D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
arturh said:
FAQ Iwony:
Iwona said:
Kiedy rozpocznie się sprzedaż Edycji Rozszerzonej?16 maja.Czy mając zarejestrowaną podstawową wersję Wiedźmina będę mógł/a pobrać z internetu wszystkie dodatki z Edycji Rozszerzonej?TAKNa pewno?TAKNa pewno wszystkie?TAKCzy będzie można kupić same dodatki w wersji "pudełkowej"?Na dzień dzisiejszy - NIEIle będzie kosztować edycja rozszerzona?Na razie nie ma jeszcze konkretnej decyzji w tej sprawie, choć wiadomo, że ER nie będzie kosztować więcej niż standardowe wydanie WiedżminaCzy Edytor Modów (D'jinni) będzie udostępniony razem z dodatkiem?Nie, Edytor będzie dostępny dla posiadaczy gry (zarejestrowanych) od 14 marca.Czy 14 marca wyjdzie także pierwsze rozszerzenie (mod) do Wiedźmina - "Cena neutralności" ?TAKA drugi mod - "Efekt Uboczny"?Wraz z Edycją Rozszerzoną 16 maja.Czy Edytor Modów (D'jinni) będzie dostępny w polskiej wersji językowej?NIE, Edytor będzie tylko w wersji angielskiej.
arturh said:
Czuję się troche oszukany. Nie tylko z powodu kolejnego przesuniecia, ale także z powodu planowanego wydania Wiedźmina Edycji Rozszerzonej. Gdy kupowałem Wiedźmina miałem nadzieję, że kupuję kompletny produkt. Okazuje się, że jednak nie. Czy usprawnienia z E.R. będą dostępne za pośrednictwem Internetu osobom już posiadającym grę? Jeśli nie, to uważam to za skandal i zmieniam dobre zdanie, które miałem na wasz temat, Redzi.
Odpowiadając na twoje pytanie wszystko będzie do pobrania! :sleep:
Codziło mi nie o dodatki, tylko o USPRAWNIENIA, czyli zmiany w kodzie i zmiany graficzne. temeria zasiedlona przez klony mocno mnie irytuje i mam nadzieję, że nie będe musiał kupować gry jeszcze raz, by pozbyć się tego i innych problemów. W pliku pdf. o ER przy każdym komponencie było napisane jaja jest jego forma dystrybucji. Przy powyższych usprawnieniach widniał tylko napis "Wiedźmin Edycja Rozszerzona" Nie było słowa o ich umieszczeniu w sieci.
 
Parę dni w tę czy w tę, niewielka różnica. Ale potem się nie oburzajcie, kiedy przy ewentualnej kolejnej obsuwie (jakiegoś innego produktu) pojawią się głosy typu "znowu... czy wydaliście coś kiedykolwiek w terminie?" ;)
 
Elwer said:
Ile razy można powtarzać, że do ostatniej chwili Redzi starali się wyrobić?
Z całym szacunkiem, ale dla mnie to się kupy nie trzyma. Jeśliby termin wydania został przesunięty na jutro, tobym w to uwierzył bez zastrzeżeń. A tak, to wydaje mi się szczere. Że się usiłowali wyrobić - wierzę. Że o poślizgu (albo przynajmniej możliwości poślizgu) nikt w firmie nie wiedział - mało prawdopodobne. Jeśli roboty zostało na kilka dni, to od paru dni było wiadome, że wyrobienie się z wydaniem na dziś jest bardzo mało prawdopodobne. (W to, że REDzi zaglądający na to forum mogli nie wiedzieć o obsuwie mogę uwierzyć).Zresztą, dwa tygodnie temu jako powód przesunięcia zostały podane "problemy z licencją". Dziś są "problemy lokalizacyjne". Za kilka dni będą problemy z czymś jeszcze? Poczekać można, ale, niestety, polityka informacyjna CDP RED pozostawia wiele do życzenia. Ps. Powinniśmy wszystko dostać najpóźniej 16-go maja... chyba że premiera ER też się przesunie :p
 
Coz, fanboye pewnie mnie zjada, ale mnie polityka CDP zaczyna troche smieszyc, wpadka za wpadka. Najpierw informacja o przesunieciu z powodow licencyjnych, ok, ale mowiono, ze sam edytor juz jest gotowy, a dzisiaj sie okazuje, ze jest, ale jednak nie do konca. Na otarcie łez (chyba, zeby uniknac linczu) dostajemy za to informacje o browserowce, to nic, ze wiekszosc juz od dawna czula, ze to wlasnie o browserowke chodzi. Szkoda tez, ze sprawa wydania dodatkow na plycie upadla, skoro CDP tak chce spelniac nasze pragnienia, to chocby ze wzgledow marketingowych moglby cosik takiego w ograniczonym nakladzie wydac.
 
arczi said:
ale już tym razem nie podali żadnego konkretnego terminu : ]
Wiesz to by było trochę bez sensu, bo w razie kolejnej obsówy będzie następna setka debilnych komentarzy, oczywiście nie mówcie o ludziach, którzy pisali tu coś z sensem(wielu ich nie było). A tak mają wygodny termin od stąd do bliżej niesprecyzowanych kilku dni. Mi to nie przeszkadza, na nikim się nie zawiodłem, i nie mam zamiaru wytykać nic Redom, po prostu jestem w stanie zrozumieć to, że coś może nie iść po ich myśli. Czy wszyscy komentujący wiadomość naprawdę nie mają co robić? Znajdźcie sobie coś, jeśli tak wam się nudzi. Premiera będzie, kiedy będzie a to, że napiszecie następne posty o tym, jakie to "be”, że wcześniej żadnej informacji nie było na pewno jej nie przyśpieszy.
 
arczi said:
ale już tym razem nie podali żadnego konkretnego terminu : ]
I dobrze zrobili. Bo następnej obsuwy sobie nie wyobrażam tutaj na forum, a tak to mają 'wkrótce' :)
arczi said:
Coz, fanboye pewnie mnie zjada, ale mnie polityka CDP zaczyna troche smieszyc, wpadka za wpadka. Najpierw informacja o przesunieciu z powodow licencyjnych, ok, ale mowiono, ze sam edytor juz jest gotowy, a dzisiaj sie okazuje, ze jest, ale jednak nie do konca. Na otarcie łez (chyba, zeby uniknac linczu) dostajemy za to informacje o browserowce, to nic, ze wiekszosc juz od dawna czula, ze to wlasnie o browserowke chodzi. Szkoda tez, ze sprawa wydania dodatkow na plycie upadla, skoro CDP tak chce spelniac nasze pragnienia, to chocby ze wzgledow marketingowych moglby cosik takiego w ograniczonym nakladzie wydac.
Problemy lokalizacyjne, to raczej polskiej wersji nie dotyczą. Więc spokojnie. Ja im wierzę, że przynajmniej packa for us, jest gotowy. Ale jakieś problemy pojawiły się z innymi wersjami językowymi. Ponadto, uważam, że mogły być wcześniej znane, jednak je przemilczano po prostu, podając jeden, najpoważniejszy powód. By informacja była przejrzysta. A cały content będzie wydany we wszystkich wersjach językowych, by nie tworzyć sztucznego podziału na lepszych i gorszych, dlatego czekamy :)Sprawa dodatków na płycie nie upadła. Redzi znają nasze zdanie. Po prostu żadnych informacji na ten temat nie podano.I fanboyem [/b]nie jestem :)
 
sajdziok said:
Mogli dac ta informacje na poczatku mininego weekendu... a nie w dzien wyjscia:/ kazdy podjarany a tu info ze dzis tego nie bedzie... Troszke szkoda ale trzeba zyc dalej:D
sajdziok said:
Tak zem czuł:) Tylko czemu nie można było napisać wcześniej tylko zwlekać do ostatniego dnia? Poczekamy:)
Żeby nie było wątpliwości - tak, czekaliśmy z tą informacją do ostatniej chwili, bo dopiero dziś rano doszła do nas informacja z przeprowadzonych testów, w trakcie których ujawniły się błędy lokalizacyjne. Przez weekend siedzieliśmy cichutko jak trusia, bo totalnie nic nie wskazywało na taki obrót spraw. Przykro nam bardzo z tego powodu, bo stawaliśmy na głowie żeby dotrzymać słowa. To też da nam sporo do myślenia przy ogłaszaniu kolejnych terminów, jedno jest pewne - od wydania D'jinniego i całej reszty contentu dzielą nas dosłownie dni.
sajdziok said:
Ja też. Ale przynajmniej mam już na dzisiaj spokój z PW pt czy dzisiaj będą rozszerzenia? Ze 20 ich dzisiaj było...Brysiu, jesteś zbawieniem moim ;D
Nas niestety nikt nie zbawi ;)
 
BlackKnight said:
BlackKnight said:
[...]
A ja proszę bez takeigo gadania. Co robię z moim czasem moja sprawa. A jestem już na tyle duży (185cm:p), że umiem o siebie zadbać. A, że raz na jakiś czas ktoś napiszę głupi komentarz (no dobra niektórzy zdecydowanie za często), cóż..każdy musi czasem odreagować.pozdrawiam
 
Brysiu said:
Brysiu said:
Mogli dac ta informacje na poczatku mininego weekendu... a nie w dzien wyjscia:/ kazdy podjarany a tu info ze dzis tego nie bedzie... Troszke szkoda ale trzeba zyc dalej:D
Brysiu said:
Tak zem czuł:) Tylko czemu nie można było napisać wcześniej tylko zwlekać do ostatniego dnia? Poczekamy:)
Żeby nie było wątpliwości - tak, czekaliśmy z tą informacją do ostatniej chwili, bo dopiero dziś rano doszła do nas informacja z przeprowadzonych testów, w trakcie których ujawniły się błędy lokalizacyjne. Przez weekend siedzieliśmy cichutko jak trusia, bo totalnie nic nie wskazywało na taki obrót spraw. Przykro nam bardzo z tego powodu, bo stawaliśmy na głowie żeby dotrzymać słowa. To też da nam sporo do myślenia przy ogłaszaniu kolejnych terminów, jedno jest pewne - od wydania D'jinniego i całej reszty contentu dzielą nas dosłownie dni.
Brysiu said:
Ja też. Ale przynajmniej mam już na dzisiaj spokój z PW pt czy dzisiaj będą rozszerzenia? Ze 20 ich dzisiaj było...Brysiu, jesteś zbawieniem moim ;D
Nas niestety nikt nie zbawi ;)
Miło, że przynajmniej jakieś konkretne wytłumaczenie, to potrafię zrozumieć :) i trzeba było to od razu napisać razem z news'em o przesunięciu.
 
Odnoszę wrażenie że tą upragnioną paczuszkę otrzymamy dopiero razem z Edycją Rozszerzoną w Czerwcu (wliczając obsuwy ;) ) a tak szczerze to osobiście wole poczekać niż pomstować na RED'ów że wypuścili wybrakowany towar. Jednak wolalbym by wcześniej (chociaż parę godzinek) informowali o przesunięciach a niedopiero po południu w dniu żekomej premiery, było by to bardziej znośne niż te kubły zimnej wody którymi nas raczą. Życzę calej ekipie CD Projekt RED końca tego fatum które wisi nad edytorem D'jinni. Pozdro 4 all
 
Dziś była grobowa atmosfera gdy dotarło do nas,że musimy wam zakomunikować to, że będzie kolejne przesunięcie...
 
Eriash said:
Dziś była grobowa atmosfera gdy dotarło do nas,że musimy wam zakomunikować to, że będzie kolejne przesunięcie...
Hehe - po ostatnim przesunieciu to sie nie dziwie, ze bylo losowanie zapalek, kto wezmie na siebie caly tajfun :D
 
Eriash said:
Dziś była grobowa atmosfera gdy dotarło do nas,że musimy wam zakomunikować to, że będzie kolejne przesunięcie...
Odpuszczam wam grzechy :p w ramach pokuty zadaję dopracowanie tego edytorka i moda(modów)! :p AMEN
 
Ha, już wiem czemu jest obsuwa :p REDzi chcą pójść na rękę 'fanboyom' ptowego wydania dodatków. Jeszcze tego nei ogłosili, ale wydadzą na płytkach, a że nie chcą, co by chętni za płytowym wydaniem czekali w stosunku do tych, którzy mogą ściągnąć to wydłużają termin oczekiwania. Dobra zamotałem, ale teoria iście spiskowa co? :ppozdrawiamp.s. Modowie po łbach Wam natłuc. Co to za zabawy nickami :pGrożenie moderatorom? Bana chcesz? :DElwiraNo dobra nie grożę (chociaż do odważnych Polska należy, czy jakoś tak :p). A wolna jutro wieczór..? Może do kina :)Elwira jest już zajęta jutro ]:->DemonekCo za czarci pomiot wepchnął się do mojej domeny. Ja Elwiry tak łatwo nie odpuszczę. Choćbym miał siły niebieskie wzywać 8)Przestańcie spamować. Jak chcecie się bić o moją... rękę, to na ubitej ziemi, honorowo :pElwiraNo to po wyjściu duela duel :p Ty i ja Demonku. Honorowo ;)
 
BlackKnight said:
Czy wszyscy komentujący wiadomość naprawdę nie mają co robić? Znajdźcie sobie coś, jeśli tak wam się nudzi. Premiera będzie, kiedy będzie a to, że napiszecie następne posty o tym, jakie to "be”, że wcześniej żadnej informacji nie było na pewno jej nie przyśpieszy.
BlackKnight, socjopaci i maniakalni komputerowcy sa glowna pozywka dla wydawcow :) Od momentu przeczytania postu o wydaniu edytora, ciezko jest na niego spokojnie czekac. Obietnica wydania go w danym terminie jest dla mnie bardzo zobowiazujaca, poniewaz zycie wielu graczy obraca sie wokol danej daty.
 
[/QUOTE]
Eriash said:
Dziś była grobowa atmosfera gdy dotarło do nas,że musimy wam zakomunikować to, że będzie kolejne przesunięcie...
spoko zdążylismy się już przyzwyczaić, przynajmniej ja :)
Eriash said:
Ha, już wiem czemu jest obsuwa :p REDzi chcą pójść na rękę 'fanboyom' ptowego wydania dodatków. Jeszcze tego nei ogłosili, ale wydadzą na płytkach, a że nie chcą, co by chętni za płytowym wydaniem czekali w stosunku do tych, którzy mogą ściągnąć to wydłużają termin oczekiwania. Dobra zamotałem, ale teoria iście spiskowa co? :ppozdrawiamp.s. Modowie po łbach Wam natłuc. Co to za zabawy nickami :pGrożenie moderatorom? Bana chcesz? :DElwira
jak przedszkolaki...
 
Keiran said:
...skoro CDP tak chce spelniac nasze pragnienia, to chocby ze wzgledow marketingowych moglby cosik takiego w ograniczonym nakladzie wydac.
Pod pojęciem ograniczony nakład rozumiesz nakład równy ilości sprzedanych gier ???Inaczej zawsze będzie ktoś poszkodowany.Wobec tego >400k to IMO nie jest "Ograniczony nakład" :dead:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom