Do poprawki- komjuniti radzi REDom

+
Czy zupełnie znikną to nie wiem (wątpię w to szczerze mówiąc) , ale prawdopodobnie jakieś kroki zostaną podjęte by uczynić je bardziej "zjadliwymi".
 
Dziadu said:
Czy zupełnie znikną to nie wiem (wątpię w to szczerze mówiąc) , ale prawdopodobnie jakieś kroki zostaną podjęte by uczynić je bardziej "zjadliwymi".
Zupełnie to nie bo design dobrze,że chce podkreślić przewagę szybkosci wiedźmina z tym,że....obecnie to wygląda tandetnie po prostu jak japońskie pacynki albo FABLE jednym słowem gra bajkowa i w takiej tonacji utrzymana a chyba wiedźmin nie pretenduje w tej konkurencji do miana lidera? Jak ktoś zauważył chyba lepiej wygladałoby coś w rodzaju zniekształcenia powietrza tylko z lekką smugą pochodzącą od miecza bo w końcu tenże nie zawsze błyszczy wywołując smugą a aktualnie wyglada to trochę komicznie jak jakaś manga po prostu odstaje od reszty i w ten sposób burzy pewną harmonię ale ja się nie znam
 
Geno said:
Zupełnie to nie bo design dobrze,że chce podkreślić przewagę szybkosci wiedźmina z tym,że....obecnie to wygląda tandetnie po prostu jak japońskie pacynki albo FABLE jednym słowem gra bajkowa i w takiej tonacji utrzymana a chyba wiedźmin nie pretenduje w tej konkurencji do miana lidera? Jak ktoś zauważył chyba lepiej wygladałoby coś w rodzaju zniekształcenia powietrza tylko z lekką smugą pochodzącą od miecza bo w końcu tenże nie zawsze błyszczy wywołując smugą a aktualnie wyglada to trochę komicznie jak jakaś manga po prostu odstaje od reszty i w ten sposób burzy pewną harmonię ale ja się nie znam
Słusznie prawi! Dać mu wódki! (Jak to mawiają) . Wspominane przez kilka osób 'zniekształcenie' byłoby wyjściem ewidentnie lepszym.
 
Witam, po obejrzeniu filmiku z E3 zaprezentowanego przez niebieskiego kosmitę nasuwają mi się takie spostrzeżenia:- niczym jeden mąż naród woła: precz smugom! Chyba rozumiem częściowo co chcieliście osiągnąć. Miecz w rękach wiedźmina kąsa szybciej niż rozwścieczona żmija wiec smugi mają uczynić animację bardziej widoczną, z tym że na tle płynnej i realistycznej animacji Geralta wyglądają jak nie z tej bajki (Jedi Academy, albo Soul Blade). Nie muszą być w całości wyeliminowane ale na pewno nie powinny być, aż tak uwydatnione.- na tle animacji bohatera przeciwnicy wyglądają jak ponure kłody, przy czym nie twierdzę, że wszyscy powinni się poruszać od razu tak płynnie i szybko jak nasz mutant, ale przydałoby się im odrobinę więcej dynamiki (podkreślam, że tylko odrobinę, bo już jest dobrze). Myślę, że powinni nabrać bardziej dramatycznej postawy i przede wszystkim nie trzymać sztywno, wciąż w tej samej pozycji, broni w ręku, pomiędzy blokowaniem a zadawaniem ciosów. To sprawia, ze wyglądają nienaturalnie i jest to moim zdaniem krok wstecz do BG:CA.- bezczynność przeciwnika po powaleniu Gerarlta na ziemię, myślę że możliwość odturlania się jak to ktoś gdzieś zauważył byłaby bezcenna (bądź odepchnięcie nogami przeciwnika). Przeciwników mógłby też zamiast dobijać wiedźmina z pełnym impetem, zrobić jakiś taunt, zaśmiać się z niego szyderczo opierając ręce na biodra, albo kopnąć go jak kopie się piłkę albo kundla (proszę mnie tu o nic nie podejrzewać). - Tak myślę, że fajnie by było również zaimplementować grze jakieś „taunty”, szyderstwa podczas walki np. przeciwnik w pewnym dystansie móglby wskazać ostrzem miecza bohatera wygłaszając jakąś drwiącą kwestię, spluwać, bądź wykonywać jakieś obraźliwe gesty rękami. Dodałoby to autentyczności grze i dodało charakteru postaciom.Na razie tyle, czekam na pozostałe prezentacje. Oczywiście chciałem na zakończenie zapewnić twórców, że chyba nikt z nas fanów cRPG, nie spodziewa się po Wiedźminie gry idealnej, choćby pod względem grafiki czy animacji (zwłaszcza, że jest to dopiero wasz pierwszy projekt). Rozumiem też, że mamy tu do czynienia tylko z prezentacją i pewnie od dawna pracujecie nad wszystkimi niedociągnięciami, ale mimo tego postanowiłem trochę pomarudzić, bo zawsze jest to jeszcze jeden mały głos wspomagający was w waszej dalszej drodze. Pozdrawiam wszystkich fanów i twórców gry.
 
Fajnie by było jeszcze jakby przeturlanie się po ognisku miało jakiś efekt. Tylko za cholerę nie mogę wymyśleć jaki... Bo jak się włosy spalą, to po balu
 
czyli smugi nie znikna? to chociaz niech beda widoczne bardzo rzadko, tylko przy arcyszybkich, unikalnych ciosach/sekwencjach...
 
Czort 1 said:
- na tle animacji bohatera przeciwnicy wyglądają jak ponure kłody, przy czym nie twierdzę, że wszyscy powinni się poruszać od razu tak płynnie i szybko jak nasz mutant, ale przydałoby się im odrobinę więcej dynamiki (podkreślam, że tylko odrobinę, bo już jest dobrze). Myślę, że powinni nabrać bardziej dramatycznej postawy i przede wszystkim nie trzymać sztywno, wciąż w tej samej pozycji, broni w ręku, pomiędzy blokowaniem a zadawaniem ciosów. To sprawia, ze wyglądają nienaturalnie i jest to moim zdaniem krok wstecz do BG:CA.
Twórcy tłumaczą, że to miał być pokaz walki w wykonaniu Wiedźmina, także skupili się przede wszystkim na nim. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, coś mi się zdaje, że taka animacja przeciwników już zostanie. Faktycznie przydałaby się u nich jakaś postawa bojowa,więcej ciosów i animacji. Słabo to wyglądało na tym filmiku
Czort 1 said:
bezczynność przeciwnika po powaleniu Gerarlta na ziemię, myślę że możliwość odturlania się jak to ktoś gdzieś zauważył byłaby bezcenna (bądź odepchnięcie nogami przeciwnika). Przeciwników mógłby też zamiast dobijać wiedźmina z pełnym impetem, zrobić jakiś taunt, zaśmiać się z niego szyderczo opierając ręce na biodra, albo kopnąć go jak kopie się piłkę albo kundla (proszę mnie tu o nic nie podejrzewać).
O tym samym pomyślałem podczas małego seansu ;] Brakowało mi właśnie możliwości przeturlania się na boki z pozycji leżącej(jak w PoP). Przydałaby się również możliwość wstania ala Bruce Lee if you know what I'm saying
Czort 1 said:
Oczywiście chciałem na zakończenie zapewnić twórców, że chyba nikt z nas fanów cRPG, nie spodziewa się po Wiedźminie gry idealnej, choćby pod względem grafiki czy animacji (zwłaszcza, że jest to dopiero wasz pierwszy projekt). Rozumiem też, że mamy tu do czynienia tylko z prezentacją i pewnie od dawna pracujecie nad wszystkimi niedociągnięciami, ale mimo tego postanowiłem trochę pomarudzić, bo zawsze jest to jeszcze jeden mały głos wspomagający was w waszej dalszej drodze.
Mów za siebie;] Nie po to czekam tak długo, aby dostać w swoje ręce gre jedynie dobrą. Oczywiście, że nie oczekuje gry doskonałej , bo nie ma gier doskonałych. Oczekuje gry bliskiej doskonałości. Myśle, że nie są to wygórowane wymagania po wszystkich obietnicach jakie złożyli członkowie Red Studio, po tym co widzieliśmy i po tym jak Ign wybrał Witchera najlepszą grą cRpg targów E3( w kategorii PC)
 
Yarpen Zirgin said:
Fajnie by było jeszcze jakby przeturlanie się po ognisku miało jakiś efekt. Tylko za cholerę nie mogę wymyśleć jaki... Bo jak się włosy spalą, to po balu
w sumie jak się przeturla przez ogniska to powinien stracić tylko życie, bo jeśli będziesz się turlać podpalony to zgasisz ogień także podpalenie napewno nie byłoby realistyczne
 
Yarpen Zirgin said:
Fajnie by było jeszcze jakby przeturlanie się po ognisku miało jakiś efekt. Tylko za cholerę nie mogę wymyśleć jaki... Bo jak się włosy spalą, to po balu
Mnie by wystarczył tu jakiś efekt w stylu rozrzucenia drewna, "wybuchu" paru iskier - bez straty życia czy podpalenia - w końcu turlamy się, a wiedźmin wytrzymały jest, chwilka w wyższej temperaturze mu różnicy nie sprawi .
 
:p wsumie to Panowie od produkcji mogliby zrobić możłiwość wyłączeniasmużenia w opcjach :p
 
90% graczy nie będzie się bawić w wył czegokolwiek w opcjach. Ja również chciałbym zagrać w Witchera w pełni okazałości i nie chciałbym widzieć tych smug.
 
Obejrzałem, I również stwierdzam że smugi są paskudne. :/Dodaliście te wszystkie bajery do Aurory, nie możecie użyć motion blura czy coś? ;pAlbo np. tak jak było w Legacy of Kain: Defiance... tylko nie mogę żadnego screena z tym znaleźć... w każdym razie wyglądało jak zniekształcenie obrazu przez soczewkę czy coś ;pI to bez żadnych shaderów. ;pMam ochotę pozrzędzić, a co.Nigdzie jakoś nie widzę piruetów czy półobrotów, które tak często występowały w opisach walk w książkach. Widzę za to jakieś cyrkowe przewroty, kopniaki, fireballe i dobijanie ludzi na ziemi. Tego jakoś z książek nie pamiętam.>_>
 
Gerrard_W said:
Mam ochotę pozrzędzić, a co.Nigdzie jakoś nie widzę piruetów czy półobrotów, które tak często występowały w opisach walk w książkach. Widzę za to jakieś cyrkowe przewroty, kopniaki, fireballe i dobijanie ludzi na ziemi. Tego jakoś z książek nie pamiętam.>_>
Znaczy trza pójść do apteka i kupić Lecitina alb jeszcze raz przeczytać
 
szczerze mowiac tez troszke inaczej wyobrazalem sobie styl walki wiedzminskiej. lepiej on wygladal na making off niz w akcji. te dzikie kopniaki, ciosy w locie, no i matrix... Geralt to nie Bruse Lee, nie rzucal sie raczej z kopytami do przodu. choc to juz zapewne wizja samych tworcow, i tak nie jest zle. najwazniejsze sa teraz te smugi...
 
Arczl, a jak sobie wyobrażałeś? Geralt to nie Bruce lee...fakt Geralt to ktoś o wiele szybszy i zwinniejszy A jeżeli to ktoś superzwinny i szybki to dlaczego ma być sztywny jak kloc i z finezją rzeźnika? Te ciosy z making off to są ciosy typowo ludzkie, w żaden sposób niezwykłe... To ma być wiedźmin? :)
 
Smugi sa paskudne dlatego ze .. ZASŁANIAJĄ! Tak, dokładnie, zasłaniają co jest za klingą i dodatkowo jestesmy zdezorientowani CO SIE STAŁO? :DAnimacje przejściowe- wiem że tu moze byc podobne jak z Lara Croft:Legends, ze demko jest tworzone na szybko i nie wystepuja wszystkie animacje, ale:lucznik byl na wzgorzu.. wiedzmin zaczal mieczykiem wymachiwac aby mogl wyprowadzic wiekszosc sekwencjii... leci strzala i nagle miecz skacze i znajduje sie w sekwencjii odbijania... ee teleport ręki czy co?? :]Chodzi o to ze miecz byl w prawej rece na wysokosci glowy wiedzmina, i nagle znalazl sie przed twarza wiedzmina, blokujac strzale...AI:Łucznik- nie moi państwo, właśnie nie łucznik walcząc z wiedźminem musi go jak najszybciej zabić- nie ucieknie wiedźminowi więc wali póki może, ya? :]
 
Geno said:
Znaczy trza pójść do apteka i kupić Lecitina alb jeszcze raz przeczytać
Taaaaaak? To powiedz w którym miejscu Geralt zmieniał się w Trinity i robił salto w przód z kopnięciem. Albo gdzie leciał prosto na jakiegoś typa bezmyślnie machając mieczem. Fireball to juz NC.
 
fireball to jest poprostu któryś ze znaków ;p wiec fireball'a mi sie prosze nie czepiac ;] pozatym... gdzie ty widziałeś, że machał bezmyślnie?? ;p machał tak, żeby odbić ewentualna strzałe... ;p a to, że kopał i bił bylo w ksiażce... może nie było mowy o jakiś saltach czy cuś, ale o uzywaniu nog i piesci owszem ;]
 
Gerrard_W said:
Geno said:
Znaczy trza pójść do apteka i kupić Lecitina alb jeszcze raz przeczytać
Taaaaaak? To powiedz w którym miejscu Geralt zmieniał się w Trinity i robił salto w przód z kopnięciem. Albo gdzie leciał prosto na jakiegoś typa bezmyślnie machając mieczem. Fireball to juz NC.
Sherlocku przewroty,kopniaki i dobijanie było to raz po drugie gdyby ograniczyć się do tego co wyłącznie jest w książce to gra była by dosyć biedna miejscami , trzeba trochę miejsca zostawić na inwencję...BTW Jak się myślnie leci na jakiegoś typa machając mieczem? W grze?
 
Top Bottom