Dołącz do nas już dziś!

+
Dołącz do nas już dziś!



CD Projekt RED rekrutuje! Poszukujemy utalentowanych pasjonatw, ktrzy chcieliby zasilić nasz zespł i wspłtworzyć z nami nowe, niezwykle ciekawe projekty. Wykreowany przez nas dojrzały świat mrocznego fantasy jest już dość rozpoznawalny , ale to nie wszystko, nad czym pracujemy. Jeśli nie trawisz krasnoludw, elfw oraz czarodziejek lansujących się w Playboyu, mamy coś w sam raz dla Ciebie! Szukamy osb do pracy nad całkowicie nowym IP - dużej grze RPG, przy ktrej chcemy zgromadzić najlepszych. Będziesz miał niepowtarzalną szansę stworzenia wielkiego projektu od podstaw!
Dołącz więc do nas i wykorzystaj swj talent do stworzenia gry w jaką sam byś chciał zagrać! Wejdź na stronę naszego studia już dziś!
 
Pod jednym warunkiem - przyjmiecie bez wcześniejszego doświadczenia w tej branży.

Skoro CDP robi tyle żeby zjednać do siebie ludzi, to niech i do licha nie wymaga cudów na kiju od świeżych studentów czy absolwentów technikum D:
 
Cóż... może jak skończę studia... (o ile się dostanę ;P) to przyjmiecie mnie przy finansach, a do tej pory mogę życzyć powodzenia farciarzom którzy tam spędzą dużo czasu. ;)
 
Niestety nie mam zbytnich zdolności w tym kierunku, a mój bagaż doświadczeń zawodowych jest... śmieszny dla firmy tego kalibru (że o portfolio już nie wspomnę).

No chyba, że potrzebujecie jakiegoś "krasnoluda" do brudnej roboty - wklepywania tekstu do Worda, albo "tabelkownia" Excela ;) ...
 
Już sprawdzałem. Nie ma tam ofert pracy dla tłumaczy EN-PL :(. Poza tym też za stary już jestem. REDzi biorą tylko dzieciaków ;)
 
Czemu wszystko związane z CDPR jest po angielsku? WWW - angielski, GOG - angielski, gry na GOG - angielski (chociaż większość tytułów jest przecież spolszczona), ekskluzywny poradnik - angielski, nawet komiks z W2 angielski! Może tak coś w języku kraju Waszych przodków? Osobiście nie mam problemu z mową i pismem w tym języku, ale litości! Czy może Wasza oferta skierowana jest do ludzi spoza naszego pięknego kraju?
 
borias said:
Czy może Wasza oferta skierowana jest do ludzi spoza naszego pięknego kraju?

Odpowiedź jest chyba dość prosta w tym przypadku: oferta miejsc pracy jest skierowana do wszystkich...ale warunkiem jest znajomość angielskiego.
 
norolim1 said:
Odpowiedź jest chyba dość prosta w tym przypadku: oferta miejsc pracy jest skierowana do wszystkich...ale warunkiem jest znajomość angielskiego.

Tia i doświadczenie i jeszcze odpowiednie studia :p Studia studiami tylko zawsze tak jest że bez doświadczenia nie biorą a każdy tak mówi i jak tu zrobić doświadczenie sobie. Idziesz do pracy nie wezmą bo brak doświadczenia i tak wszędzie. A ciekawe czy po Technikum biorą :p Na studia się wybieram ale póki co akurat roboty szukam :p Też mogę być krasnoludem i otwierać nawet drzwi :p
 
Hmm... Mogę robić reklamę na wejściu. Będę nosić miecze i wszystko i z miłym uśmiechem proponować "trzeciego utopca gratis" O.O
Potrafię też doskonale udawać martwego krasnoluda, jeśli potrzebujecie takiej zdolności.
I jeszcze... może pisanie po ścianach strasznych rysunków na potrzeby następnego szpitala psychiatrycznego?

Gdzie mam podpisać? XD
 
Michax said:
Tia i doświadczenie i jeszcze odpowiednie studia :p Studia studiami tylko zawsze tak jest że bez doświadczenia nie biorą a każdy tak mówi i jak tu zrobić doświadczenie sobie. Idziesz do pracy nie wezmą bo brak doświadczenia i tak wszędzie. A ciekawe czy po Technikum biorą :p Na studia się wybieram ale póki co akurat roboty szukam :p Też mogę być krasnoludem i otwierać nawet drzwi :p
Doświadczenie można uzyskać na wiele sposobów m.in praca w małym, niezależnym studiu (przyjmą Cię na pewno, a przynajmniej masz duże szanse, albo można założyć samemu (z przyjaciółmi) studio i się szkolić - tak robi wielu studentów), albo zapisać się na kursy (jeśli poszukasz w internecie znajdziesz (np. Techland e-learning, czy kursy na Potęga Obrazu itd.).
 
borias said:
Czemu wszystko związane z CDPR jest po angielsku? WWW - angielski, GOG - angielski, gry na GOG - angielski (chociaż większość tytułów jest przecież spolszczona), ekskluzywny poradnik - angielski, nawet komiks z W2 angielski! Może tak coś w języku kraju Waszych przodków? Osobiście nie mam problemu z mową i pismem w tym języku, ale litości! Czy może Wasza oferta skierowana jest do ludzi spoza naszego pięknego kraju?
1. Oferty są po angielsku gdyż są one skierowane dla całego świata, ponieważ:
a) wielu obecnych pracowników firmy pochodzi spoza Polski i dobrze byłoby gdyby nowi pracownicy umieli się z nimi porozumieć
b) polska branża twórców gier jest mała, najlepsi albo pracują za granicą za większe pieniądze, albo już mają etaty w 3-4 największych polskich studiach, trudno teraz znaleźć w kraju kogoś wolnego z dużą wiedzą.
2. CDPR jest spółką realizującą gros przychodów poza granicami Polski.
2a.W grupie CD Projekt RED tylko jedna firma miała stratę za 2011 rok - CD Projekt (tzw niebieski lub wydawniczy) koncentrujący swoje działania na terytorium Polski.
3. GOG.com jest zarejestrowany na Cyprze.
 
maciekw said:
1. Oferty są po angielsku gdyż są one skierowane dla całego świata, ponieważ:
a) wielu obecnych pracowników firmy pochodzi spoza Polski i dobrze byłoby gdyby nowi pracownicy umieli się z nimi porozumieć
:cool: polska branża twórców gier jest mała, najlepsi albo pracują za granicą za większe pieniądze, albo już mają etaty w 3-4 największych polskich studiach, trudno teraz znaleźć w kraju kogoś wolnego z dużą wiedzą.
2. CDPR jest spółką realizującą gros przychodów poza granicami Polski.
2a.W grupie CD Projekt RED tylko jedna firma miała stratę za 2011 rok - CD Projekt (tzw niebieski lub wydawniczy) koncentrujący swoje działania na terytorium Polski.
3. GOG.com jest zarejestrowany na Cyprze.

A co to za problem zrobić także wersję po polsku? Firma jest polska, na terytorium Polski i spora część przychodów pochodzi od polaków więc mogliby to zrobić małym kosztem a wiele osób byłoby zadowolonych :) Mały gest a by nas ucieszył :p
 
Dalthair said:
A co to za problem zrobić także wersję po polsku? Firma jest polska, na terytorium Polski i spora część przychodów pochodzi od polaków więc mogliby to zrobić małym kosztem a wiele osób byłoby zadowolonych :) Mały gest a by nas ucieszył :p

No i znowu się zaczyna. Co jest z Wami ludzie? W kółko jakieś irracjonalne żądania. Wczoraj o tłumaczenie wywiadu, do którego REDzi nie mają praw, dzisiaj znowu to...Zrozum stary, że ta strona jest po angielsku m.in. dlatego, że ma stanowić pierwszy poziom weryfikacji kwalifikacji: "Jesteś zielony z angielskiego? Przykro nam, nie spełniasz wymogów. Nie możemy Cie zatrudnić." Taki wstępny odsiew, bo kandydaci bez angielskiego i tak by odpadli na etapie przeglądania CV. Oszczędzają sobie w ten sposób sporo czytania.
 
maciekw said:
1. Oferty są po angielsku gdyż są one skierowane dla całego świata, ponieważ:
a) wielu obecnych pracowników firmy pochodzi spoza Polski i dobrze byłoby gdyby nowi pracownicy umieli się z nimi porozumieć
:cool: polska branża twórców gier jest mała, najlepsi albo pracują za granicą za większe pieniądze, albo już mają etaty w 3-4 największych polskich studiach, trudno teraz znaleźć w kraju kogoś wolnego z dużą wiedzą.
2. CDPR jest spółką realizującą gros przychodów poza granicami Polski.
2a.W grupie CD Projekt RED tylko jedna firma miała stratę za 2011 rok - CD Projekt (tzw niebieski lub wydawniczy) koncentrujący swoje działania na terytorium Polski.
3. GOG.com jest zarejestrowany na Cyprze.

Trochę dziwne to Twoje uzasadnienie dlaczego wszystko związane z CDPR jest po angielsku

Ad 1. Z tym punktem się zgadzam.
Ad 2. Wiele jest firm, które nie pochodzą z Polski i nie mają tu aż tak wielkiego przychodu,a jednak swoją ofertę dla Polaków kierują po polsku.
Ad 2a Taa... Na złość mamie odmrożę sobie uszy ;)
Ad 3. Co ma piernik do wiatraka. Chyba, że na Cyprze jest zakazane używanie języka polskiego.
Nie wiem gdzie jest zarejestrowany np.
Steam czy Origin
, ale raczej nie w Polsce i jakoś tak jest po polsku (również).

Myślę, że firma uznaje, że wszyscy fani CDPR z Polski znają angielski i nie ma potrzeby tłumaczyć wszystkiego na j. polski. Pewnie chodzi tu o pieniądze dla tłumacza.


Szkoda, że nie ma oferty w sekcji transportowej :D Mógłbym REDów wozić jakimś Maybachem albo Rolls-Royce'em ;)
 
Boże... znowu się czepiamy naszej "polskości", a wpadamy w zaściankowość. Zrozumcie wreszcie iż żyjemy w erze globalizacji. W globalnej wiosce, a nie tylko w kraju nad Wisłą.
W firmie działającej na międzynarodowej arenie (a taką niewątpliwie stanowi już grupa CD Projekt) znajomość angielskiego jest "oczywistą oczywistością". Nie ważne jakie korzenie ma dana spółka.
 

Similar threads

Top Bottom