D'jinni - znalezione błędy/bugi

+
Ciekawostka:Gdy rozpakuje się bify do folderu, który jest zawarty w folderze Data, to D'jinni się nie włączy- przynajmniej u mnie...
 
Włączy się, ale po 20 godzinach :D Ma po po prostu problem z załadowaniem tak ogromnej ilości danych. Przenieś poza DATA niepotrzebne rzeczy i będzie po problemie ;)
 
Ciekawe, skąd takie różnice w działaniu. U mnie przy wypakowanym main.key (ponad 30000 plików) Dżin uruchamia się może pół minuty, może minutę - i chodzi, choć miejscami przycina i zwalnia. 1GB pamięci, procek 3.2G, nic specjalnego...
 
Ailinon said:
Ciekawe, skąd takie różnice w działaniu. U mnie przy wypakowanym main.key (ponad 30000 plików) Dżin uruchamia się może pół minuty, może minutę - i chodzi, choć miejscami przycina i zwalnia. 1GB pamięci, procek 3.2G, nic specjalnego...
Hmmm, to dziwne. Ja mam 2 GB ramu i procek Core 2 Duo E8400 3.0 GHz i Dżin z rozpakowanymi bifami nie chce ruszyć. Trochę to irytujące, bo jak coś potrzebuje z stamtąd, to muszę dogrywać po jednym- kilku plikach ciągle...
 
firehunter said:
firehunter said:
Ciekawe, skąd takie różnice w działaniu. U mnie przy wypakowanym main.key (ponad 30000 plików) Dżin uruchamia się może pół minuty, może minutę - i chodzi, choć miejscami przycina i zwalnia. 1GB pamięci, procek 3.2G, nic specjalnego...
Hmmm, to dziwne. Ja mam 2 GB ramu i procek Core 2 Duo E8400 3.0 GHz i Dżin z rozpakowanymi bifami nie chce ruszyć. Trochę to irytujące, bo jak coś potrzebuje z stamtąd, to muszę dogrywać po jednym- kilku plikach ciągle...
Ale mam nadzieję, że nie korzystasz wtedy już z bifów tylko wyłącznie z asetów rozpakowanych? Najlepiej zrobić sobie alternatywne witcher.ini ze zdefiniowanymi aliasami dla wypakowanej zawartości bifów.
 
Już znalazłem problem. Okazało się, że mam wyłączony plik stronnictwa i system nie chciał oddać większej ilości ramu edytorowi. Włączenie pliku stronnictwa rozwiązało problem.
 
No też się zastanawiam. Możliwe, że przez przypadek kliknąłem na zły guzik jak ustawiałem wielkości itp. robiłem to dość późno w nocy i byłem nieostrożny :)
 
Witam mam problem z uruchomieniem "Dżina" po kliknięciu na ikonę pokazuje mi się to.. "AppName: djinni!.exe AppVer: 1.3.0.1198 ModName: unknownModVer: 0.0.0.0 Offset: 02fb0079"Czyli tzw. "Wystąpił problem i nastąpi zamknięcie"Prosiłbym o szybką odpowiedź bo ciągnie mnie do jednej przygody która już sobie obmyśliłem :DPozdrawiam :)Musze dodać że chyba mam djiniego 1.3 na grze 1,4 ?
 
afroSam pewnie zrobiles tak jak ja sie znaczy pobrales edycje rozszerzona + pliki polonizujaca a po instalacji w/w plikow zainstalowales D'jinna 1.3 musisz jeszcze raz zainstalowac Wiedzmina i nie instalowac D'jinniego 1.3 D'jinn jest juz w edycji rozszerzonej w w/w instalce jak go zainstalujesz robi sie blad z niewlasciwymi plikami i nie wlaczy ci sie za chiny
 
Mam bardzo dziwny problem z dialogiem. Po próbie otwarcia dialogu wywala mi moduł. Co dziwne przypisany dialog działa w grze, tylko nie ma możliwości jego edycji. Czy ktoś wie w czym może tkwić problem ??
 
juve-fan-sebek said:
Mam bardzo dziwny problem z dialogiem. Po próbie otwarcia dialogu wywala mi moduł. Co dziwne przypisany dialog działa w grze, tylko nie ma możliwości jego edycji. Czy ktoś wie w czym może tkwić problem ??
A probowałeś otworzyć dialog bez otwartych properties? Chociaz nawet jesli się otworzy to zmienisz co najwyzej teksty mowione, no chyba ze znajdziesz która z gałęzi powoduje problemy. Moze gdzies jest jakis znak, którego djini nie łapie. Tak się zastanawiam moze chwilowa zmiana języka dialogów by pozwoliła otworzyć dialog.
 
dan123 said:
dan123 said:
Mam bardzo dziwny problem z dialogiem. Po próbie otwarcia dialogu wywala mi moduł. Co dziwne przypisany dialog działa w grze, tylko nie ma możliwości jego edycji. Czy ktoś wie w czym może tkwić problem ??
A probowałeś otworzyć dialog bez otwartych properties? Chociaz nawet jesli się otworzy to zmienisz co najwyzej teksty mowione, no chyba ze znajdziesz która z gałęzi powoduje problemy. Moze gdzies jest jakis znak, którego djini nie łapie. Tak się zastanawiam moze chwilowa zmiana języka dialogów by pozwoliła otworzyć dialog.
Wszystkiego już próbowałem i nic eh :-\ Co ciekawe sytuacja zdarzyła mi się już po raz drugi w tym samym dialogu.Więc problem musi tkwić w nim W tekście żadnych niedozwolonych znaków nie wynotowałem. Skrypty i flagi mam podobne w innych dialogach więc to też pewnie nie jest problem. Jedynie co może powodować problem to, że dialog miejscami jest naprawdę długi i może d'jinni nie radzi sobie z jego otwarciem ??
 
Długość raczej nie ma tu nic do rzeczy, bo sam mam kilometrowe dialogi, które dobrze się otwierają. ;)
 
Mam problemik. Mianowicie odpalam djinni!.exe kursor zamienia się w czytanie płytki po czym z powrotem nowy kursor i nic się nie dzieje. Tylko nie kazać mi instalować gry na nowo :D
 
CahiraepCalleah said:
Z kąd wytrzasnąłeś ten plik? Normalnie najłatwiej włączyć D'jinniego przez Launcher Wiedźmina, tam gdzie włączasz grę.
To samo się dzieje mistrzu... a ten plik znajduje się ...\Wiedźmin\System\ szukajcie a znajdziecie :D
 
MaCzO said:
MaCzO said:
Z kąd wytrzasnąłeś ten plik? Normalnie najłatwiej włączyć D'jinniego przez Launcher Wiedźmina, tam gdzie włączasz grę.
To samo się dzieje mistrzu... a ten plik znajduje się ...\Wiedźmin\System\ szukajcie a znajdziecie :D
To musisz przeinstalować patcha/grę "Mistrzu".
 
Dopiero co zainstalowane i pierwszy raz odpaliłem i takie błędy... graficzne http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16761.300 przecież ta gra jest teraz gorsza niż podstawa...Przeinstalowałem grę całkowicie na nowo i ten edytor nadal nie działa... Pomoże ktoś ???Pytanie: Ten edytor jest w wersji 1.3 ? bo taki jest tylko na stronie a widzę po screenach ze w nagłówku jest 1.4.5 1282 skąd zassać ???
 
Top Bottom