Dodatek Krew i Wino już dostępny!

+
Namiastka plakatu (czy raczej jego brak) chyba nie spowoduje, że ktoś nagle wpadnie w depresję ;D ...
 
Co za bzdura. Jest już 15:30 a ja nadal nie mam info z paczkomatu o swojej przesyłce. CDP chyba musi sie nauczyć czym jest preorder !
 
CDP i Inpost to dwie różne firmy. Jeśli Inpost nie wysyła informacji o statusie przesyłki to pretensje powinieneś mieć do nich, a nie do sklepu, wydawcy czy twórców gry.
 
Wiedziałem, że znajdzie się obrońca CDP. Wystarczyłoby, że CDP dałby przesyłki do wysłania kilka dni wcześniej i nikt nie miałby pretensji, że paczek nadal nie ma. Wszystko robią na ostatnią chwile.
 
Jeśli Inpost nie wysyła informacji o statusie przesyłki to pretensje powinieneś mieć do nich, a nie do sklepu, wydawcy czy twórców gry.
W Twoim przypadku to Inpost się ociąga - tak jak Hunt napisał. Nie będę zdziwiony, jeśli paczka będzie dostępna w godzinach wieczornych.
A, i mam nadzieję, że w końcu paczuszka dojdzie. :yes
 
A ja nie widzę u siebie dodatku zainstalowanego. Wczoraj pobrało ten patch 1.21 ponad 5GB ważył ale do teraz nie mam dodatku. Kuźwa, co jest???
 
A ja nie widzę u siebie dodatku zainstalowanego. Wczoraj pobrało ten patch 1.21 ponad 5GB ważył ale do teraz nie mam dodatku. Kuźwa, co jest???

Wczorajszy patch to nie wszystko. Dziś powinno ci się ściągnąć drugie 9,7GB. Mi właśnie pobiera


Mam nadzieje, że to nieśmieszny żart z tym że wersja na GOG nie ma polskiej wersji językowej.
 
CDP się wywiązał. Tak jak było mówione, paczki rano znalazły się w kioskach. To, że ktoś inny może mieć burdel (dziwna sytuacja Napoleona) lub dłużej im to schodzi nie oznacza, że CDP ma brać za to odpowiedzialność i zbierać cięgi.
 
CDP się wywiązał. Tak jak było mówione, paczki rano znalazły się w kioskach. To, że ktoś inny może mieć burdel (dziwna sytuacja Napoleona) lub dłużej im to schodzi nie oznacza, że CDP ma brać za to odpowiedzialność i zbierać cięgi.

Koło 12 dostałem SMSa, że już paczka na mnie czeka ale... Dwukrotnie była w drodze do paczkomatu (w rękach kuriera) według ich systemu czyli po prostu mają IT burdel... Gorzej, że po 20 kończę zajęcia i jak wrócę to nie bedę miał nawet sił po zarwanej nocce się cieszyć z niej. :/
 
U mnie sms był po 10 i po pracy o 16 spokojnie odebrałem swoją paczkę (ale to W-wa więc krótsza droga)
 
W moim kiosku paczka była do odebrania juz o 8. Całkiem się zdziwiłem, do tego stopnia, że spóźniłem się na autobus do roboty:p
 
Co do kwestii plakatu poruszonej parę postów wyżej to jest on zrobiony na papierze lepszej jakości niż wersja z Cd-action (chyba że mam jakieś zboczenia i tak tylko mi się wydaje) pudełeczko też nieźle wygląda na półce, sprawdzi się jako schowek na drobne rzeczy. Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolona z obsługi cdp jak i samego produktu. A w kwestii tej edycji "limitowanej" to mogło się zdarzyć tak że jakiś % klientów nie opłacił zamówienia na czas i w wyniku tego parę insiderów mogło zostać wydanych takim osobom jak ja, które zamówiły najzwyklejszą w świecie edycję z kartami. Mogło też tak się zdarzyć, że zrobili więcej tych pudełek "specjalnych" i puścili w eter.
Ps. Ktoś bierze udział w konkursie "stołowym"? Miło by było gdyby wygrał go któryś z naszych forumowiczów.
Ah i zapomniałabym o najważniejszym - życzę wszystkim przyjemnej rozgrywki w ten słodki jak cukierek dodatek :D
 
chciałem powiedzieć, że pudełko od CDP.pl jest źle zaprojektowane! pudełka z kartami w okładkach się nie mieszczą. Trzeba zdjąć okładki :( no ale trudno.
Odpalam grę!!! :D :D
 
Edycji Insider nie dostałem, mimo, że "zamawiając w cdp.pl otrzymasz....". Wyszłoby mi na zdrowie gdybym dał zarobić Empikowi, a gra śmigałaby już rano. Tak zostałem wyrolowany, czekałem na kuriera i czekam na pobranie. Chyba zwariuję z radości jeśli w mojej wersji też nie będzie dubbingu.
 
Last edited:
Wiedziałem, że znajdzie się obrońca CDP. Wystarczyłoby, że CDP dałby przesyłki do wysłania kilka dni wcześniej i nikt nie miałby pretensji, że paczek nadal nie ma. Wszystko robią na ostatnią chwile.
CDP dało przesyłki firmom już w piątek.
 
Coś z tym polskim dubbingiem ostatnio kombinują. Niedawno (po aktualizacji Galaxy) włączały się angielskie głosy, a gra nie pozwalała zmienić opcji językowych (w kwestiach mówionych). Trzeba było ściągać osobną paczkę i instalować. A teraz to...
Źle patrzyłeś, audio było do zmiany z menu głównym gry. Również nie mogłam wyjść z podziwu, dlaczego po instalacji patcha mam nagle tylko angielski dubbing i polskie napisy :p

A tak generalnie nie wiem, na co narzekania. Ja swój kod miałam już przed 8 rano. Szkoda, iż cały dzień byłam w pracy. Teraz ściągam dodatek z magiczną prędkością 0.2 w porywach do 0.4 MB/s. Idzcie wszyscy z GoGa, no. Człowiek cały dzień haruje w ukropie, wraca do domu z jedyną podtrzymującą go na siłach nadzieją odpalenia KiW, a tu każą mu czekać 27 lat na instalację.

:areukiddingme:
 
Kiedy pojawia się pierwsze zadanie z dodatku krew i wino zaczołęm podstawkę z dodatkami od nowa ale kiedy dotarłem do velen do zadania nilfgardzki łącznik to pojawiło mi się nowe zadanie ale tylko to rozpoczynające serca z kamienia ?? czy pierwsze zadanie z krew i wino pojawi się po jakimś czasie ???
 
[...] Mimo złych opinii dotyczących tej opcji dostawy wszystko przybyło na czas, na dodatek zostałam strollowana, ponieważ zamówiłam dodatek po wyczerpaniu edycji insider, po rozerwaniu folii okazało się że dostałam tą edycję pomimo, iż nakład wyczerpano. Jednak w paskudny deszczowy dzień może pojawić się światełko radości :)

Edycji Insider nie dostałem, mimo, że "zamawiając w cdp.pl otrzymasz....". [...]

Lajf i brutal...
:hurt:

chciałem powiedzieć, że pudełko od CDP.pl jest źle zaprojektowane! pudełka z kartami w okładkach się nie mieszczą. Trzeba zdjąć okładki :( no ale trudno.
Odpalam grę!!! :D :D

Mieszczą się. Ciasno, ale wchodzą. A na dodatek na wierzchu jest dość miejsca na pudełka z płytami z grą i dodatkami, które możemy sobie wypalić po ściągnięciu z GoG-a i travel box gotowy ;).
 
Top Bottom