D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
[quote ]Treściwie i na temat :) Też jestem za zamknięciem... bo bez sensu przebijać się przez 20str narzekania (bo pewnie tyle tego będzie, albo więcej)[/QUOTE]Wieszę Ci sukcesy w sejmnie .Tam najwięcej zamykają i ograniczają swobodę wypowiedzi narodu.Może pare osób spali się w zaciszu ze wstydu ...przynajmniej taka będzie korzyść z 20 stron topicu
 
MatKarp said:
Haha nie no nie powiem, że ja wiedziałem, że tak będzie bo to takie dziecinne :p ale śmiać mi się chce po prostu. Niby nic nie mam do tego, że ciągle jest przesuwane bo takie rzeczy się zdarzają, ale znowu się o tym dowiadujemy na ostatnią chwilę :D. Może i grę zrobili wielką, ale wczoraj sobie tak pomyślałem, że przegięciem z ich strony było by jakby dzisiaj powiedzieli, że jeszcze musimy poczekać no i prosze :). I dziwi mnie jeszcze coś. Czesto ludzie porownują CDPR do Blizzarda. No ok stworzyli bardzo dobra grę, ale zauważcie, że była bardzo niedopracowana i nie wprowadziła żadnej nowej jakości. Ja podziwiam CDPR za Wiedzmina, ale jednak Blizzard wydaje produkty zawsze dopracowane, zawsze prezentuja sobą coś nowego i praktycznie w ciemno można kupić bo są niesamowicie grywalne, więc nie wydaje mi się, żeby porownywanie było na miejscu (już nawet pomijając doświadczenie i możliwości finansowe obu tych firm).
A to nie StarCrafta (Blizzard) balansowali sześć lat? :pKilka dni czekania jeszcze nikogo nie zabiło ludziska.re dół:Ale zauważasz różnice między sześcioma latami a kilkoma dniami?
 
No ale StarCraft wyszedł zbalansowany :p i to bardzo. re: No ale się przyczepiłeś do tego Starcrafta stary :). Mi chodzi o to, że można porownywać, ale to się nijak ma (moim zdaniem) do rzeczywistości bo to, że Blizzard bardzo opoznia premiery to akurat w ich wypadku wielki plus, natomiast wiekszość firm opoźnia bo się nie wyrabia lub z innych wzgledów i czesto jakiś kosmicznych efektów ich pracy nie widać. Zresztą to jest offtop :p.
 
Ale nie martwcie sie. To juz na pewno ostatnie przelozenie terminu. Moge was zapewnic. Redzi tu postapili bardzo politycznie. Nie podali konkretnego terminu, tylko napisali "jesteśmy zmuszeni przesunąć o kilka dni". W polityce to oznacza "jesli wogole, to moze za kilka miesiecy, a moze za rok, albo i pozniej".
 
Ajgor64 said:
Ale nie martwcie sie. To juz na pewno ostatnie przelozenie terminu. Moge was zapewnic. Redzi tu postapili bardzo politycznie. Nie podali konkretnego terminu, tylko napisali "jesteśmy zmuszeni przesunąć o kilka dni". W polityce to oznacza "jesli wogole, to moze za kilka miesiecy, a moze za rok, albo i pozniej".
Heh :) ale kilka to raczej od 1-10 , potem już byłoby kilkanaście xDDD
 
Maxiq said:
Heh :) ale kilka to raczej od 1-10 , potem już byłoby kilkanaście xDDD
Ale może chodziło o dni arktyczne XDmam jeszcze pytanie- czy opóźnienie wpłynie na datę wydania wersji rozszeżonej, czy to zupełnie dwie oddzielne sprawy?
 
Na pewno osobna sprawa. Wersja rozszerzona bedzie miala swoje wlasne, zupelnie niezalezne opoznienie. Tylko nie wiem, o ile. Pewnie o "kilka dni" :)
 
Ech no i kolejne kilka dni czekania :'(, no ale nic czekało się tak długo to można jeszcze troszkę poczekac. Tymczasem wracam do pdstawowej wersji wiedźmaka żeby przejśc z 3 zakończeniem 8)
 
Już wiem o co chodzi z tym że ma wyjść w ostatnim tygodniu marcu. To był po prostu przedwczesny żart primaaprilisowy ;D ;D ;DA tak nawiasem mówiąc to zostaje mi cierpliwie czekać, bo ostatni tydzień siedziałem jak głupek w aktualnościach, ale postanowiłem się wyluzować i tych KILKA dni poczekać :D
 
A ja Redom wierzyłem i się kompletnie zawiodłem. Może to ich dobra wola, że wydają to i to za darmo, ale zdecydowanie wolałbym, żebyście nie pisali dat, skoro dalej macie problemy. Jak ma to nie rozjuszyć graczy, skoro piszecie: Do końca Marca będzie. A teraz news i lipa. Napisaliście znowu "kilka" dni, nie możecie po prostu napisać "Termin nieokreślony"? Ot, normalnie się zawiodłem...
 
LordSado said:
A ja Redom wierzyłem i się kompletnie zawiodłem. Może to ich dobra wola, że wydają to i to za darmo, ale zdecydowanie wolałbym, żebyście nie pisali dat, skoro dalej macie problemy. Jak ma to nie rozjuszyć graczy, skoro piszecie: Do końca Marca będzie. A teraz news i lipa. Napisaliście znowu "kilka" dni, nie możecie po prostu napisać "Termin nieokreślony"? Ot, normalnie się zawiodłem...
Popieram. Tekst: "Termin bliżej nieokreślony" zaoszczędził by wielu osobom sporo nieprzespanych nocy i ciągłego odświeżania działu Rozszerzenia:)
 
W zasadzie nie pamiętam kiedy ostatnio raz napisałem posta na forum, jednak w miarę możliwości staram być na bieżąco z doniesieniami. I to co śmieszy najbardziej to przede wszystkim rosnące grono użytkowników, którzy systematycznie zaśmiecają forum bezsensownymi postami... Co prawda tym postem sam nic specjalnego nie wnoszę, w każdym razie jedno info o przesunięciu powoduje lawinę wiadomości, spośród których większość to słowa typu 'kiedy' 'jak' 'dlaczego' 'moja cierpliwość się skończyła' etc. Irytuje również poziom analfabetyzmu, spowodowany być może użytkownikami, którzy za wiele wiosen nie widzieli...Tytułem komentarza do newsa - w sumie jest mi obojętne kiedy zapowiadany patch oraz narzędzie edytorskie ujrzy światło dzienne - podobnie jak miało to miejsce w przypadku premiery Wiedźmina - liczy się dla mnie jakość wydania a nie czas, w którym ten produkt otrzymam. Pozdrowienia dla zasłużonej ekipy REDa oraz dla słynących ze stoickiego spokoju - moderatorów ;]
 
Zmora said:
Popieram. Tekst: "Termin bliżej nieokreślony" zaoszczędził by wielu osobom sporo nieprzespanych nocy i ciągłego odświeżania działu Rozszerzenia:)
wiesz.... nikt was o to nie prosi.Więcej luzu ludzie na takie rzeczy :)
 
Keth said:
No właśnie nie :)Z tego, co ja wiem do samego końca nie wiedziano o przesunięciu premiery - dlatego również do samego końca pisano, że będzie w ostatnim tygodniu marca - to chyba wynika samo przez się :) Kiedy stało się jasne, że opóźnienie jednak będzie - dano o tym newsa :)
wiedzieć nie wiedziano, ale wydaje mi się, iż szansa niewyrobienia się była w ich świadomości bardzo duża - a na pewno daleka od "z pewnością", bo wydaje mi się, że okraszono by to dodatkowym szumem medialnym - tak jak robił to dzisiejszy news tygodnia dla FIGHT - pisze się tam o testach, które trwają już od dawna tak jakby się otwierał zupełnie nowy rozdział w dziejach tego nowego internetowego dziecka, a całość wygląda jak czysto marketingowe zagraniew sensie - jak wiadomo, że będzie, to robimy szum, a ponieważ ostatnio była ogromna medialna cisza, to znaczy zapewne tyle, że ewentualny poślizg był na tyle (nie)prawdopodobny, że woleli nie tracić czasu, tylko postawić na jedną kartę i cały czas poświęć na procesie produkcji i dystrybucji... widać jednak nie zdążyli i miejmy nadzieję, że zamiast odpowiadać na kolejny posty i PMy w rodzaju "a fłaźciwie to kedy bedzie paaaacz?" właśnie siedzą i lejąc potoki łez i potu, na czerwone od pracy klawiatury, starają się aby news "Pierwsze Rozszerzenie Dostępne!" nie był wiadomością tygodnia miesiąca maja ;)jeśli tak, to spóźnienie wybaczamEDIT:
Keth said:
Popieram. Tekst: "Termin bliżej nieokreślony" zaoszczędził by wielu osobom sporo nieprzespanych nocy i ciągłego odświeżania działu Rozszerzenia:)
Panie, ale jaka adrenalina! :p
 
Szkoda, że nie udało się dzisiaj... Ale chyba lepiej, żeby było troche później i idealnie dopracowane
 

SaLi

Forum veteran
Czy to juz jest jakas tradycja firmowa, ze wiadomosci o przesunieciu podawane sa w dniu teoretycznej premiery?Solidnosc i wizerunek firmy poszeeeeeeeedl w dol.Niestety nie pierwszy raz.Nie zrozumicie mnie zle.Nie jestem jednym z tych szalonych wana be moderow, albo nalogowych graczy, ale po raz kolejny czuje sie lekko...hmm... zlany?Jakos znow czuje brak szacunku w takim postepowaniu.Pozdrawiam!
 
Whiteman said:
W zasadzie nie pamiętam kiedy ostatnio raz napisałem posta na forum, jednak w miarę możliwości staram być na bieżąco z doniesieniami. I to co śmieszy najbardziej to przede wszystkim rosnące grono użytkowników, którzy systematycznie zaśmiecają forum bezsensownymi postami... Co prawda tym postem sam nic specjalnego nie wnoszę, w każdym razie jedno info o przesunięciu powoduje lawinę wiadomości, spośród których większość to słowa typu 'kiedy' 'jak' 'dlaczego' 'moja cierpliwość się skończyła' etc. Irytuje również poziom analfabetyzmu, spowodowany być może użytkownikami, którzy za wiele wiosen nie widzieli...Tytułem komentarza do newsa - w sumie jest mi obojętne kiedy zapowiadany patch oraz narzędzie edytorskie ujrzy światło dzienne - podobnie jak miało to miejsce w przypadku premiery Wiedźmina - liczy się dla mnie jakość wydania a nie czas, w którym ten produkt otrzymam. Pozdrowienia dla zasłużonej ekipy REDa oraz dla słynących ze stoickiego spokoju - moderatorów ;]
True.Ale od takiego postępowania 1000 postów nie "nastukasz" a jak widać niektórzy na tym opierają swoje "doświadczenie" forumowe.Od kilku dni świat im się wali. Get a life people.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom