DLC-ki "Temerski rynsztunek" oraz "Dodatkowe fryzury i brody dla Geralta" są już dostępne!

+
DLC-ki "Temerski rynsztunek" oraz "Dodatkowe fryzury i brody dla Geralta" są już dostępne!



Pierwsze 2 (z planowanych 16) darmowe dodatki DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - “Temerski rynsztunek” oraz “Dodatkowe fryzury i brody dla Geralta” są już dostępne do pobrania!

TEMERSKI RYNSZTUNEK (do kupienia u sprzedawcy w Białym Sadzie)
Przygotowany specjalnie z myślą o najznamienitszych rycerzach królestwa Temerii, rynsztunek obejmuje kurtkę, rękawice, spodnie, buty, zbroję dla konia, siodło i juki zwiększające ilość miejsca w ekwipunku.

DODATKOWE FRYZURY I BRODY DLA GERALTA (dostępne u fryzjerów)
Dzięki temu niezwykłemu zestawowi dostosujesz wygląd Geralta wedle własnego uznania.

Instrukcja pobrania dodatków:


GOG Galaxy:​
1. Na stronie gry (Library/My Collection/Witcher 3) odnajdź sekcję “ADDITIONAL CONTENT” w kolumnie po prawej stronie.
2. Dokonaj zakupu pozycji “FREE DLC PROGRAM” (nie zostanie naliczona żadna opłata).
3. W menu “More”/”Configure” możesz teraz znaleźć sekcję “Available Content”, gdzie widoczne będą dodatki - wystarczy je zaznaczyć i klient Galaxy pobierze je automatycznie.


Steam:​
1. Na stronie gry (Biblioteka/Wiedźmin 3) znajdziesz zakładkę DLC - zaznacz je, by zostały automatycznie pobrane przy następnej automatycznej aktualizacji gry.
2. Jeśli pobrałeś DLC-ki, ale nie są dostępne w grze, zrestartuj Steam.


PS4:​
DLC-ki są wyświetlone jako Add-Ons na stronie gry na PSN.


XBOX:​
DLC-ki są wyświetlone jako Zawartość do Pobrania na stronie gry na Xbox Live store.
 
A jeśli nie chce się korzystać z GOG Galaxy? Ostatnio ten klient zrestartował mi znienacka komputer, wiec mam ograniczone zaufanie.
 
U mnie w My Collection nie ma Wiedźmina. Jak go dodać ? I tak przy okazji, jak można pobrać patch 1.03?
 
Zainstalowałem wiedźmina i utworzyłem konto na GOG ale nie ma go w mojej bibliotece wiedzie co mam zrobić ?

---------- Zaktualizowano 11:59 ----------

Juz nie ważne
 
Redzi, proszę, zróbcie fryzurę podobną do tej z jedynki, lub "na elfią modłę" z dwójki. Dajecie możliwość ostrzyżenia Geralta na krótko, to aż dziw bierze, że nie ma takiej fryzury. Albo jak nie, to przynajmniej włosy schowajcie za uszy w długich rozpuszczonych.
 
Pobrałem zgodnie z instrukcją z Galaxy, te DLC automatycznie się instalują? bo jak kliknąłem na lupę to pliku nie widać. A u sprzedawcy brak rynsztunku, chyba że nie jest dostępny na początku gry?
 
Czy te darmowe DLC będą dostępne przez długi czas czy będą się zmieniały co tydzień?

Czy da się pobrać DLC nie posiadając cyfrowej kopii gry?
 
Last edited:
@Marcin, DLC będą dostępne zawsze, a żeby je pobrać musisz skorzystać z GOG Galaxy w przypadku wersji pudełkowej. Wszystko masz opisane na pierwszej stronie tematu.
 
@norolim: Możesz powiedzieć jak to zrobić? Nie mogę znaleźć linka.

---------- Zaktualizowano 13:45 ----------

"Kupiłem" darmowe DLC w sklepie gog.com ale nic nowego mi się nie pojawia w bibliotece.
 
@Chodak emmmm... no teraz to nie wiem. DLC zostały usunięte zarówno ze strony gry na gog.com, jak i GOG Galaxy. Przynajmniej mi się nie wyświetlają. Chyba znowu coś zawalili.
 
DLC wróciły. Na gog.com są teraz na samym końcu w kolumnie na samym końcu Game Goodies zamiast Game Downloads.
 
Top Bottom