Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

CD Projekt pragnie ogłosić w dniu dzisiejszym rozpoczęcie zamkniętych testów nowej gry Wiedźmin: DuelMail opartej o bijącą rekordy popularności grę Wiedźmin. Wiedźmin: DuelMail jest całkowicie bezpłatną grą przeglądarkową nowej generacji wykorzystującą rozwiązania niespotykane wcześniej w tego typu produkcjach. Start ogólnodostępnej otwartej bety został zaplanowany na 7 kwietnia, premiera wersji finalnej natomiast na 9 maja.Kwintesencją gry Wiedźmin: DuelMail są pojedynki pomiędzy graczami mogącymi wcielić się w trzy kompletnie odmienne klasy postaci. Odnosząc kolejne zwycięstwa gracze zdobywają doświadczenie, awansują na wyższe poziomy rozwoju, pozyskując nowe umiejętności i przedmioty do wykorzystania w walce. Gra toczy się systemem asynchronicznym, polegającym na wysyłaniu wyzwań z zaprogramowaną wcześniej sekwencją walki innym przeciwnikom. Aby wejść do gry wystarczy komputer z podłączeniem do Internetu, zainstalowaną przeglądarką WWW oraz zainstalowanym Flashem. Tym co wyróżnia grę Wiedźmin: DuelMail z grona licznych produkcji w technologii Flash jest jakość wykonania charakterystyczna dla wysokobudżetowych produkcji. Grafikom CD Projekt RED we współpracy z firmą one2tribe udało się zawrzeć w niej spektakularną wizualizację walki za pomoca wysokiej jakości animacji z wykorzystaniem technologii motion-capture, jak również umieścić w niej spektakularne efekty specjalne przy pełnym udźwiękowaniu gry. Dzięki temu, że za oprawę wizualną odpowiadało całkowicie CDP udało się zachować spójność z klimatem i jakość cechującą animacje w grze. Grę Wiedźmin: DuelMail charakteryzuje również obecność niespotykanych w innych grach przeglądarkowych eventów, dzięki czemu gra będzie cały czas żyła i rozwijała się. Najlepsi gracze będą mogli liczyć, prócz wysokich miejsc w rankingach, również na cenne nagrody do wygrania. Aby gracze nie czuli się samotni, w celu wspólnej gry zaimplementowana została również możliwość zapraszania znajomych osób za pośrednictwem poczty e-mail.
 
Iwona said:
Koniec zabawy :(
warnów, spamu i banów :D. Wreszcie mamy FIGHT'a xP. To jest coś w tym stylu: Niestety nie wyjdzie dzisiaj dodatek, a więc na pocieszenie dostaniemy FIGHT'a, dobrze rozumiem? :p
 
pysznie, na pewno spróbuję sobie w to pograć ale to dalej nie jest news na który dziś wszyscy czekają :)
 
Keth said:
A taka fajna zabawa była w temacie o Fight :D
Jeśli kontrolowanie i nadzór tej całej spamerskiej papki o fight'cie sprawiała komukolwiek przyjemność - podziwiam, że tak napiszę.Zatem, do 7 kwietnia.
 
no sam nie wiem... w sumie po ostatnim spojlerze od Iwony czegoś takiego się spodziewałem, ale jak już jest oficjalne info, to zaczynam mieć wątpliwości czy to wypali ;)
Brysiu said:
CD Projekt pragnie ogłosić w dniu dzisiejszym rozpoczęcie zamkniętych testów nowej gry Wiedźmin: DuelMail
erm, to co przepraszam Ci wszyscy ludzie z sygnaturkami Fighta robili od miesiąca?
Brysiu said:
Brysiu said:
erm, to co przepraszam Ci wszyscy ludzie z sygnaturkami Fighta robili od miesiąca?
Testowali od ponad miesiąca :p
no to może jestem idiotą, ale nie widzę w tym pierwszym zdaniu sensu :p
 
Agloval said:
no to może jestem idiotą, ale nie widzę w tym pierwszym zdaniu sensu :p
Dotychczasowe testy były przeprowadzane nieoficjalnie i bez udziału jakichkolwiek przedstawicieli mediów.
 
Brysiu said:
Brysiu said:
no to może jestem idiotą, ale nie widzę w tym pierwszym zdaniu sensu :p
Dotychczasowe testy były przeprowadzane nieoficjalnie i bez udziału jakichkolwiek przedstawicieli mediów.
okej, czekam tedy na reakcje przedstawicieli mediów ;)ach, no i może ci, którzy testowali/testują podzielą się z nami jakimiś relacjami poza "jest na co czekać!" z wątku "Fight!" ;)
 
Agloval said:
Agloval said:
Agloval said:
no to może jestem idiotą, ale nie widzę w tym pierwszym zdaniu sensu :p
Dotychczasowe testy były przeprowadzane nieoficjalnie i bez udziału jakichkolwiek przedstawicieli mediów.
okej, czekam tedy na reakcje przedstawicieli mediów ;)ach, no i może ci, którzy testowali/testują podzielą się z nami jakimiś relacjami poza "jest na co czekać!" z wątku "Fight!" ;)
Hmmm mam na dzieję, że nikt mnie za to nie zabije :DWalka jest specyficzna. Na początku największą rolę odgrywa szczęście. Potem zaczyna się robić trudniej. Zwłaszcza, jeśli gra się non stop z trzema osobami i znają po pewnym czasie naszą taktykę :dead: Btw. im wyzszy poziom, tym walka jest bardziej wymagająca, bo naprawdę trzeba myśleć nad taktyką."Im dalej w las tym więcej grzybów", ale gra bardzo bardzo wciąga. Z Iwonką potrafiliśmy siedzieć przy niej do drugiej-trzeciej w nocy :)Bynajmniej nie trzeba dużo grać, żeby coś osiągnąć. Na przykład Daerdin i Gwindor wpadają na chwilę, tłuką kilka pysków(zwłaszcza mój ostatnio :p ) i już ich nie ma :beer:Uhhh co jeszce można napisać, żeby nie zepsuć niespodzianki? ;) Jest masa możliwości, ale wszystko jest na tyle intuicyjne, że nikt nie powinien się zagubić.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom