagle po Waszych oświeconych postach REDzi padną na kolana i wykrzyczą, "tak wiedzieliśmy, że będą problemy! Wybaczcie!"?I czytajcie ze zrozumieniem, kilka to kilka. Nie jeden, nie jedenaście. Litości.
 
Dzięki :) Liczyłem, że informację podacie wcześniej, jaka by ona nie była, ale dobrze mieć jasność.
 
W związku z zaistniałą sytuacją przypomniała mi się scena z filmu "Ogniem i mieczem" w obozie ukraińców gdzie odbywał się sąd nad zdrajcami.REDZi jako Atamanowie coś tam radzą w tajemnicy my jako ta tłuszcza pijana , nic nie wiemy tylko nasza liczebność ( kasa ) jest potrzebna oraz Moderatorzy jako nasi przedstawiciele raz na jakiś czas wyskoczą z nieoficjalna wiadomością ....zdrajca zabić go ...Bo czyż takiej czerni -tłuszczy Pany Atamany muszą się opowiadać...
 
Dobrze, że dali info bo bym chyba do północy siedział i co chwilę sprawdzał czy już jest.
 
Breakthru said:
I znów snucie przepychanek o marchewkę czy wiedzieli, czy nie wiedzieli. Co mnie obchodzi, że pan X nie wierzy, że nie wiedzieli a pan Y twierdzi, że to spisek?Przeczytałem pierwszego posta który coś wnosił, reszta nie wniosła nic. Nie lepiej przypiąć i zamknąć temat? Będzie informacja, nie będzie kolejnych bzdur na które użytkownik zwyczajnie marnuje czas czytając.Swoją drogą, czego oczekujecie, że nagle po Waszych oświeconych postach REDzi padną na kolana i wykrzyczą, "tak wiedzieliśmy, że będą problemy! Wybaczcie!"?I czytajcie ze zrozumieniem, kilka to kilka. Nie jeden, nie jedenaście. Litości.
Treściwie i na temat :) Też jestem za zamknięciem... bo bez sensu przebijać się przez 20str narzekania (bo pewnie tyle tego będzie, albo więcej)
 
Pozdrawiam Redów. Dziewczyny i chłopaki trzymjajcie się, nie Wasza wina i tak wydaliście grę kultową. Trzymam kciuki żeby EE wygrało z Mass Effect w maju. Czekam na wszystkie newsy o nowych nagrodach.
 
Oj oj... no nic. Jak narazie nikt nie wspominał o końcu światu w tym czy przyszłym tygodniu więc poczekam. Tylko mam nadzieję że to ostatnia ich wtopa z tym modem. Poczekamy zobaczymy. Może moda dadzą razem w dniu otwarcia beta testów Fight'a ? :p
 
Haha nie no nie powiem, że ja wiedziałem, że tak będzie bo to takie dziecinne :p ale śmiać mi się chce po prostu. Niby nic nie mam do tego, że ciągle jest przesuwane bo takie rzeczy się zdarzają, ale znowu się o tym dowiadujemy na ostatnią chwilę :D. Może i grę zrobili wielką, ale wczoraj sobie tak pomyślałem, że przegięciem z ich strony było by jakby dzisiaj powiedzieli, że jeszcze musimy poczekać no i prosze :). I dziwi mnie jeszcze coś. Czesto ludzie porownują CDPR do Blizzarda. No ok stworzyli bardzo dobra grę, ale zauważcie, że była bardzo niedopracowana i nie wprowadziła żadnej nowej jakości. Ja podziwiam CDPR za Wiedzmina, ale jednak Blizzard wydaje produkty zawsze dopracowane, zawsze prezentuja sobą coś nowego i praktycznie w ciemno można kupić bo są niesamowicie grywalne, więc nie wydaje mi się, żeby porownywanie było na miejscu (już nawet pomijając doświadczenie i możliwości finansowe obu tych firm).
 
Rosomak69 said:
W związku z zaistniałą sytuacją przypomniała mi się scena z filmu "Ogniem i mieczem" w obozie ukraińców gdzie odbywał się sąd nad zdrajcami.REDZi jako Atamanowie coś tam radzą w tajemnicy my jako ta tłuszcza pijana , nic nie wiemy tylko nasza liczebność ( kasa ) jest potrzebna oraz Moderatorzy jako nasi przedstawiciele raz na jakiś czas wyskoczą z nieoficjalna wiadomością ....zdrajca zabić go ...Bo czyż takiej czerni -tłuszczy Pany Atamany muszą się opowiadać...
Bo REDzi są od pracy nad grą a moderatorzy (Eureka!) od moderowania forum. Wiem, że to ciężkie do zrozumienia ale jakoś będziesz musiał z tym żyć.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom