Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
Gierka jest fajna. Choć ostatnio nie mają chłopaki do mnie litości, i kobietę biją. Ale mam 30lv, więc im pokażę ]:->
 
Zawsze jakieś urozmaicenie (choć faktycznie mam spore wątpliwości czy to zdobędzie popularność)No i nie na tego niusa dziś czekałem :D
 
Pewnie nie na taki news tygodnia wszyscy liczyli, ale to tez ciekawe i zadowalające, mam nadzieje że jakieś nowe screeny nie długo się ukażą :D
 
RaTuo said:
Pewnie nie na taki news tygodnia wszyscy liczyli, ale to tez ciekawe i zadowalające, mam nadzieje że jakieś nowe screeny nie długo się ukażą :D
nie liczyłbym na to. ZOstało naprawdę malutko czasu do 7. , więc nie ma sensu
 
O ładnie, ładnie. Coś czuje że bedzie w co pykać. Od czasu The Crims jakoś nic innego mnie nie wciągło. Więc pożyjemy, zobaczymy. A co do otwartej bety. To każdy będzie mógł zostać betatesterem? :p. Czy jakieś losowanko/kto szybciej sie zarejstruje ??
 
biorąc pod uwagę to, że ten news ma status "newsa tygodnia" na głównej, to nie przypuszczam, żeby się edytor i mod pojawiył dziś (choć oczywiście byłoby miło ;)). Tak czy siak, nie ten temat ;)
 
Bardzo mnie ciekawi czy to będą tylko walki między sobą. Może takie coś jak np. L2.Z chęcią bym upolował strzygę czy utopca. Ciekawie się robi.I całe szczęście że dziś nie 01.04.I jeszcze jedna wielka !!!! prośba- zróbcie polską wersję językową. W tym screen'ie który jest udostępniony, wersja językowa jest angielska.
 
Testujemy od początku lutego mniej więcej :)Mam nadzieję, że nikt mnie nie przechrzci za te informacje ;D
 
Cholera, a ja mam egzaminy. Hym, co może być bardziej kuszące - pykanie w FIGHTa czy wkuwanie do egzaminów... ;D
 
I się spam skończył :( Liczyłem właśnie na jakąś gierkę (jak chyba każdy) i się doczekałem. Coś ten maj będzie szczęśliwy dla graczy, tutaj poprawione wydanko a jeszcze dojdzie do tego gierka :)
 
cheza said:
Cholera, a ja mam egzaminy pod koniec kwietnia. Hym, co może być bardziej kuszące - pykanie w FIGHTa czy wkuwanie do egzaminów... ;D
Do FIGHTa nie trzeba jakoś szczególnie dużo czasu :) Znam z autopsji ;)
 
fever said:
Bardzo mnie ciekawi czy to będą tylko walki między sobą. Może takie coś jak np. L2.Z chęcią bym upolował strzygę czy utopca. Ciekawie się robi.I całe szczęście że dziś nie 01.04.I jeszcze jedna wielka !!!! prośba- zróbcie polską wersję językową. W tym screen'ie który jest udostępniony, wersja językowa jest angielska.
Widać, że można język przełączać. Spójrz w prawy-górny róg. :D
 
Do FIGHTa nie trzeba jakoś szczególnie dużo czasu Smiley Znam z autopsji WinkNa początku mojego grania w L2 też jej nie poświęcałem zbyt dużo czasu.Przestałem grac dopiero kiedy żona zagroziła mi rozwodem :dead: Grałem nawet po 12h dziennieMam nadzieję że ta gra będzie o wiele bardziej wciągająca. ;D
 
Firnomir said:
Firnomir said:
Firnomir said:
Tak właściwie to od kiedy wy to testujecie?
Chyba pytania nie zrozumiałeś: Pytam od kiedy? Czyli np. początek stycznia etc. Chyba, że to tajne.w przerwach między testowaniem oficjalnych rozszerzeń
po co mnie cytowałeś?
Firnomir said:
Trzy klasy postaci.Hmm...Wiedźmin, czarodziejka i ...?Jaka będzie trzecia klasa postaci?
i moja ulubiona:D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom