D'jinni i patch 1.3 przesunięte

+
Status
Not open for further replies.
D'jinni i patch 1.3 przesunięte

Pomimo starań z naszej strony, z przykrością musimy zakomunikować, że przygotowywane na ostatni tydzień marca wydanie edytora przygód D'jinni oraz patcha 1.3 i przygody "Cena neutralności" w związku z problemami z lokalizacją jesteśmy zmuszeni przesunąć o kilka dni. Przepraszamy za zwłokę.
 

Keth

Ex-moderator
Kilka dni w tą czy w tą - IMO żaden problem, poczekamy :)Aż się będę bał wejść do tego topiku później ;/
 
Wiedziałam, po prostu wiedziałem...:DOdczekali do ostatniej chwili i "sorry winnetou, ale biznes jest biznes":p
 
Zdarza się ;)
Elwer said:
Już się nie mogę doczekać kolejnych PW: "Kiedy bendzie pacz?" :dead:
Ja też. Ale przynajmniej mam już na dzisiaj spokój z PW pt czy dzisiaj będą rozszerzenia? Ze 20 ich dzisiaj było...Brysiu, jesteś zbawieniem moim ;D
 
najpierw u niektorych wywoluja euforie a pozniej klin ;) no ale czekamy z niecierpliwoscia
 
Ja mogę poczekać, ale wg. mnie bardzo "nieprofesjonalnie", żeby wyczekać na ostatnią chwilę ... i bah... przecież na pewno już wcześniej było wiadomo, że się nie wyrobią.
 
Tak zem czuł:) Tylko czemu nie można było napisać wcześniej tylko zwlekać do ostatniego dnia? Poczekamy:)
 
Maxiq said:
Ja mogę poczekać, ale wg. mnie bardzo "nieprofesjonalnie", żeby wyczekać na ostatnią chwilę ... i bah... przecież na pewno już wcześniej było wiadomo, że się nie wyrobią.
Niestety to aż do samego do końca nie było wiadome :)
 
Jakoś niezbyt się zdziwiłem.REDzi już mnie do tego przyzwyczaili.Mam nadzieję że nie dojdą do takiego poziomu zmiany terminów jak Blizzard :D
 
no i dupa blada. Przeznaczenie widocznie tak chcialo. tylko ze kilka dni to pojecie wzgledne, jakies uściślenie by sie przydalo. ale nas bałamucą.
 
Marqson said:
Jakoś niezbyt się zdziwiłem.REDzi już mnie do tego przyzwyczaili.Mam nadzieję że nie dojdą do takiego poziomu zmiany terminów jak Blizzard :D
albo Duke Nukem Forever...:D
 
A jednak! Teraz już na pewno będą o was kawały pisać ;D Bo prima aprilis jest, niestety, jutro, więc miarkuję, że to nie żart :DW związku z tym mam tylko jedną proźbę- dopracujcie to do samiutkiego końca, by nie było zgrzytów. Aha, i nie pokazujcie się od dziś w ciemnych uliczkach ;D
 
Nie było wiadome i nagle kilka dni obsuwy??? Ja rozumiem opóźnienia (mam firmę budowlaną) ale jak Ja bym miał taką strategię że w dzień odbioru powiem że jednak jeszcze ze dwa tygodnie mi zejdzie to by mi firmę w ścianach zamurowali.
 
lepiej byłoby powiedzieć na początku: Jak będzie to będzie, albo, że w tym stuleciu na pewno. A tak to tylko masa niepotrzebnych nerwów, spamu, warnów, banów... Łee tam, poczeka się i tak CIESZĘ się, że w ogóle coś jest, a nie, że wydali grę i koniec. Pozdrawiam Redów, zróbcie wszystko jak najlepiej, nie speszcie się, lepiej poczekać i dostać coś w pełni sprawnego. :beer:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom