Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
Po raz kolejny jestem zawiedziony (pierwszy raz gdy pokazala sie zapowiedz rozszerzonej wersji Wiedzmina). Osobiscie wolalbym dodatek niz takie cos, chociaz nie omieszkam w to zagrac. Albo np patch ktory usunie problem znikajacych Barghestow w 1 rozdziale. No nic trzeba sie cieszyc tym co bedzie.
 
Będą "drzewka" umiejętności? Lub coś podobnego? Dla każdej klasy oczywiście będą inne umiejki?Nie wiem czemu ale z tymi kombinacjami sekwencji ataków to mi się kojarzy z najwcześniejszymi etapami prac nad wiedźminem. Pradawne gameplaye kiedy głównym bohaterem nie był Geralt tylko jakiś młodziak z irokezem.
Firnomir said:
To nie bardzo będą mi wyglądać te walki... Wojny Klonów były później...
Wcale nikt nie każe Ci grać. Chciałeś różnorodność graficzną jak w wiedźmaku na pc? :wall:Browserówka ma swoje ograniczenia.
 
Marqson said:
Marqson said:
To nie bardzo będą mi wyglądać te walki... Wojny Klonów były później...
Wcale nikt nie każe Ci grać. Chciałeś różnorodność graficzną jak w wiedźmaku na pc? :wall:Browserówka ma swoje ograniczenia.
Wiem, że nikt mi nie karze. Nienawidzę takiego podejśćia - zwrócisz uwagę na jakiś nie podobająci ci się szczegół - nie graj, nie oglądaj nie jedz etc. jak ci nie pasuję. Grh...
 
Elwer said:
Elwer said:
To nie bardzo będą mi wyglądać te walki... Wojny Klonów były później...
Tak naprawdę nie przeszkadza to ani trochę.
Ja mam czuły zmysł estetyczny. Chyba, że ten wygląd rzadko się pokazuje. Coś jak tutaj: http://www.r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=94410424&key=3dc9403b94 (Raport z gry przez przeglądarkę - walka.)
 
W sumie wystarczyło by jak by było jeszcze do wyboru z wiedzminów powiedzmy Eskel, Vesemr, Berengar czy Lambert :p. Nie było by tej wojny klonów jak już ktoś to określił. Z czarodziejkami tak samo :>
 
zakleić chcieliscie te pustke po wciaz nieobecnym, zapowiadanym scenariuszu do gry? jak milo, a kiedy cena nuetralności? bo cos termin mija....pocieszam sie tylko, ze jeszcze do polnocy daleko....
 
Wojtas89 said:
W sumie wystarczyło by jak by było jeszcze do wyboru z wiedzminów powiedzmy Eskel, Vesemr, Berengar czy Lambert :p. Nie było by tej wojny klonów jak już ktoś to określił. Z czarodziejkami tak samo :>
Dokładnie.fajnie jak by można sobie np. zamiast Triss wybrać Yennefer.
 
jeszcze nie widzieliście, a już marudzicie. dajcie spokój. poza tym akurat wizualizacje nie są w tej grze najwazniejsze.
 
Gwiazda said:
Gwiazda said:
W sumie wystarczyło by jak by było jeszcze do wyboru z wiedzminów powiedzmy Eskel, Vesemr, Berengar czy Lambert :p. Nie było by tej wojny klonów jak już ktoś to określił. Z czarodziejkami tak samo :>
Dokładnie.fajnie jak by można sobie np. zamiast Triss wybrać Yennefer.
Czytajcie post Brysia uważniej. Pół bohaterów sagi nie znajdziecie :dead:
 
YarpenZirgin said:
YarpenZirgin said:
YarpenZirgin said:
YarpenZirgin said:
Tak właściwie to od kiedy wy to testujecie?
Chyba pytania nie zrozumiałeś: Pytam od kiedy? Czyli np. początek stycznia etc. Chyba, że to tajne.w przerwach między testowaniem oficjalnych rozszerzeń
po co mnie cytowałeś?
Wydaje mi się, że po to abyś odpowiedział na pytanie, które zadał, zamiast przechwalać się jak daleko sięgają twoje kontakty z facetem od PR
 
Yennefer to byla jednak zła kobieta:)) a podejrzewam,z e wiekszosc ludzi wolalaby grac Geraltem. wiedzminow jest duzo, ale Geralt tylko jeden:))
 
MasPingon said:
MasPingon said:
MasPingon said:
MasPingon said:
MasPingon said:
Tak właściwie to od kiedy wy to testujecie?
Chyba pytania nie zrozumiałeś: Pytam od kiedy? Czyli np. początek stycznia etc. Chyba, że to tajne.w przerwach między testowaniem oficjalnych rozszerzeń
po co mnie cytowałeś?
Wydaje mi się, że po to abyś odpowiedział na pytanie, które zadał, zamiast przechwalać się jak daleko sięgają twoje kontakty z facetem od PR
buehehe no tak.
 
kłóćcie sie! burda! dobra, żartuje;pco do tej giery online może być ciekawym urozmaiceniem, może skłoni mnie bym jeszcze raz normalną gre przeszedł xD
 
a ciekawe o ile spózni sie ta gierka online, bo edytor i reszta to wiemy napewno ze kiedyś będą:))
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom