D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
W sumie i tak dałem sobie spokój z grami, wyrosłem chyba :pAle przynajmniej mam się z czego śmiać xDHmm ciekawe ile poślizgu będzie miała ER? ::)
 
LeonThePunisher said:
W sumie i tak dałem sobie spokój z grami, wyrosłem chyba :pAle przynajmniej mam się z czego śmiać xDHmm ciekawe ile poślizgu będzie miała ER? ::)
Ja tez wiedzmin jest jedyna gra w ktora gram u siebie a tak to jak jestem u kumpla to w CS'a... Ach te poslizgi co by branza zrobila bez nich:p
 
LeonThePunisher said:
W sumie i tak dałem sobie spokój z grami, wyrosłem chyba :p
LeonThePunisher said:
Cześć. Wie ktoś może czy jest gdzieś ten obrazek http://www.thewitcher.com/resources/concept_arts/pl/2449_800x600.jpg tylko w wyższej rozdzielczości? Fajnie by było gdyby też Geralt nie był ucięty po bokach.Chciałem zrobić sobie z nim tapetę oraz wyprasować na koszulce xD.Pozdro.
Aha, najwyraźniej tak.
 
Hmm może to tylko żart jest? Dzisiaj prima aprilis, więc może już jutro dostaniecie edytor i pacza :pEdit
Aha, najwyraźniej tak.
I co, lepiej Ci? Jakbyś jeszcze chociaż daty sprawdził
 
Brysiu said:
Brysiu said:
Mogli dac ta informacje na poczatku mininego weekendu... a nie w dzien wyjscia:/ kazdy podjarany a tu info ze dzis tego nie bedzie... Troszke szkoda ale trzeba zyc dalej:D
Brysiu said:
Tak zem czuł:) Tylko czemu nie można było napisać wcześniej tylko zwlekać do ostatniego dnia? Poczekamy:)
Żeby nie było wątpliwości - tak, czekaliśmy z tą informacją do ostatniej chwili, bo dopiero dziś rano doszła do nas informacja z przeprowadzonych testów, w trakcie których ujawniły się błędy lokalizacyjne. Przez weekend siedzieliśmy cichutko jak trusia, bo totalnie nic nie wskazywało na taki obrót spraw. Przykro nam bardzo z tego powodu, bo stawaliśmy na głowie żeby dotrzymać słowa. To też da nam sporo do myślenia przy ogłaszaniu kolejnych terminów, jedno jest pewne - od wydania D'jinniego i całej reszty contentu dzielą nas dosłownie dni.
Brysiu said:
Ja też. Ale przynajmniej mam już na dzisiaj spokój z PW pt czy dzisiaj będą rozszerzenia? Ze 20 ich dzisiaj było...Brysiu, jesteś zbawieniem moim ;D
Nas niestety nikt nie zbawi ;)
Dobrze, że się ktoś z REDów odezwał, na to właśnie czekałem. Skoro mówią, że nie wiedzieli o tym błędzie, to według mnie lepiej, źe go zauważyli, nawet jeśli premiera musi sie przez to przesunąć o kilka dni...
 
Przepraszamy i przepraszamy. Z tego co widzę od początku wydania gry, a nawet przed było co chwile przesuwanie dat. Kompletny nieprofesjonalizm. Nie wiem, kogo, ale powinno się osoby za to odpowiedzialne już dawno wywalić.
 
Omenek said:
Przepraszamy i przepraszamy. Z tego co widzę od początku wydania gry, a nawet przed było co chwile przesuwanie dat. Kompletny nieprofesjonalizm. Nie wiem, kogo, ale powinno się osoby za to odpowiedzialne już dawno wywalić.
Wole poczekać i dostać coś bez błędów niż niedopracowany patch i nie jest to wina Redów starali się jak mogli i nie mogli na to nic poradzić
 
Omenek said:
Przepraszamy i przepraszamy. Z tego co widzę od początku wydania gry, a nawet przed było co chwile przesuwanie dat. Kompletny nieprofesjonalizm. Nie wiem, kogo, ale powinno się osoby za to odpowiedzialne już dawno wywalić.
Jesli taki slizg ma pomoc w stabilnosci i dopracowaniu tego to czemu nie.... ale tu nie ma nic takiego do zrobienia
 
sajdziok said:
Jesli taki slizg ma pomoc w stabilnosci i dopracowaniu tego to czemu nie.... ale tu nie ma nic takiego do zrobienia
Wszystkie wersje językowe muszą być pewnie wydane jednocześnie, a skoro pojawiły się problemy z jakąś lokalizacją, to i my musimy czekać...
 
Mam takie małe pytanko. Można będzie ściągnąć samego moda, czy trzeba będzie zasycać całą paczkę łącznie z edytorem ?
 
WallaceFC said:
Mam takie małe pytanko. Można będzie ściągnąć samego moda, czy trzeba będzie zasycać całą paczkę łącznie z edytorem ?
Z tego co wiem, to bez patcha moda nie odpalisz....
 
Wiem, chodziło mi o to, czy koniecznie muszę ściągać też edytor skoro nie chce w nim nic robić ?
 
Pamiętajcie, że tak, jak ostatni tydzień marca to jego ostatni dzień, tak kilka dni oznacza najprawdopodobniej 9 dni :). Dla mnie możecie wydać patcha nawet w maju, i tak nie zamierzam wracać do tej gry przed Edycją Rozszerzoną. Żebyście tylko błędy naprawili te, co napisałem, potwierdzając tezę o "wydawaniu doskonałych gier".Trzymam za Was kciuki, bo wierzę, że macie teraz urwanie głowy z powodu tego opóźnienia. Mam nadzieję, że sobie z problemami poradzicie i wszystko dobrze się skończy :beer:.
 
W tym swoim zacietrzewieniu przegapilkiscie moment, w ktoirym nowy patch wyszedl. Ja wlqasnie sciagam. I nie jest to prima aprilis. Tyle, ze nie 1.3, a 1.2a :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom