Dlaczego po instalce musze miec patcha 1.3?

+
Status
Not open for further replies.
Dlaczego po instalce musze miec patcha 1.3?

To jakies jaja czy jak ?

Nie moge zainstalowac gry na czysto i wrzucic patche na ktorych gra mi dziala [1.1 i 1.2] poniewaz gra musi byc aktywowana i automatycznie sama sciaga 1.3 co skutkuje tym, ze wydajnosc jest do dupy. Powaznie zastanawiam sie kto mial tak durny pomysl, zeby nie dac opcji wyboru, ktorego patcha sie chce, czy chociaz wybor podstawowej instalki.

I jak mam teraz sobie pograc ?
 
Musisz odłączyć internet w odpowiednim momencie, a gra się nie zpaczuje (Musisz uważać żeby ściąganie patcha 1.3 nie rozpoczęło się). Ktoś inny z forum powinien to ci dokładniej wytłumaczyć, bo ja tego nie robiłem :)
 
Jak odlacze internet to jej w ogole nie zainstaluje poniewaz wymaga aktywacji a wiec takze dociagniecia z neta pewnych plikow, z tym ze z automatu sciaga patcha.

Jakbym sie uparl to na podstawie patcha jestem w stanie zwrocic gre spowrotem do sklepu.
 
O wprowadzenie klucza gra pyta się już po instalacji gry. DRM został zdjęty w patchu 1.1 (klucz już nie ma więc znaczenia). Tutaj ściągniesz odpowiednie pliki http://pl.thewitcher.com/patch1-3/
 
Nie wiem, nie znam się aż tak, ale czy nie lepiej odłączyć kompa od neta w ogóle na czas instalki i dociągnąć resztę ręcznie? Resztę, czyli patche ściągnięte wcześniej? :confused:
 
Jako, że wszystkie rozwiązania problemu zostały powiedziane, ja jestem ciekawy jak wygląda "wydajność do dupy". Może da się to jakoś rozwiązać i nie będziesz musiał grać bez najnowszego patcha.
 
Wystarczy zainstalować grę i bez jej uruchamiania zainstalować od razu patch 1,1 a na niego 1,2 lub też nie (przy uruchamianiu gry za każdym razem nie zezwalać grze na aktualizacje). Po zainstalowaniu Patcha 1.1 klucz będzie zbędny. Jeśli chcesz mieć grę w wersji 1.0 napisz na PM posiadam też patch0 czyli te brakujące słynne 28mb :p Wyspiarzy też zainstalować i przez exe grę powinieneś też uruchomić nie wiem jak przez Launcher.
Żeby ktoś nie myślał grę mam oryginalną z tym że zbieram wszystkie patche :p
 
Kolega przecież napisał w pierwszym poście, że wydajność na 1.3 jest u niego... ten tego... 'zła' :p
 
Co prawda nie bardzo rozumiem jak patch może diametralnie zmienić płynność gry, ale co tam. :p Jeżeli jesteś pewien, że to wina patcha to zainstaluj grę bez połączenia z siecią, a potem zainstaluj patch 1.2. Link do łatek podał kolega parę postów wyżej.
 
Głównie to pewnie przez wprowadzenie obrazu 4:3, 5:4 i 16:10, ale rozdzielczość można zmienić na taka aby mieć pasy jak wcześniej, dzięki temu komputer będzie mniej obciążony i na pewno płynność gry się zwiększy. Bo zapewne wszyscy narzekający na spadek wydajności mają monitory inne niż 16:9 :p
 
Ja akurat mam 16x10. I u mnie gra śmiga (pełen ekran, bez pasów).
To tak na marginesie, bo dywagacje na temat konfiguracji - to ciut nie ten wątek, o ile mi wiadomo (nie chcę denerwować moderacji) ;) . Ale fakt - rozdzielczość ma tu swoje do powiedzenia. :cool: Szczególnie przy słabszych konfiguracjach.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom