Do CDPRED: "Serca z Kamienia" duży błąd! Geralt kucnął i porusza się w powietrzu!

+
Do CDPRED: "Serca z Kamienia" duży błąd! Geralt kucnął i porusza się w powietrzu!

Dzisiaj w końcu włączyłem dodatek "Serca z Kamienia" i podczas czyszczenia jaskini z członków "Zakonu Płonącej Róży" spotkał mnie bardzo niemiły błąd. Mianowicie po przeturlaniu się w owej jaskini po stercie gruzu Geralt porusza się w powietrzu w pozycji przypominającej kucnięcie.

Nie byłoby w tym nic złego (bład ten nawet mnie mocno rozbawił na początku), ale nie posiadam zapisu gry sprzed jego pojawienia się, a on niestety nie mija nawet po wczytaniu jakiejś nowej lokacji!

Załączam filmik ukazujący mój problem:
https://vid.me/7LZn

Liczę na szybką odpowiedź kogoś z CDPRED ponieważ błąd ten nie tylko stał się teraz bardzo irytujący, ale też uniemożliwia mi dostanie się do pewnych lokacji bo Geralt po prostu natyka się na niewidzialne ściany!

Z góry dziękuję.
 
Last edited:
Miałem dokładnie to samo, w tej samej lokacji. Po wyjściu z jaskini po kilkudziesięciu metrach biegania i skakania Geralt wrócił do normy. U Ciebie jednak jak widzę Ministerstwo Głupich Kroków trwa nadal.
 
Miałem dokładnie to samo, w tej samej lokacji. Po wyjściu z jaskini po kilkudziesięciu metrach biegania i skakania Geralt wrócił do normy. U Ciebie jednak jak widzę Ministerstwo Głupich Kroków trwa nadal.

Trwa nadal, a co gorsza, wydaje się nie mieć końca :/. No nic, trudno. Wydaje mi się, że czas po prostu pożegnać się z Wiedźminem.

Nie mogę też raczej oczekiwać odpowiedzi od nikogo z CDPRED bo jak zauważyłem kilka miesięcy temu, oni owszem odpowiadają na forum, lecz w 90% przypadków wyłącznie na jej anglojęzycznej wersji, co jest po prostu przykre z racji tego, iż to Polska firma.
 
Miałem to samo w tym samym miejscu. Misję przeszedłem w takiej pozycji. Trzeba wyjść z jaskini zasejwować, wyjść z gry, wczytać ponownie i Gerald wraca na nogi. Tak przynajmniej było u mnie.
 
Wczytaj ostatni zapis u mnie to pomogło. Mialem to w Novigradzie. Polecam także obejżenie tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=-I0mucy6wy0
To jest poważny bug.

Czyli mój bug jest "pomniejszy" pomimo tego, że praktycznie uniemożliwił mi dalszą rozgrywkę? Dobrze wiedzieć. Tak na marginesie, to sporo błędów w j. angielskim zrobiłeś w dymkach podczas filmiku :p.
Przeczytałeś w ogóle całego mojego posta? Wydaje mi się, że nie ponieważ napisałem tam, iż nie posiadam zapisu sprzed wystąpienia tegoż błędu a zapisanie i wczytanie po tym jak już się pojawił nic nie zmienia.
 
Last edited:
Ang. poprawiony. Racja twój bug jest poważny ale naprawialny. Spróbuj gdzieś w innej lokacji zapisać i wczytać.
 
W końcu zażegnałem problem! Może nieco głupie rozwiązanie ale po prostu dałem się pokonać straży w Novigradzie. Gdy Geralt po oberwaniu po facjacie oprzytomniał w końcu powrócił do stanu sprzed zostania niziołkiem :D.
 
Top Bottom