Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
almauk said:
no wlasnie nie sadze, zeby to byl taki genialny pomysl z klanem. co z ludzmi ktorzy chca popykac, a nie są lub nie chca byc zrzeszeni? z mojego doswiadczenia wynika, ze klanowi nie racza grac z niezrzeszonymi i nie chca przyjmowac w swoje szeregi takze
Mi nie przeszkadza czy ktoś gra w klanie, czy nie. Jak tylko gdzieś mnie znajdziesz to zapraszam do zabawy :)
 
Mi nie przeszkadza czy ktoś gra w klanie, czy nie. Jak tylko gdzieś mnie znajdziesz to zapraszam do zabawy :)[/QUOTE]dzieki. jak znam zycie moja passa bedzie na minusie, to sobie levele podwyzszysz :) :)
 
almauk said:
dzieki. jak znam zycie moja passa bedzie na minusie, to sobie levele podwyzszysz :) :)
Zazwyczaj nie wyżywam się na słabszych i nie farmię ludzi, więc możesz być spokojna :)
 
WallaceFC said:
WallaceFC said:
Zagram sobie na pewno i pierwszą osobą jaką przekopie będzie Elwer. Potem pójdzie reszta testerów i cały fight club.Thx gg no re ;]]]Więc szykujcie sie ;]]
Na Elwera już chyba połowa forum poluje :D Ciekawe kiedy on znajdzie czas żeby się z nami wszystkimi rozprawić ?
Ja pierwszy(a?)! Pamiętać!Btw, ładny nick mam? ;)
 
znacie taką gre netową x fighter ? brzmi mi to bardzo podobnie ... tam terz sie ustala taktyke tzn jaki rodzaj ataku , jaka postawa , jaka technika walki , gdzie atakaować i takie tam tyle ze tam grafy nie ma i walki są rozliczane co przeliczenie , ale bardzo klimatyczna giera , jeśli to bedzie podobne + grafa to napewno odniesie sukces ;]
 
Gra zapowiada się naprawdę super :) Z chęcią w nią zagram jak się pokaże za te 6 dni:D BTW o której godzinie start?:p
 
Nie mogę cały czas zaskoczyć jak to będzie że przedpotopowy net bedzie odpowiedni do DM....czy ktoś będzie łaskawy i pomoże ???
 
egon446 said:
Nie mogę cały czas zaskoczyć jak to będzie że przedpotopowy net bedzie odpowiedni do DM....czy ktoś będzie łaskawy i pomoże ???
Prawdopodobnie wystarczy tak szybki, jak np. do Tibii :p
 
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
that's good...już myślałem że sobie nie pogram.Thx Ostra Koziczka z gór ^^ ;)
Rzecz jasna, tylko po grafice mogę tak sądzić... ;)
Dobrze sądzisz. W tej grę może grać praktycznie każdy, niezależnie od łącza itp.
Takie było chyba jedno z założeń Fighta... już i tak jest masa osób które narzekają, że 3 dni będą ściągać rzeczy z ER.W fighta można grać w oknie?
 
OstraKoziczkazgr said:
OstraKoziczkazgr said:
OstraKoziczkazgr said:
OstraKoziczkazgr said:
that's good...już myślałem że sobie nie pogram.Thx Ostra Koziczka z gór ^^ ;)
Rzecz jasna, tylko po grafice mogę tak sądzić... ;)
Dobrze sądzisz. W tej grę może grać praktycznie każdy, niezależnie od łącza itp.
Takie było chyba jedno z założeń Fighta... już i tak jest masa osób które narzekają, że 3 dni będą ściągać rzeczy z ER.W fighta można grać w oknie?
Tak.e: Można nawet w lodówce, tylko po co tam komputer taszczyć? ;) [joke]
 
OstraKoziczkazgr said:
OstraKoziczkazgr said:
OstraKoziczkazgr said:
OstraKoziczkazgr said:
that's good...już myślałem że sobie nie pogram.Thx Ostra Koziczka z gór ^^ ;)
Rzecz jasna, tylko po grafice mogę tak sądzić... ;)
Dobrze sądzisz. W tej grę może grać praktycznie każdy, niezależnie od łącza itp.
Takie było chyba jedno z założeń Fighta... już i tak jest masa osób które narzekają, że 3 dni będą ściągać rzeczy z ER.W fighta można grać w oknie?
.... przecież to browser'ówka... to jak inaczej?
 
Elwer: żeby się komputer nie przegrzał, Fight pewnie da popalić :'( :'(Maxiq: Normalnie ;)Widzieliście te screeny z mieczami? Dokładnie takie jak w grze, Harvall, Gwalhir, etc.
 
Ja rzeczy z ER będę ściągał 3....miesiące :pNa szczęście DM będzie mi śmigać...z tego co czytam to jest się z czego cieszyć :D
 
Genesis said:
Zagram sobie na pewno i pierwszą osobą jaką przekopie będzie Elwer. Potem pójdzie reszta testerów i cały fight club.Thx gg no re ;]]]Więc szykujcie sie ;]]
Z nami nie wygrasz...Mam teorię o 3-ciej postaci - Wampir/Wilkołak! Bestia, ale rozumna, postać oryginalna.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom