Dlaczego nie MMORPG??

+

Dlaczego nie MMORPG??

  • Tak

    Votes: 7 29.2%
  • Nie

    Votes: 17 70.8%

  • Total voters
    24
  • Poll closed .
Walu de Rive said:
Nie jestem pewien, ale chyba Polacy robili MMORPG "Mimesis", który swojego czasu cieszył się (ponoć) niemałą popularnością.
No to przeczytaj sobie kilka postów wyżej
 
Tibor said:
Guild Wars nie posiada miesięcznego abonamentu i jest w pełni darmowe... oczywiście najpierw musisz sobie grę kupić, ale potem już nic nie płacisz.
Tak, zgadza sie. ^^ Zapomnialem o tym ;). Przepraszam tych, ktorych wprowadzilem w blad. Niemniej WoW jest MMORPG i - by podac takze drugi przyklad - chyba (bo tu pewnosci nie mam) takze The Matrix On-Line. No i oczywiscie pare innych. Tak czy siak te kwestie juz sobie chyba wyjasnilismy
 
Ja się osobiście cieszę, że Witcher nie będzie MMORPG. Przynajmniej jedyną rzeczą jaka będzie mogła z zewnątrz zagrozić postaciom/sejwom jest format bez zapisania stanów gry na dyskietce/płycie i oczywiście interwencja młodszego/starszego rodzeństwa... Bo "superbezpiecznym' kontom na serwerach już nie zaufam... No dobra może na Battle. necie....
 
Ja tam mam konta na Arena Net (Guild Wars) i do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów, nie słyszałem także aby jakikolwiek z moich znajmowych takowe miał. W związku z czym nie uważam, że miałby to być aż tak istotny problem.
 
Don Sosneone1 ----> nie musisz się martwić o knota, jeżeli zapłaciłeś za grę. No raczej nie powineneś. To w interesie firmy leży zagwarantowanie bezpieczeństwa graczy i ich kont. Jeżeli zapłaciłeś za grę i straciłeś kon to powineneś domagać się zwrotów kosztów. Chyba ze grałeś na superbezpiecznym prywatnym serverze...
 
Przykład MMORPGa -> Star Wars : Galaxies. A jeśli chodzi o wiedźminów mozna rozwiązać to tak jak kwestię jedi w SWG. Tam po wykonaniu sporej ilości trudnych questów (z których część praktycznie nie da się przejść solo) gracz dostaje nową postać - padawana. I nie jest to od razu wypaśny killer, ale niskolevelowy lolek, a jeśli się ujawni to atakuje go wielu zazdrośników.
 
A moim zdaniem najlepszym ograniczeniem liczby wiedźminów byłoby przechodzenie strasznie długiego, nudnego, bezsensownego treningu (np. bieganie na mordowni z kontrolowaniem oddechu i nie tylko). Jak ktoś go przetrzyma to gratulacje i zostaje wiedźminem. Albo losowanie, albo jakieś "wrodzone" wady wiedźmina, które by ograniczały ilość wiedźminów...Ja tam byłbym magiem, dla nich też by się może jakieś questy znalazły... Może to będzie dodatek... Byleby przypominało "papierowego" Wiedźmina, bo on wymiata.Sory za poruszanie trochę starego tematu, ale nie chciałem nowego otwierać.
 
Z tego co wiem nie wszystkie mmorpg są płatne ale moge się mylić...Co do mmorpg-a w świecie wiedzmina to byłby niezły pomysł.
 
Ale stworzenie MMORPG z wiedźminami byłoby trudnym zadaniem , wymagającym nowej koncepcji i świeżego pomysłu . CDPR stanie na wysokości zadania , mówię wam...Daycrawler ma rację , należałoby wprowadzić jakiś element losowy ograniczający nie tylko ilość wiedźminów ale i ich umiejętności .
 

tibor

Forum veteran
W Witcheropedii już chyba została wyjaśniona ta kwestia. Jeśli miano by stworzyć MMORPGa w świecie wiedźmina to trzeba by praktycznie całą pracę zaczynać od nowa, ponieważ wiązało by się to z nowym podejściem do wielu spraw. Na razie jeszcze około roku nie ma nawet się o ty co zastanawiać, bo przecież ciągle trwają prace nad wiedźminem
 
Mod ? nie wiem czy to dobry pomysł . Pozatym dobra gra MMORPG nie może opierać się na modzie ...to zbyt prymitywne . Jeżeli już to lepiej poczekać ...stworzyć nowy silnik graficzny , dodać postacie ...i chwytać za wiedźmińską klingę na multi
 
a potem figurki zabawki klocki lego z wizerunkami z Wiedźmina :) - dziwie sie ze nie było klocków lego z LotR'a -albo może były tylko sie nie orientuje :p
 
Top Bottom