Długie, upalne lato

+
Długie, upalne lato



Długie i upalne lato zwykle oznacza, że czas przestać grać i wyjść na zewnątrz, prawda? Otż nie! Oznacza to, że nadszedł moment, w ktrym należy skorzystać z letnich przecen na Steamie, a także uruchomić grę Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw, ponieważ przygotowaliśmy coś specjalnego dla tych wszystkich, ktrzy nabyli nasz tytuł właśnie na tej platformie. Nie będzie to takie proste, ale zachęcamy każdego do sprbowania sił w poszukiwaniach, gdyż może się z tym wiązać dodatkowe osiągnięcie Poniżej znajduje się krtka informacja, mogąca ułatwić Wam trochę sprawę:
Midaete, dzień letniego przesilenia, rozpoczyna w elfim kalendarzu słonecznym pierwszy miesiąc lata. Elfy wierzą, że wszystko co zdarza się pod słońcem, dzieje się w cyklach. Od Midaete dni stają się coraz krtsze i rozpoczyna się umieranie, ktre trwa aż do przesilenia zimowego. Stawiane w tym dniu kapliczki lata oddają cześć słońcu i życiu, ale ze świadomością nieuchronnej śmierci.
Wiemy, że powyższa podpowiedź może nie mwić zbyt wiele, ale jesteśmy przekonani, że uda Wam się rozwiązać naszą małą zagadkę. Gdy już tego dokonacie, nie zapomnijcie napisać o tym w komentarzach. Przypominamy, że powyższa zmiana w grze dotyczy tylko wersji zakupionej na platformie Steam.
 
Czy mi się wydaje, czy teraz każdy będzie pisał, że nie ma Wiedźmina 2 na Steamie, a odpowiedzi na pytanie cóż to REDzi za niespodziankę przygotowali dla steamowego wiedźmina długo nie poznamy?
 
Co prawda dostaliśmy swoje kopie zapasowe na gogu, jednak szkoda, że po połączeniu steama z Wiedźminem nie są dostępne achivementy.
 

Scani

Forum veteran
Czyli znamy nazwę tajemniczego 51 osiągnięcia na Steamie.
http://steamcommunit...r2/achievements
Jeszcze, z tego co zauważyłem, na Steamie nie ma osiągnięć związanych z areną (a są chyba na X klocku).

Czy tylko ja pragnę patcha, który wprowadzi te achievementy w wersji offline lub powiązanej z profilami na forum do każdej edycji gry? Pisałem już kiedyś o tym tutaj.
 

Scani

Forum veteran
Na internetionalu już znaleźli to osiągnięcie. Szkoda, że to tylko dla gry ze Steam'a.
 
WhiteWarrior said:
Zaraz zaczną się lamenty czemu wszyscy nie mogą uczestniczyć w "zabawie"...
Po części chyba słusznie... ;). Sam chetnie bym się zabawił w zdobywanie osiągnieć. niestety żadna wersja PCtowa poza steam nie ma tej możliwości a szkoda. ;)

ps. A co z wersją xboxową? Ona również jest tego osiągniecia pozbyta?
 
Wiemy ze osiągniecie nazywa się Przesilenie Letnie i co dalej ?

Już wiem co trzeba zrobić wystarczy
w akcie 1 iść nad jezioro :
http://imageshack.us/photo/my-images/152/desktop2012071313413029.png/
i musimy znaleźć kapliczkę przy której używamy medalionu :
http://imageshack.us/photo/my-images/225/desktop2012071313524230.png/
Gotowe !

Zamiast pisać posty pod rząd, proszę używać opcji "edytuj". Scaliłam.
zi3lona
 
Jesienna konferencja CDP najpewniej we wrześniu. Ciekawe czy do tego czasu Redzi przygotują jakąś niespodziankę typu DLC albo patch.
 
Niech ogłoszą wydanie edytora, to gracze nie mieliby co robić do premiery Wiedźmina 3 :) ...
 
airandilll said:
IwaN mieli ogłosić wydanie, edytora do gry niedługo po premierze wersji na xboxa i co i nic :).


Nie przypomina sobie aby była jakaś jawna deklaracja ze strony RED'ów ...

Poza tym premiera na konsole miała miejsce stosunkowo niedawno. Może jak stuknie im piąty milion zrobią nam prezent :cool: .
 
Edytor udostępnią nam wtedy, kiedy będzie się z niego dało korzystać. Założę się, że jest niemiłosiernie rozszczepiony na mniejsze, niezależne podzespoły i w ogóle nie przypomina, dajmy na to, SDK i UDK.

ps.: W Polsce chyba każdy ma wersję pudełkową. ;)
 
Top Bottom