D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
Ja bym wam już następnego terminu nie podała....Zresztą, czy niespodzianki nie są miłe?
 
Iwona said:
Ja bym wam już następnego terminu nie podała....Zresztą, czy niespodzianki nie są miłe?
Niespodzianki sa bardzo mile ale to nie bedzie niespodzianka... Bo niespodzianka jest wtedy jak nie wie sie czy co kolwiek sie dostanie i co to bedzie... A teraz jak to wstawia to niektorzy powiedza "o nareszcie jest juz mi sie tracila cierpliwosc"I zeby niebylo ze jestem jakims napalencem ktory nie rozumie ze RED to zespol LUDZI...
 
Cebula said:
Ja też, nie żebym nie spał po nocach, czekam na ten pack. I czekam. {Wcale nie poirytowany :p} Mam zamiar zagrać poraz trzeci, tyle że zmianach, które wprowadzę za pomocą edytora :)
Z tego co wiem, to ten edytor nie daje możliwości ingerowania w świat gry i wprowadzania zmian w kodzie. Ale mogę się mylić...
Cebula said:
Niespodzianki sa bardzo mile ale to nie bedzie niespodzianka... Bo niespodzianka jest wtedy jak nie wie sie czy co kolwiek sie dostanie i co to bedzie... A teraz jak to wstawia to niektorzy powiedza "o nareszcie jest juz mi sie tracila cierpliwosc"I zeby niebylo ze jestem jakims napalencem ktory nie rozumie ze RED to zespol LUDZI...
Może nie niespodzianka, ale miły podarek, a gdy się taki ma dostać, TO SIĘ NIE WYBRZYDZA, ŻE ZA PÓŹNO! Kiedy to zrozumiecie?
 
Hostile said:
Hostile said:
Ja też, nie żebym nie spał po nocach, czekam na ten pack. I czekam. {Wcale nie poirytowany :p} Mam zamiar zagrać poraz trzeci, tyle że zmianach, które wprowadzę za pomocą edytora :)
Z tego co wiem, to ten edytor nie daje możliwości ingerowania w świat gry i wprowadzania zmian w kodzie. Ale mogę się mylić...
Hostile said:
Niespodzianki sa bardzo mile ale to nie bedzie niespodzianka... Bo niespodzianka jest wtedy jak nie wie sie czy co kolwiek sie dostanie i co to bedzie... A teraz jak to wstawia to niektorzy powiedza "o nareszcie jest juz mi sie tracila cierpliwosc"I zeby niebylo ze jestem jakims napalencem ktory nie rozumie ze RED to zespol LUDZI...
Może nie niespodzianka, ale miły podarek, a gdy się taki ma dostać, TO SIĘ NIE WYBRZYDZA, ŻE ZA PÓŹNO! Kiedy to zrozumiecie?
Ja bede bardzo bardzo szczesliwy ze dostaniemy to w swoje lapy i to tylko dowod ze RED dba o nas... a jesli chodzi o ta obsowke kazdemu moglo sie zdazyc i podkreslam ze sa to tylko LUDZIE... ale ja bym chcial konkretnego terminu(prosze tego nie komentowac to moje zdane i pisze to prawe w kazdym poscie i zawsze sie ktos do tego doczepi... podkreslam ja chce konkretow... Moze to byc odlegly termin ale niech bedzie jakas konkretna data ukazani sie tego)
 
Fakt faktem jest że trochę mi się tutaj nie podoba.Jak dla mnie RED'zi w ogóle mogliby by sobie darować , olać fanów i nie musieli by się z niczego tłumaczyć.Jednak zadbali o rozrywkę fanów i chwała im za to.Co dalej ? Wypadło im coś premiera przełożona - okay. Znów im coś wypadło w ostatniej chwili - okay.I tutaj zaczynają się już nieprawidłowości. Wchodzi Brysiu i pisze post w tonie " No cóż , nie wyrobiliśmy się , ale nie pękajcie kiedyś tam dostaniecie".Nie może być tak że fan pisze "Ja chce , ja wymagam , ja mam dostać do cholery !" lub jak co poniektórzy z elity intelektualnej " EJ jest już 24:00 02 kwietnia a tego wciąż nie ma ? Dlaczego ? Miał być niedługo nie?".Ale też na pewno nie może być tak że RED'zi się w coś pakują , wyraźnie sie deklarują po czym stwierdzają " Nie sraj mój fanie , powiedziałem że będzie to kiedyś będzie nie?".Jak dla mnie RED'zi powinni od razu powiedzieć że mod będzie płatny i mieli by spokój.Ale aktualna postawa trochę mnie dziwi.
 
Cebula said:
Nie wybrzydam, Hostile :)Nie mam nic do ReDów. Jeżeli ten path pojawi się za pół roku... Też dobrze. Ale wydaje mi się, że powinni być bardziej powściągliwi w szastaniu "informacjami". Zapewnie byłby mniejszy problem z publiką.
Akurat tobie nic nie zarzucałem... :beer:Pisałem ci tylko o edytorze...A jeśli chodzi o kwestię podania przez REDÓW daty wydania Dżina, to prawda zawsze leży po środku... Ja w każdym razie stoję po ich stronie...
 
Najlepiej zacząć odliczać do wydania edycji rozszerzonej i już. A jak pojawi się wcześniej to będzie miła niespodzianka. Podpisuje się pod postem Milosha.
 
ja wam powiem jedno... przestańcie o tym myśleć że to kiedy w ogóle wyjdzie. Nie powinni tego w ogóle nigdy ogłaszać skoro ciągle są takie problemy. Bo było i jest bezsensowne. Zamknąć temat i tyle -.- skoro gadacie ciągle żeby ludzie przestali marudzić to po jaką cholerę zostawiacie na to miejsce ? oO i tak nic innego tutaj się nie pojawi... omg...Dajcie wszyscy spokój i zapomnijcie o tym durnym patchu i tm wszystkim... jak wyjdzie to wyjdzie, terminów nie ma bo nie da się ich dotrzymać -.- jak widzę setny post Iwony - przestańcie marudzić,lamentować,płakać,zrzędzić,gadać - to mam ochotę wyć do księżyca -.- a teraz dajcie mi warna bo ja też wyje, nie ?
 
BloodSuicide said:
ja wam powiem jedno... przestańcie o tym myśleć że to kiedy w ogóle wyjdzie. Nie powinni tego w ogóle nigdy ogłaszać skoro ciągle są takie problemy. Bo było i jest bezsensowne. Zamknąć temat i tyle -.- skoro gadacie ciągle żeby ludzie przestali marudzić to po jaką cholerę zostawiacie na to miejsce ? oO i tak nic innego tutaj się nie pojawi... omg...Dajcie wszyscy spokój i zapomnijcie o tym durnym patchu i tm wszystkim... jak wyjdzie to wyjdzie, terminów nie ma bo nie da się ich dotrzymać -.- jak widzę setny post Iwony - przestańcie marudzić,lamentować,płakać,zrzędzić,gadać - to mam ochotę wyć do księżyca -.- a teraz dajcie mi warna bo ja też wyje, nie ?
Przez ten post stajesz sie taki sam jak wszyscy co tu pisza... wiec nasuwa sie pytanie po co pisac?? a dlatego zeby pokazac swoje mysli i to co o tym myslisz...
 
Jak czasami pisze jakiś post i siłą rzeczy popieram tezę jakiejś grupy społeczności forumowej to zawsze później leci parę takich postów że żałuje że w ogóle coś napisałem.
 
Mam jakieś takie wrażenie że jutro wszystko wyjdzie. Wiecie dlaczego?? Z tego jednego prostego powodu, że w Niedziele mam Kolokwium z łaciny.... A zawsze jest tak że coś na co czekam wychodzi w tym momencie gdy muszę się uczyć..... Hehe ale łacina nie zając nie ucieknie :p
 
A ja sądze że powinniśmy mieć REDom nic do zarzucenia.Po tym jak wydali Duel Mail to już wogóle.Ja jestem z Hostile'm...murem za REDami.Powiedzcie mi jak można tak marudzić??A kiedy...?a za ile?...i w kółko....jeeej...tego już się nie da czytać :dead:
 
Iwona said:
Jeszcze trochę, i zamknę ten temat :dead:
Jeszcze trochę? :eek:Trzeba było to zrobić od razu. A co do "dysydentów" co to biedni dostają warna. Modzi tu są naprawdę cierpliwi. Na innych forach po prostu dostalibyście bana na wstrzymanie. I reszta forumowiczy tam byłaby im za to wdzieczna. :beer:nie biorę pod uwagę "nibyfor" onetowo inszych bo to już kanał niezły.
 
Hostile said:
Biorąc pod uwagę zachowanie niektórych forumowiczów jestem święcie przekonany, że o wiele lepsze jest trzymanie nas wszystkich w niepewności niż podawanie kolejnego niepewnego terminu.
Napisanie, że podadzą kolejne informacje nie wcześniej niż tam kiedyś to nie jest podanie terminu wydania, a to mogli by zrobić.
 
gnysek said:
gnysek said:
Biorąc pod uwagę zachowanie niektórych forumowiczów jestem święcie przekonany, że o wiele lepsze jest trzymanie nas wszystkich w niepewności niż podawanie kolejnego niepewnego terminu.
Napisanie, że podadzą kolejne informacje nie wcześniej niż tam kiedyś to nie jest podanie terminu wydania, a to mogli by zrobić.
Ale zrozum, że może tego dokładnego terminu sami nie znają i nie chcą ryzykować kolejnego rozczarowania forumowiczów.Może i nie jest to w porządku wobec fanów (nie będę się już z tym kłócił, ale racji też nie przyznam ]:->), ale obrażanie się na REDÓW i żądanie (tak, ŻĄDANIE!) od nich tej paczki albo konkretnych terminów wydania, nie znając wcale sytuacji jest jeszcze gorsze... Postaram się już wiecej pisać na ten temat, bo to nie ma sensu, ech... :wall:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom