Do poprawki- komjuniti radzi REDom

+
Oj Geno, przecież powinien w tym czasie rozprawiać o biedzie na świecie, tudzież globalnym ociepleniu,a nie biegnie jak debil i nic nie myśli. No zastanów się troche chopie
 
Arreat said:
lucznik byl na wzgorzu.. wiedzmin zaczal mieczykiem wymachiwac aby mogl wyprowadzic wiekszosc sekwencjii... leci strzala i nagle miecz skacze i znajduje sie w sekwencjii odbijania... ee teleport ręki czy co?? :]Chodzi o to ze miecz byl w prawej rece na wysokosci glowy wiedzmina, i nagle znalazl sie przed twarza wiedzmina, blokujac strzale...
Szczerze powiedziawszy to nie wiem, o co ci chodzi. Po oddaniu pierwszego strzału przez łucznika wiedźmin przykucnął i zaczął "wodzić" mieczem, przygotowując się na następny strzał. Kiedy kolejny pocisk się do niego zbliżał, przesunął rękę tak, aby go odbić. Nie było żadnych skoków animacji, "teleportów ręki" etc. A nie wydaje mi się, żebym miał trailer w lepszej jakości .
 
Ja chciałem jeszcze powiedzieć, że niezbyt mi się podobają te kółka-przyciski do zmieniania trybu broni itp. z lewej strony ekranu....są zbyt kolorowe i troche tandetnie to wygląda, psuje mroczny klimat. Najlepiej, gdyby dało je się schować. To ich finalna wersja czy będą zmienione???? Da się je jakoś ewentualnie zwinąć by ich niebyło widać???
 
Aranthar said:
Ja chciałem jeszcze powiedzieć, że niezbyt mi się podobają te kółka-przyciski do zmieniania trybu broni itp. z lewej strony ekranu....są zbyt kolorowe i troche tandetnie to wygląda, psuje mroczny klimat. Najlepiej, gdyby dało je się schować. To ich finalna wersja czy będą zmienione???? Da się je jakoś ewentualnie zwinąć by ich niebyło widać???
To chyba tylko placeholder'y, chociaz nie wiem czy dotyczy to calego interfejsu, czy tylko statow i ekwipunku wiedzmina. Sory nie zauwazylem posta powyzej
 
Geno said:
Sherlocku przewroty,kopniaki i dobijanie było to raz po drugie gdyby ograniczyć się do tego co wyłącznie jest w książce to gra była by dosyć biedna miejscami , trzeba trochę miejsca zostawić na inwencję...BTW Jak się myślnie leci na jakiegoś typa machając mieczem? W grze?
Przede wszystkim gratuluje zmyślnego pominięcia moich uwag co do braków.Poza tym, po przecięciu tętnicy nie trzeba za bardzo już dobijać ludzi. Ja rozumiem inwencję, ale żeby zaraz robić z Geralta Neo to przesada."Myślnie", sie nie leci jak debil prosto na jego miecz czy co tam trzyma (chyba że to Morrowind).A to że przeciwnicy niemrawi to zwalę na potrzeby prezentacji.
 
Gerrard_W said:
Geno said:
Sherlocku przewroty,kopniaki i dobijanie było to raz po drugie gdyby ograniczyć się do tego co wyłącznie jest w książce to gra była by dosyć biedna miejscami , trzeba trochę miejsca zostawić na inwencję...BTW Jak się myślnie leci na jakiegoś typa machając mieczem? W grze?
Przede wszystkim gratuluje zmyślnego pominięcia moich uwag co do braków.
Wow a co pominąłem? Chyba nie będe komentował tego co potarzają prawie wszyscy
Gerrard_W said:
Poza tym, po przecięciu tętnicy nie trzeba za bardzo już dobijać ludzi.
A to za każdym razem śmierć jest wynikiem przecięcia tętnicy? Poza tym wydaje mi się ,że wiele rzeczy jeszcze nie zdążyli dodać więc pewnie część zarzutów odpadanie.
Gerrard_W said:
Ja rozumiem inwencję, ale żeby zaraz robić z Geralta Neo to przesada.
Bo Ci w czaszce cały czas ugrzązł wizerunek walki wykreowanej przez ASa ,czasami lepszy czasami gorszy, niekoniecznie "plastyczny" i efektowny zawsze - to jest gra ,jakieś urozmaicenie musi być, jakiś koloryt a Geralt niejeden raz dziwne pełzania wykonywał walcząc chociażby ze strzygą czy Bruxą. Nie chciałbym żeby walka Geralta polegała na wpatrywaniu się jak ciele na malowane wrota we wroga niczym w piłkę bramkarz wczoraj.....
Gerrard_W said:
"Myślnie", sie nie leci jak debil prosto na jego miecz czy co tam trzyma (chyba że to Morrowind).A to że przeciwnicy niemrawi to zwalę na potrzeby prezentacji.
Gerrard_W said:
Taaaaaak? To powiedz w którym miejscu Geralt zmieniał się w Trinity i robił salto w przód z kopnięciem. Albo gdzie leciał prosto na jakiegoś typa bezmyślnie machając mieczem. Fireball to juz NC.
Placzesz się w zeznaniach bo najpierw piszesz,że Geralt lexiał bezmyslnie a teraz o wrogach - wnoszę o zastanowienie się o to o czym właściwie chciałbys pisać BTW Nie bierz sobie moich uwag zbytnio do serca bo niepotrzebnie w młodym wieku zaczniesz jeszcze Doppelherz łykać. Pozdro.
 
Geno said:
Wow a co pominąłem? Chyba nie będe komentował tego co potarzają prawie wszyscy
Nie zauważyłem. Wszyscy jęczą tylko o smugach.
Geno said:
A to za każdym razem śmierć jest wynikiem przecięcia tętnicy?
W walce wiedźmin vs. człowiek, w 99% przypadków. ;p
Geno said:
Bo Ci w czaszce cały czas ugrzązł wizerunek walki wykreowanej przez ASa ,czasami lepszy czasami gorszy, niekoniecznie "plastyczny" i efektowny zawsze - to jest gra ,jakieś urozmaicenie musi być, jakiś koloryt a Geralt niejeden raz dziwne pełzania wykonywał walcząc chociażby ze strzygą czy Bruxą. Nie chciałbym żeby walka Geralta polegała na wpatrywaniu się jak ciele na malowane wrota we wroga niczym w piłkę bramkarz wczoraj.....
Niech ci będzie...[quote="Geno]Placzesz się w zeznaniach bo najpierw piszesz,że Geralt lexiał bezmyslnie a teraz o wrogach - wnoszę o zastanowienie się o to o czym właściwie chciałbys pisać [/QUOTE] O wrogach to było jako dodatek. ;p[quote="Geno]BTW Nie bierz sobie moich uwag zbytnio do serca bo niepotrzebnie w młodym wieku zaczniesz jeszcze Doppelherz łykać. Pozdro.[/QUOTE] Chyba nie myślisz że przejmuję się wszystkim co ktoś pisze w internecie.
 
Jest, wtedy kiedy miał włączona tarcze- w pozycjii stojacej, ale widac ze niedopatrzenie, w final version bedzie ok, nie czepiam sie :pNo i tak samo jak smugi- usunac fireballa, rennifer przecie by nie zyla, bo by ja Geralt kolo Trzech Kawek i Smoczycy ukatrupił, przecinając węzy za pomocą Igni :DWięc bojkotujmy- usunac smugi(zniwelowac do delikatnych, przezroczystych) i igni na jakies malutkie jezyczki ognia...
 
Arreat said:
Jest, wtedy kiedy miał włączona tarcze- w pozycjii stojacej, ale widac ze niedopatrzenie, w final version bedzie ok, nie czepiam sie :p
Szczerze powiedziawszy nadal tego nie widzę . No ale dobra, z drugiej jednak strony: nie bój się mnie tak .
 
w czasie zadawania ciosu (film part 2) geralt sunie nogami po ziemi jak po lodzie.Na starczych filmikach takbyło w czasie regularnych walk - czy są jakieś animacje obracania się wokół własnej osi? nie tylko w czasie walki ale też w czasie chodzenia?
 
Też zwróciłem na to uwage, najwyraźniej nie ma. Brakuje jeszcze sporo animacji, miejmy nadzie że RS zapnie wszystko na ostratni guzik przed premierą
 
Dobra, co do smug to się dogadaliśmy, teraz kolejna rzecz Ciągle nie podoba mi się efekt znaku Ingi. To jest w końcu wiedźmin a nie DragonBall. Zresztą jak takim fireballem zdołałby przeciąć więzy na rękach Yennefer nie podpalając jej? IMHO lepiej by się prezentowało coś w tym stylu : http://img14.imagevenue.com/img.php?loc=loc300&image=28314_i gni.jpgopis:1-2 wokół przeciwnika koncentrują się punkciki energii3- po kolei skupiają się one w jednym punkcie 4- przeciwnik staje w płomieniach Wszystko to powinno trwać 2-3 sekundy. Dziękuję za uwagę
 

arczi

Forum veteran
ale zes rysunekl zawalil zgadzam sie, ta kula ogia tez jest nie na miejscu(choc problem jest niczym w porownaniu ze smugami )
 
Mój rysunek jest pikny i jestem z niego dumny Rysunek jest jaki jest bo chciałem wam wizualnie przedstawić o co mniej więcej mi chodzi.
 
Właśnie sobie przegladnołem ksiażke "Wiedźmin Gra Wyobraźni" i tam jest dobry rysuneczek znaku ingi, a dokładniej że z 2-3 palców wychodzi promien ciepła wsumie taki wyglad nie bylby zły ale trzeba byłoby go tak dopracować aby nie wygladał jak laser
 
to jedna z interpretacji:"Znak Igni – na dłoni Wiedzmina materializuje się niewielki ogień, który będzie płonął aż do zaciśnięcia pięści. Ogień nie zadaje żadnych obrażeń, lecz można nim zapalić substancje łatwopalne, pochodnie, lampy, itp"ale w grze komputerowej fantasy tzw fireball musi zawsze jakiś być, więc pewnie dlatego RED na to zdecydował.
 
Top Bottom