Dodatek Kupcy Ofiru jest już dostępny!

+
Witam do kiedy bedzie ten pakiet z upiorem irewersem ?? Chcialbym go kupic ale przez tel na androidzie nie moge. Chyba ze jest jakis sposob. Jestem w szpitalu nie mam tu kompa
 
Witam do kiedy bedzie ten pakiet z upiorem irewersem ?? Chcialbym go kupic ale przez tel na androidzie nie moge. Chyba ze jest jakis sposob. Jestem w szpitalu nie mam tu kompa

Paka będzie dostępna do 2 stycznia.
 
Odnoszę wrażenie, że obie pułapki zostały zmienione głównie właśnie dlatego, żeby ludzie się już więcej nie burzyli, gdy syndykatowe karty z Zyskiem (zarówno jednostki jak i specjalne) dawały go mimo odpalenia w/w pułapek. Widocznie nikt z CDPR nie mógł dojść do tego gdzie tkwił błąd?

Swoja drogą - na WIlczym Dole napisane jest "rozdziel obrażenia" i zostanawiałem się jak to ma działać "w rundzie przeciwnika" - okazało się, że gra rozdziela owe obrażenia losowo. :]
Wilczy dół to była jednak z lepszych i ciekawszych kart..nie wiem czy były skargi i ciężko mi pojąć czemu takie zmiany się pojawiają.
 
Czy sklep był jakoś więcej zmieniany, niż to co jest w opisie? Na koło dziesięciu użyć nie miałem jeszcze wytrzymałości i nie wiem czy to los, czy jednak jakieś zmiany, które przegapiłem. No i jestem całkiem pewny, że sklep ma fatum.
 
Czy sklep był jakoś więcej zmieniany, niż to co jest w opisie? Na koło dziesięciu użyć nie miałem jeszcze wytrzymałości i nie wiem czy to los, czy jednak jakieś zmiany, które przegapiłem. No i jestem całkiem pewny, że sklep ma fatum.
Stawiam na losowość (choć z CDPR wszystko jest możliwe). Sklep (jednostka) ma fatum, ale Przygody Sklepa już nie mają.
 
Last edited:
No tak..przygody sklepa nie mają fatum, a wytrzymałość jest na 4 ce. Trochę mnie ominęło.
 
Top Bottom