"Dobre" zakończenie, bug?

+
"Dobre" zakończenie, bug?

Cześć, zrobiłem pewną głupotę. W Krainie Baśni olałem czarnulkę w rozmowie po walce ze Złym Wilkiem, a mam save'a przed sadzeniem fasolek. Syanna dostałą wstążkę, przeżyła, Deatlaff zabity, 5 ofiara odkryta, pamiętnik guwernantki przeczytany (co ciekawe, po powrocie z Krainy Baśni znika z ekwipunku), a mogę mieć tylko to "najgorsze" zakończenie. ponieważ nie mam 3 opcji dialogowej w rozmowie z Syanną w pałacu. Naprawdę ta rozmowa z wilkiem jest aż tak ważna? Przez jeden dialog nie mogę mieć "dobrego" zakończenia? Jest to bug, czy zwaliłem sprawę? Wersja 1.31, Xbox One.
 
No nie spodziewałem się że jeszcze jakieś bugi w misjach spotkam po roku wsparcia gry :p, jak się wkurzyłem na buga gdzie zabiłem Dijkstrię w jednej misji i nic się potem nie działo to musiałem jakieś 15% gry od nowa przechodzić wstecz xD.
Dzięki za ostrzeżenie znów sobie zgram savy do pendrive by znów jakiś felerny bug mi nie zepsuł dalej gry ;]
 
Mam dokładnie to samo. Wszystko zrobiłem tak jak należy i nie mam trzeciej opcji dialogowej w rozmowie ze Syanną w misji Ceremonia. Cały czas "olewałem" Syannę ale z tego co czytam na internecie to nie ma żadnego wpływu na koniec, jeśli ją uratowałem przez Detlaffem i dowiedziałem się o piątej ofierze. Można liczyć na odpowiedź?
 
Top Bottom