Djinni - sugestie, prośby i propozycje

+
Djinni - sugestie, prośby i propozycje

Mam nadzieję, że nie powielam wątku już istniejącego. Nigdzie takiego nie znalazłem, więc pozwoliłem sobie zaryzykować.Jak wskazuje tytuł topicu, moglibyśmy tutaj dyskutować o tym, czego edytorowi brakuje, co należałoby poprawić itd.Moim zdaniem brakuje podglądu przy wrzucaniu jakichkolwiek rzeczy do modułu. Na razie bawiłem się z przedmiotami i lokacjami. Przedmioty mają co prawda nazwę, ale gdyby obok znajdowało się okienko z prezentacją elementu, praca byłaby znacznie łatwiejsza. Nie wspominając już o lokacjach, które bierze się w ciemno. ps. odnośnie lokacji - może sami zrobimy wątek ze spisem? Parę minut i powstanie lista, każdy doda to, co wie.
 
Dzięki.Swoją drogą, przydałaby się płytka z dodatkowymi sprzętami, coś jak w simsach:D Brakuje chociażby butelek (albo źle szukałem).
 
Entom said:
Entom said:
... Nie wspominając już o lokacjach, które bierze się w ciemno. ps. odnośnie lokacji - może sami zrobimy wątek ze spisem? Parę minut i powstanie lista, każdy doda to, co wie.
Spis lokacji z nazwami zestawów, opisami oraz obrazkami jest na D'jinni Wiki. Dobrze byłoby, aby coś podobnego dodać do polskiej Wiki o D'jinnim.
Bardzo cenna sugestia. Już się tym zająłem, ale trochę to potrwa. Zwłaszcza tłumaczenie nazw wszystkich lokacji tak, żeby były identyczne, jak w polskim oryginale.Ale i tak nie zamieszcze tłumaczenia, dopuki nie otrzymam zgody autora oryginału. A nie wiem, ile to potrwa.
 
I tak właśnie będzie.Nie wiem, czy jeszcze dziś się wyrobię ze wszystkim, ale jutro już powinny lokacje być po Polsku.
 
Cóż to jak zwykle prośba:[size=20pt]ASYSTENT SKRYPTÓW[/size] Naprawdę postarajcie się to dodać REDzi... Bez tego jest naprawdę trudno szukać funkcji zwłaszcza jak się nie jest pewnym czy taka funkcja istnieje i trzeba szukać na oślep ;/Dodatkowo proszę o:- czy będzie możliwość zapisywania modułu w formie folderu zamiast pliku .mod? Z doświadczenia z NWN wiem że zapisywanie w formie folderu nie raz potrafi uratować skórę ponieważ zmiany są zapisywane na bieżąco.- dodać możliwość dania wszystkich okien na zakładki, tak by wystarczyło najechać na mały pasek by "wyskoczyło" okno np. właściwości ponieważ często jest to okno potrzebne ale jednocześnie mocno ogranicza widoczność z drugiej strony ciągłe otwierani i zamykanie jest uciążliwe ;/ Zwłaszcza przydało by sie dać możliwość dania "module explorer" i Aurora log (czy jakoś) z wszystkimi "zakładkami" które w tamtym miejscu sie pokazują- Czy byłaby możliwość dodania "szybkiego dostępu" do skryptów oraz rozmów w formie zakładki (chodzi o to ze wystarczy najechać na zakładkę z boku i wyskoczy okno z lista skryptów oraz rozmów w module wtedy gdy to potrzebne)- Proszę też o animacje walki, np. możliwość uruchomienia animacji uderzenia czy ataku przy pomocy skryptów.
 
Top Bottom