Dni Bonusowego Doświadczenia!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Przerwa świąteczna to idealny czas na zdobycie kolejnych poziomów, żeby otrzymać bonusy z Prestiżu!

Do południa w środę 2 stycznia za grę w każdym trybie GWINTA otrzymasz o 50% więcej punktów doświadczenia!
 

Lexor

Forum veteran
elegancko się wbiłem w event

Że niby w jaki sposób? :)

Czy tylko ja tak mam że w głównym menu gry jak sie pokazuje informacja o tym wydarzeniu to zamiast obrazka mam w tle "szarą planszę" na pół ekranu?
EDIT: Widzę, że już nie ma tej "szarej planszy" tylko jest normalny obrazek.
 
Last edited:
DO Redaktorków :)


Tak sie szuka graczy jak nie ma ludzi na serwerach ? Dajac takie denne bonusy ? A ludzie na randze 5 lub wyzej czekajacy po 15 minut na jeden meczyk chyba i tak raczej odpuszcza nie dlugo tego gniota jakiego stworzyliscie z tej gry odbierajac jej jakikolwiek potencjal :) Moze podacie oficjalne liczby ludzi na serwerach gwinta, no chyba ze macie sie czego wstydzic....Tylko nie piszcie ze to tajne informacje :D
 
Last edited:
Denne bonusy? Ze względu na wprowadzenie prestiżu, doświadczenie i poziom jest obecnie powiedziałbym że ważniejsze niż złoto.
 
Denne bonusy? Ze względu na wprowadzenie prestiżu, doświadczenie i poziom jest obecnie powiedziałbym że ważniejsze niż złoto.

Powiem tak majac 350 k skrawkow i wszystkie karty na obecna chwile raczej dla mnie mało interesujacy bonus :) Bo tak na prawde do czego mi to potrzebne teraz mam 170 beczek i nawet nie otwieram bo po co ? Tak ze nabijac to tylko dla kart premium czy innych gwarantowanych nagrod ktore nie sa mi potrzebne jest dla mnie denne i nie potrzebne.... I generalnie i tak ani jednego meczu nie zagralem w tym sezonie, a po zagraniu ponad 400 meczy rankingowych i tyle samo mniej wiecej potyczek stwierdzam ze ta gra mi sie juz nie podoba w obecnej wersji i raczej nie bede gral :) Klapa CDPR jak dla mnie ale Ci ktorzy graja i im sie podoba to spoko, kazdy gra dla przyjemnosci a jesli ta gra wlasnie mu ta przyjemnosc sprawia to niech gra, mi sie ta gra juz nie podoba i zadne bonusy mnie nie zacheca raczej do grania w obecna wersje :)
 

Lexor

Forum veteran
Powiem tak majac 350 k skrawkow i wszystkie karty na obecna chwile raczej dla mnie mało interesujacy bonus (...) stwierdzam ze ta gra mi sie juz nie podoba w obecnej wersji i raczej nie bede gral (...) zadne bonusy mnie nie zacheca raczej do grania w obecna wersje

Ja mam obecnie 15k i brakuje mi bardzo wielu kart. Bonusy są przeznaczone w dużej mierze dla graczy którzy zaczynają grać (przecież dopiero niedawno była oficjalna premiera gry). Uważam, że obecny bonus jest jednym z lepszych i nie do końca rozumiem Twoje krytyczne uwagi co do niego ("denny") skoro i tak żaden bonus by Cię nie zadowolił (jak napisałeś).
 
Ja mam obecnie 15k i brakuje mi bardzo wielu kart. Bonusy są przeznaczone w dużej mierze dla graczy którzy zaczynają grać (przecież dopiero niedawno była oficjalna premiera gry). Uważam, że obecny bonus jest jednym z lepszych i nie do końca rozumiem Twoje krytyczne uwagi co do niego ("denny") skoro i tak żaden bonus by Cię nie zadowolił (jak napisałeś).



Jakich nowych graczy :D ? Hhahahhahaaaaaa dobre :) Narazie to starzy odeszli a nowi nie przyszli, ewentualnie nowe konta ktore poziomem gry zabijaja samych siebie... po 2 latach faktycznie dalej graja jak by byli nowi i wala scieme ze sa nowi :D:D Grajcie ja wam nie wrog :) Dla mnie ta gra sie skonczyla w obecnej wersji
 
Hihihihi. Myślę, że nawet jakbyście płacili za granie niewielu byście zyskali ;).
Jak dacie radę zrobić, że Homecoming będzie chociaż w połowie tak kompetytywny i emocjonujący jak beta to może może się uratujecie, ALE niestety na to się nie zanosi. Beta była trudna w swojej prostocie i to było piękne! A teraz? Mechanik i działań kart do porzygu, kombinacje na kombinacjach. Nuda nuda nuda. Myślicie, że jakimiś pyłkiem czy tam doświadczeniem odzyskacie/ uzyskacie graczy?
Tak to jest jak wyrzuca się do kosza dobrą grę, nad którą pracowało się dwa lata po czym w pół roku robi całkowicie inną i wypuszcza się ją jako niby pełną wersje, w którą jak widać po takich akcjach jak ta gra coraz mniej osób...
 
Takie eventy to powinno się robić po naprawieniu gameplayu. Co komu z dodatkowych 50% z niczego :)
No nic, poczeka się do stycznia, może po roku wrócimy do domu.
 
@Lexor Ah Lexorku Lexorku nic do Ciebie nie mam, ale jesteś typem człowieka, który zawsze znajdzie sobie wytłumaczenie i argument byle tylko jego zostało na wierzchu. Jak lew bronisz gry, która nawet w namiastce nie jest tą, za którą się podaje, szanuje to. Jak wróci normalny Gwint zapraszam na partyjkę zobaczymy jak Twoje forumowe dywagacje mają się do umiejętności.
Wesołych!
 
Co komu z dodatkowych 50% z niczego

Z niczego? Jeśli wcale nie grasz to masz rację, ale w tym przypadku to żaden inny event też Ci by nic nie dał.

Jak lew bronisz gry, która nawet w namiastce nie jest tą, za którą się podaje, szanuje to.

Albo mylisz mnie z kimś innym albo nie czytałeś moich krytycznych postów.

Jak wróci normalny Gwint zapraszam na partyjkę zobaczymy jak Twoje forumowe dywagacje mają się do umiejętności.

Jeśli pisząc "normalny" masz na myśli wersję z bety (bo tak przypuszczam), to w/g obecnych wypowiedzi twórców są na to mizerne szanse.

Wesołych!

Wzajemnie. :)
 
Myślę, że niezależnie od tego co napiszę i tak będziesz przekonany o swojej racji. Życzę powodzenia w innych grach.

Dokładnie tak :) To nie tylko moja racja bo takie sa fakty :) Nawet smiem twierdzic ze procentowo wiecej ludzi odeszlo w ciagu miesiaca niz przyszlo w ostatni rok jeszcze w OBT a potwierdzeniem dla mnie i nie tylko dla mnie tego jest to iz temat frekwncji na serwerach wojny krwi i gwinta jest zenujacy i za kazdym razem przez redow pomijany nawet gdy ktos o to pyta a gdy ktos pyta to tym bardziej jest pomijany... :) CDPR sam dobrze wie ze to byl strzal w kolano i proba połaczenia gry do zarbiania jaka jest nudna wojna krwi z Gwintem samo sie zabiło a gwint został zmieniony tylko po to aby byl kompatybilny z WK i wiecej osob kupilo wojne krwi i w nia inwestowalo albo nie kupujac wojny krwi pozniej tracilo kredyty na karty z wojny krwi w ktorej nowe dodatki pewnie beda platne z czasem ale o tym sie nie mowi zeby nie odstraszyc jeszcze tej garsteczki co zostala czy doszla... To teraz jeszcze takie pytanie do Ciebie jaka range masz wbita obecnie ?
 
Last edited:
To nie tylko moja racja bo takie sa fakty

Cytując klasyka:

"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza! "

Nawet smiem twierdzic ze procentowo wiecej ludzi odeszlo w ciagu miesiaca niz przyszlo w ostatni rok jeszcze w OBT

Skoro śmiesz twierdzić, to miej śmiałość poprzeć swoje twierdzenia jakimiś danymi ;)

A co do samego eventu - jeden z bardziej "praktycznych". Oby jak najwięcej takich ;)
 
Last edited:
Oczywiście. Tylko zobaczyłem ten temat, to wiedziałem jak się to skończy. Wszędzie, wszędzie trzeba wrzucić swoje zdanie na temat gry. Nawet jak Redzi będą sponsorować jakąś akcję charytatywną, to przyjdziecie i będzie Gwint umarł, do niczego to wszystko, bla,bla, bla. Naprawdę, dajcie spokój.

Na moje fajny event. Zawsze coś się dzieje... Oh, wait, zapomniałem. Zdaniem niektórych Redzi powinni co tydzień wypuszczać nowe patche bez testowania, bo przecież zastój w grze.
 
Skoro śmiesz twierdzić, to miej śmiałość poprzeć swoje twierdzenia jakimiś danymi ;)


Skad mamy wziasc takie dane jesli CDPR w odroznieniu od innych producentow nie chce ich ujawnic bo pewnie sa zbyt upokazajace ich ''zmiane na lepsze'' :) Generalnie wiem ze poziom umysłowy wymagany w obecnej wersji gry jest ponizej przecietnego ale nie musicie tego z akazdym razem i wszedzie pokazywac :) OBT Gwinta weryfikowalo szybko umiejetnosc myslenia w jakikolwiek sposob :) Teraz zostało to ograniczone do mechanik kart i losowosci tej gry ktora wedlug mnie nie jest zadna losowoscia :) Czyli po prostu wyciagasz karty w odpowiedniej kolejnosci i tyle :) Zadnej finezji i taktyki mozna by nawet porownac do zasady kto pierwszy ten lepszy... Jesli nie grales w OBT to nie bedziesz wiedzial o czym mowie a jesli grales i uwazasz ze ta wersja jest lepsza to jestem przekonanny ze proladera to widziales tylko u Kondzia an YT... Pozdro
 
No nie do końca, bo posty niezwiązane z tematem są usuwane. Regulamin forum was pokonał.

Ach ta finezja i taktyka starego gwinta. Wyciągnąć jaskółkę czy dwójniak? Postawić rębacza czy statek?
 
To teraz jeszcze takie pytanie do Ciebie jaka range masz wbita obecnie ?

Zacząłem grać w zeszłym miesiącu w którym to byłem przekonany (z powodu mylnie wyświetlanej informacji w menu gry), że aby zacząć grać mecze rankingowe najpierw muszę wbić 25 poziom doświadczenia. Zanim sezon się skończył zrobiłem sobie talię którą wbiłem 14 rangę.

Na początku tego miesiąca nastąpiły nerfy kart (w tym też tych którymi grałem), więc póki co nie rzucałem się zbytnio na mecze rankingowe bo zdecydowałem, że najpierw muszę pozbierać surowce na kolejne karty (na talię którą grałem w listopadzie poszły całe moje zapasy). Cały czas gram też tylko jedną frakcją, bo póki co nie stać mnie na "poważniejsze" talie z innych.
 
Top Bottom