D'jinni - znalezione błędy/bugi

+
Bify to dodatkowe zasoby do gry Wiedźmin. Wszystkie pliki wykorzystywane w podstawowej wersji są w bifach, czyli archiwach o zerowej kompresji plików.Poczytaj sobie Rozpakowywanie bifów na D'jinni Wikia. :)
 
No takiego czegoś nie robiłem :p, Jednak musze się wstrzymać do 5 punktu, mianowicie "Po wybraniu odpowiednich plików, wciskamy przycisk Extract i wybieramy folder do, którego chcemy je zapisać." Rozpakować wszystkie pliki ? I
 
Myślę że trzeba je wrzucić do folderu data, ale nie wiem czy zadziała. Narazie rozpakowałem wszystkie bify do moich dokumentów. Żeby nie narobić bałaganu są w folderze.
 
Ronhard said:
Myślę że trzeba je wrzucić do folderu data, ale nie wiem czy zadziała. Narazie rozpakowałem wszystkie bify do moich dokumentów. Żeby nie narobić bałaganu są w folderze.
Wszystkie bify muszą być docelowo skierowane do folderu Data, ale nie wszystkie naraz bo edytor tyle nie udźwignie.
 
Zrobiłem tak jak mi kazałeś,Teraz d'jinni zacina się w połowie ładowania, podobnie jak gra :dead:Aj Będe chyba musiał kupić chyba już zaaktualizowanego wiedźmina
 
Gdzie jest kaer mothen????????????????????????????????????????????????przeszukaŁem wszystkie pliki w mesches i nic jest tylko wnĘtrze i to nie caŁe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy da siĘ przekopiowaĆ jakoŚ kaer morhen z cena neutralnoŚci?? 1 raz chyba tak zrobiŁem ale nie wiem jak.jeŻeli ma ktos kaer morchen w pliku niech zgra tan pliczek mi gdzieŚ np. Na rapidshare i da linka (robie krainĘ kaedwen i wstyd by siĘ wszĘdzie daŁo chodziĆ ale nie do kaer morhen)
 
Normalnie nie ma Kaer Morchen ale dodałem sobie go z cena neutralnosci teraz powiem jak to zrobić albo lepiej dam linkahttp://pl.djinni.wikia.com/wiki/Rozpakowanie_oryginalnych_zasob%C3%B3wPolecam wypakować tylko mesesh
 
ja mam coś takiego ustawiłem w dialogu wybur na walkę waypointy i józka który ma walczyć. Niby wszystko jest dobrze włańczam mod, wchodze do karczmy, gadam z józkiem i nie mam możliwosci wyzwania go mimo że w dialogu jest wyraźnie ustawione ,,Pokarz co potrafisz" przez djinni po zaznaczeniu opcji fistfight. patrze w internecie co to jest i nagle zorientowałem się że mój józek nie umie walczyć na pięści i nie ma ustawionego attitude_fistfighter czyli że może walczyć w karczmach. Ustawiłem to. Gdy już się ustawiłem że wreszcie w moim module sobie powalcze, wszedłem do karczmy i oczy mi wyszły na wierzch :whatthe:walka na pięści się zaczeła! geralt miał ustawione tak jakby wyzwał kogoś na bitkę (tzn. pięści gotowe do walki, charakterystyczne podskoki i nie można wyciągnąć miecz) nie mogłem ani ja jego atakować ani on mnie, a do tego on miał wyciągnięty miecz. Wpadłem na pomysł by mu zabrać umiejętność walki mieczem to on puźniej tak samo stał tylko z wystawionymi pięściami zabrałem mu umiejętnośc walki na pięści to on nie ustawiał się do walki tylko wykonywał swoje akcję (lekcewarzył mnie) a ja mogłem go atakować mimo że go biłem dalej mnie lekcewarzył. gdy przywróciłem mu wszystkie umiejętnosci i zabrałem attitude_fistfighter. Reagował józek normalnie i mogłem z nim normalnie rozmawiać ale nadan nie było opcji wyzwania za to mam możliwość gry w kości.Dlaczego geralt atakuje józka gdy ten ma ustawione attitude_fistfighter ?? i co mam zrobić bym mógł wyzwać na walkę i po wyzwaniu by zaczeli walczyć. Albo jak skopiować walczących z normalnej gry?
 
Death13 said:
@Warriorpol, tutaj masz odpowiedź na twój problem.I nie pisz dwa razy tego samego w dwóch różnych tematach. :peace:
sorka ale niewiedźiałem gdzie i chciałem szybciej dostać odpowiedź :p
 
MisiuTancerzWiedmina said:
Pomocy! gdy chce wejść w d'jinni wychodzi błąd że nie ma składniku hc.dll. :'( co zrobić?
reinstaluj :p jeżeli reinstalacja djinni nic nie da reinstaluj gre
 
Czy edytowałeś ten plik? Sprawdź czy wogóle go masz (domyślnie w C/program files/Wiedźmin/System) jeśli nie, to może wystarczy przekopiowanie go sobie od kogoś innego.EDIT: Już ci na to odpowiedziałem w temacie: Djinni-pytania i odpowiedzi ;D
 
Dobra d'jinni działa :) ale mam problem bo gdy robię wszystko jak opisano w poradniku to nie chce mi wyskoczyć okienko Properties mod (czy coś takiego xd)
 
Chciałem zrobić cutscenkę i podczas tworzenia, po usunięciu jednej z kamer mignęła mi tekstura lokacji i wszystko zniknęło (czarny ekran). Próbowałem przesuwać się, zmieniać ambient, wyłączyłem cienie i mgły i nadal nic. Po ponownym uruchomieniu D'jinniego nadal jest to samo. Po wybraniu "New cutscene" i lokacji (dowolnej zresztą) jest tylko mignięcie tekstury i czarno. Jeżeli wczytuję utworzone i zapisane cutscenki np z gry wszystko działa...
 
A u mnie znów nie ma kilku skryptów : ( . Jak ściągnąłem poradnik po polsku do tego edytora to tam pisze że teraz ustawmy skrypt 2city a ja takiego skryptu nie mam no i nie moge zrobić pełnej przygody tak też pisze tam ustaw minimape , znajduje się tam gdzie ta mapa np.c\.........\meshes\locations\g31 a ja tam nie mam minimapy i w innych folderach tak samo .
 
Top Bottom