Djinni-POMOCY!!!

+
Djinni-POMOCY!!!

Witajcie mam pewien problem.Mam orginalnego wiedźmaka ze ściągniętym z tej strony patchem 1.4.Ale djinni nie chodzi :(.Pisze że nie właściwa konfiguracja(mam polską wersje wiedżmina).Prosze piszcie odpowiedzi ja najszybciej bo mam mase przygód do zrealizowania.Chciałbym wiedzieć czemu nie działa








P.S
Jet może spolsczenie jak tak to dajcie link prosze
 
Spróbuj skopiować wszystkie pliki z folderu "system" ( płyta z materiałami dodatkowymi) do folderu z gry też "system" to są pliki od d'jinni jeśli to nie zadziała to ściągnij djinni chciażby z tąd, zainstaluj i znowu skopiuj pliki z płyty i powinno zadziałać.
 
Jak chcesz przygodę odpalać to ściągnij 1.5 (mi pomogło) i weś do mnie napisz na gg Miał bym stawę Bo ja tez zabieram się za przygodę :D Więc może coś razem ?? (ale "parę" to człowieku za szybko to nie zrobisz XD)
 
Współpraca hmn........ Spoko :) Jak chcesz moge przesłać (jak napisze) scenariusz do jednej z przygód.Ale najpierw wezme naucze sie korzystac z djinni
 
Raz - prosimy niepisanie posta pod postem - jest opcja "edytuj" i należy jej używać.
Dwa - każdy z Twoich postów jest małym koszmarkiem literowo - językowym. W dobie, kiedy każda szanująca się przeglądarka posiada sprawdzanie pisowni, takie posty są niedopuszczalne.

Proszę, na przyszłość zadbaj o te rzeczy.
 
Opcji edytuj powinieneś używać jeśli chcesz dodać coś do swojej wypowiedzi, a nikt po niej nie dodał żadnego posta. Chodzi tu o nietworzenie podwójnych postów.
 
dawid1916 said:
Tu masz zajebisty poradnik do Djinni-ego. Sam korzystalem i polecam :)
edit.:
Dzięki Szypku za zwrócenie uwagi. http://www.speedyshare.com/files/30892005/djinni_podrecznik_pl.pdf, teraz jest dobrze. :)
 
Kaenthas said:
Sorry Że nie używam "edytuj" ale nie wiem w jakich wypadkach mam jej użyć.
Czemu już nie ma cytatu tygodnia? :D

Co do tematu, to korzystać z Djinniego nie nauczysz się w w kilka godzin, to trochę skomplikowane zwierze :p Tak samo jak w miesiąc czy dwa nie zrobisz dobrej przygody, która starczała by przynajmniej na godzinę. Do nauki w Djinnim polecam ten podręcznik, do którego link dał dawin1916, sam się w dość krótkim czasie nauczyłem podstaw (około tydzień mi to zajęło) do bardziej skomplikowanych rzeczy doszedłem sam, metodą prób i błędów, a skryptów jak trzy lata temu nie ogarniałem, tak i dzisiaj nie ogarniam... Tak więc, ucz się, a może będzie z ciebie porządny modder ;)
 
Top Bottom