Do CDPRed: Gra ciągle się zawiesza lub wysypuje do pulpitu!

+
Status
Not open for further replies.
Do CDPRed: Gra ciągle się zawiesza lub wysypuje do pulpitu!

Tak, już założyłem podobny temat ale jak zauważyłem, Redzi, kompletnie się nim nie zainteresowaliście :/.

Wczoraj w nocy zadowolony odpaliłem Wiedźmina 3, zmieniłem ustawienia graficzne i odpaliłem nową grę. Wtedy zaczęły się moje problemy.

Gra dosłownie zawiesza się lub wywala do pulpitu BEZ PRZERWY ! Czasem zawiesza się podczas wczytywania gry, a gdy już uda jej się jakimś cudem wczytać to zawiesza się po kilku sekundach w grze.
Nie jestem nawet w stanie ukończyć samouczka bo gra po prostu CIĄGLE albo się zawiesza albo wyrzuca do pulpitu :/.
Próbowałem odpalać grę na najniższych możliwych ustawieniach ale to kompletnie nic nie zmienia.

Oto mój sprzęt:
Windows 7 SP1 64bit
GTX 970
AMD FX-6300
12GB RAM
Tak więc wszystkie moje komponenty są wyższe niż rekomendowane wymagania, poza CPU. Nie uważam jednak tego za problem, jako że gram w GTA V, Crysis 3 czy Wiedźmina 2 na ultra w 1920x1080 bez żadnych problemów.
Naprawdę nie pojmuję jak tak nieprzetestowaną grę można było w ogóle wypuścić?

Wiedźmina 2 kupowałem na premierę posiadając komputer z komponentami gorszymi nawet niż minimalne wymagania, a gra mimo to działała i nie miałem problemów z zawieszaniem i wyrzucaniem do pulpitu.

Czekałem tyle czasu na premierę gry (myślałem, że świetnej), przeczytałem całą Sagę o Wiedźminie po ponad 9 latach od jej ostatniego przeczytania aby przypomnieć sobie wszystkie wątki na premierę gry, a tutaj okazało się, iż jest ona kompletnie zepsuta.

Nie jestem jedyną osobą zmagającą się z tymi problemami, ponieważ sporo osób na Steam'ie (ja mam wersję pudełkową GOG) także ma problemy z częstym zawieszaniem i wysypywaniem: http://steamcommunity.com/app/292030/discussions/0/617335934149256602/

PS. Oto treść błędu jaki otrzymuję kiedy gra wyrzuca do pulpitu, bądź gdy zamykam ją menedżerem zadań kiedy się zawiesi:

Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: witcher3.exe
Application Version: 3.0.0.0
Application Timestamp: 5557f2ae
Fault Module Name: StackHash_bdb5
Fault Module Version: 6.1.7601.18247
Fault Module Timestamp: 521eaf24
Exception Code: c0000374
Exception Offset: 00000000000c4102
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1045
Additional Information 1: bdb5
Additional Information 2: bdb5985c29ecfaa59aa0d6f47b6560a6
Additional Information 3: 6d42
Additional Information 4: 6d4212a962d4e9e3e4473fb80587463b
 
Last edited:
Wystarczy jeden temat. Spamowanie nie zwiększy prawdopodobieństwa rozwiązania twojego problemu, a jak być może zauważyłeś, nie jesteś jedynym, który ma problemy techniczne. Temat zamykam i radzę nie zakładać kolejnego.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom