Do poprawki- komjuniti radzi REDom

+
szkoda. Chociaż patrząc na 2W gdzie woda nie reaguje na bohatera to i tak nie jest najgorzej. Chociaż inna animacja by się przydała...
 
Mam dla CDPRED propozycję nie do odrzucenia. Powinniście dać jakiś marker w dialogach przy kolejnym przechodzeniu gry. Taki marker pojawił by się w miejscu gdzie już daną kwestie wypowiedzieliśmy (oczywiści tylko przy tych kluczowych dialogach jak np. torturowanie więźnia w prezentacji). Co prawda mają być scenki pokazujące co spowodowało dany rozwój spraw, ale jak ktoś będzie chciał zagrać ponownie w Wiedźmina po np. 3 miesiącach i odkryć inne wątki to po prostu może nie pamiętać co wybrał. W takiej sytuacji znaczek pokazujący co w poprzedniej rozgrywce zrobiliśmy bardzo by uprzyjemnił grę. Kilka zakończeń gry to fajny bajer ale znam ludzi którzy np. przechodzili Silent Hill po 6 razy i zawsze mieli to samo zakończenie a to bardzo irytuje. Tak więc macie czas do września żeby zaimplementować ten system
 
Do wrzesnia to my poprawiamy bledy :). Gra jest aktualnie "feature complete" i nic nowego sie nie pojawi.
 
Jako laik śmiem twierdzić że trzy miesiące to sporo:) I bardzo dobrze, może będzie bez bugów... Poza tym jak miło słyszeć, że gra jest gotowa:)
 
Nie zastosowanie się do mojej sugestii na pewno nie poprawi żywotności gry Pomyślcie nad przypadkami jak z Silent Hill i zastanówcie się czy chcecie żeby wasi klienci rzucali monitorami przez okna bo po 80h gry mają to samo zakończenie
 
Bez przesady. Jak dla mnie jest to zbędny bajer. W innych grach takich rzeczy nie widziałem, a wcale nie przeszkadzało to się świetnie bawić.Trzymam za słowo, że błędy zostaną wyłapane i poprawione (choć pewnie jakieś drobne buraczki i tak będą). Żywię nadzieję, że do września uda się wszystko zakończyć. Ważne, żeby "Wiedźmin" miał jak najmniej bugów i był dobrze zoptymalizowany.
 
Tak jest, moglibyście dodać jeszcze strzałke wskazującą graczom, w którą strone iść( coś ja w GTA). "The Witcher - nie dla idiotów".
 
Pono Jr said:
W innych grach takich rzeczy nie widziałem, a wcale nie przeszkadzało to się świetnie bawić.
W innych grach wczytywałeś sejwa i zamiast grać całą grę od nowa, grałeś ostatnią 1h żeby zobaczyć inne zakończenie. Tutaj musisz ponownie przejść całą grę (40-80h) i na zakończenie ma wpływ wiele wydarzeń a nie 1 zabicie kolegi jaki w KOTOR np.Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Te znaczki pokazywałyby by się po PRZEJŚCIU GRY i wskazywały by tylko który wariant wybraliśmy podczas ostatniego przejścia gry. To żadna podpowiedź czy pokazywanie jak masz coś wykonać. To po prostu przypomnienie jak grałeś ostatnio.
 
Miko said:
W innych grach wczytywałeś sejwa i zamiast grać całą grę od nowa, grałeś ostatnią 1h żeby zobaczyć inne zakończenie.
Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, może podasz mi tytuły tych gier?BTW, nie każda gra ma wiele zakończeń. Większość posiada tylko jedno - ewentualnie różne możliwości dojścia do tego zakończenia.
Miko said:
Tutaj musisz ponownie przejść całą grę (40-80h) i na zakończenie ma wpływ wiele wydarzeń a nie 1 zabicie kolegi jaki w KOTOR np.
I chwała Twórcom, jeśli ten element udało się w pełni zrealizować.
Miko said:
Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Te znaczki pokazywałyby by się po PRZEJŚCIU GRY i wskazywały by tylko który wariant wybraliśmy podczas ostatniego przejścia gry. To żadna podpowiedź czy pokazywanie jak masz coś wykonać. To po prostu przypomnienie jak grałeś ostatnio.
Sugerujesz, że źle zrozumiałem Twój post? Nie musisz drugi raz pisać tego samego, naprawdę. Uważam po prostu, że nie potrzebuję takich ułatwień w grze. Mnie do tego pomysłu nie przekonasz, o czym pisałem już wyżej.Idąc tym tropem można by w grze (podczas kolejnej sesji) umieścić drogowskazy - dość jasno mówiące - "tu już byłeś" itp.E: To tyle ode mnie w tej kwestii, a teraz proponuję EOT.
 
Wiedźmin nie będzie na szczęście Alzheimer friendly, inaczej powtórna gra nie stanowiłaby żadnego wyzwania. Na tym polegał m.in. czar Planescape:Torment( w którego btw gram chyba 6 raz).
 
MasPingon said:
Wiedźmin nie będzie na szczęście Alzheimer friendly, inaczej powtórna gra nie stanowiłaby żadnego wyzwania. Na tym polegał m.in. czar Planescape:Torment( w którego btw gram chyba 6 raz).
Nie tylko ty Mas I fajnie jest znajdować za każdym podejściem coś nowego i zaskakującego, nie? Jeśli w Wiedźminie udało im się zrealizować założenie w pełni, to 8-10 razy będzie szło Wieska ukończyć, i zawsze znaleźć coś fajnego i zakakującego
 
8-10 razy grę ukończyć. Ooo aż takim zapaleńcem nie jestem. Najwięcej - trzy razy- to chyba przechodziłem Gothica 2. Jeśli przy drugim podejściu do Wiedźmina będę się dobrze bawił to już spoko. A jak nastąpi trzecie to jeszcze lepiej.Pomysł Miko uważam za nie potrzebny.
 
Gier wartych zagrania więcej niż raz/dwa jest jak na lekarstwo, najczęściej to po ukończeniu gra natychmiast jest odinstalowywana...Gier wartych zagrania więcej jak 2 razy nie znam wiele...Torment to mój rekordzista - ukończyłam 5 razy, teraz jest 6... STALKER podobał mi się baaardzo - myślę, że skuszę się na te różne zakończenia... i tu zaczyna się problem, bo innej gry równie wartej zagrania nie przypominam sobie...no może Baldur2, ale już mnie znudził...A z tego co widze z gameplayów, to twórcy akurat idealnie trafili w mój gust Lubię dobry klimat, muze, fabułe i...grafike. Tylko by mieć to wszystko naraz - graniczy z cudem ;( bo zawsze jakiś element jest skopany...A w Wieśku mam jesze bohatera w całej okazałości przed sobą, co już w ogóle jest ekstra....
 
A Fallout 1 i Fallout 2 ? ja je poprzechodziłem na kilka sposobów różnymi postaciami, to jest czadzik, a dziś ma się pojawić oficjalny Teaser, tylko jakoś go na razie nie widać :)
 
Hehe, ty też ślęczysz przed kompem czekając na teaser? Znając życie to pojawi się pewnie w godzinach wieczornych. Mam nadzieje zobaczyć napis PC exclusive, to byłaby już połowa sukcesu
 
Ślęczę a jeszcze mi za to płacą :) Jednak jakoś bardziej się napalam na Wiedźmina, chyba dlatego, że Oblivion z Bethsedy mi średnio podszedł i boję się napalać żeby nie ciepnąć kompa przez okno w wyniku frustracji :) a Wiedźmin jakiś bardziej realny się wydaje po tylu latach oczekiwania na F3 :) no i będzie novum.
 
Jeżeli chodzi o Kotora, to fajna gierka (przeszedłem 3 razy, podobało mi się zakończenie całkowicie złego ), jednak miała wady: krótka i za prosta, dlatego więcej do tej gry nie zamierzam wracać.Cieszy mnie że Wiedźmin będzie mieć 60-80h, i mam nadzieję że nie będzie za łatwa
 
Nom ktoś już pisał że teraz ostatnie gry cierpią na syndrom krótkowatowości. Jak komuś sie spodoba jakaś gierka i go wciągnie to po tych kilkunastu godzinach jest zapewne troche zawiedziony.Jak Geraltem będzie można tyle czasu "hasać" to najwiękśi wyjadacze bedą usatysfakcjonowani !To plusuje! JUUUPI
 
Top Bottom