Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
YarpenZirgin said:
jeszcze nie widzieliście, a już marudzicie. dajcie spokój. poza tym akurat wizualizacje nie są w tej grze najwazniejsze.
Nie marudze :). Tylko tak wytrzeliłem pomyslem. Ale jak napisała Iwona, wizualizacje nie są najważniejsze w tego typu gier. Ważne żeby była miodna :D
 
Iwona said:
Nie martw się. Global Masakrator na posterunku ]:->
Dopiero teraz zauważyłem że masz to pod nickiem ;DUrocze :)Natomiast mnie interesuje inna kwestia. Powiedzmy że moja postać oberwie po masce. Będę musiał czekać jak w crimsach aż powiedzmy driady mnie poskładają? (to była najbardziej denerwująca rzecz w crimsach)Elwer chyba twierdził że nie trzeba poświęcać za dużo czasu na tą gierkę. To prawda?Będzie można mieć kilka postaci? (kukły by wtedy były) Czy tylko jedna na jedno zarejestrowane konto?
 
Marqson said:
Natomiast mnie interesuje inna kwestia. Powiedzmy że moja postać oberwie po masce. Będę musiał czekać jak w crimsach aż powiedzmy driady mnie poskładają? (to była najbardziej denerwująca rzecz w crimsach)Elwer chyba twierdził że nie trzeba poświęcać za dużo czasu na tą gierkę. To prawda?Będzie można mieć kilka postaci? (kukły by wtedy były) Czy tylko jedna na jedno zarejestrowane konto?
Gra polega na walce. I tylko na niej się skupiasz. Nie musisz czekać jeśli przegrasz. Od razu jesteś gotowy do następnego pojedynku(znaczy Twoja postać ;) ).Nie trzeba poświęcać dużo czasu. I bardzo dobrze, bo przez to gra jest bardzo przyjemna.Nie można mieć kilku kont. Osoby z multikontami będą banowane. Będzie za to możliwość zmienienia postaci w dowolnym momencie bez utraty expa, po zapłaceniu pewnej ilości złota. Na przykład dziś możesz grać wiedźminem, a jutro czarodziejką.
 
Fajny motyw z tą grą :) zapowiada się ciekawie i całkiem inaczej niż tego typu gry... na pewno spróbuję sił w tej grze ;D no to czekam :D
 
Dzięki Elwer.Jestem ciekawski więc zadam jeszcze jedno pytanie.Walki będą o złoto? Tzn każdy daje jakąś stawkę i nawalanka o całą pulę? Czy mogą być pojedynki dla samego mordobicia?
 
REDzi co prawda nie wydali D'jinni :-\ ale cieszę się z tego newsa. Może wreszcie jakaś gra w przeglądarce, na którą się skuszę. Zapowiada się ciekawie.
 
Marqson said:
Dzięki Elwer.Jestem ciekawski więc zadam jeszcze jedno pytanie.Walki będą o złoto? Tzn każdy daje jakąś stawkę i nawalanka o całą pulę? Czy mogą być pojedynki dla samego mordobicia?
Walki treningowe będą możliwe. Ponadto, mając 20lv nie będziesz nabijał punktów na 1-2 levelowcach ;)Złoto zyskujesz za wygraną walkę, a tracisz za przegraną. Ilość kasy ograniczona, byś za bardzo nie skakał między klasami postaci (można ale odpłatnie) :)Kasa automatycznie jest dodawana/zabierana.Można wyzwać kilka osób, choć pojedynki są 1vs.1 :)
 
Będzie system zakładania przedmiotów? (pewnie tak bo na co by wtedy złoto było)Jak tak to czy itemki będa wypadać? :p czy będzie sie tylko kupować?Będa jakieś specjalne? Będe trochę wścibski ale myśle że wybaczycie
 
Dzięki Iwono :)Jeszcze jedno ostatnie (może :p) pytanie.Na ile postacie będą uzależnione od przedmiotów? I jakie to będą przedmioty? Klasyczne miecze i pancerze? A może też eliksiry, amulety i tak dalej?
 
Pytania o itemy: suprise :DCoś Was musi zaskoczyć za tydzień, nie możecie wszystkiego wiedzieć :D
 
Dobre :D. Będę mógł się nacieszyć choć namiastką osławionego Wieśka xD. Czekam, czekam. Taki odstresowywacz i rozrywka mi się przyda, bo ostatnio moje siedzenie przy kompie ogranicza się do surfowania po jednym serwisie ;P. Mam tylko nadzieję, że przedpotopowe łączę o przepustowości 128kb/s nie będzie problemem ;P...
 
. Mam tylko nadzieję, że przedpotopowe łączę o przepustowości 128kb/s nie będzie problemem ;P...[/QUOTE]Właśnie w tej kwestii mam pytanko.Co będzie jak np. nagły brak prądu zaskoczy mnie w czasie walki??Z tego co było napisane do tej pory wywnioskowałem, że cała "moja" walka będzie ustalana jeszcze przed jej rozpoczęciem.Tzn. styl walki i eliksiry użyte w jej trakcie. Także nie powinno mi się nic stać i wynik walki poznam po ponownym zalogowaniu.I jeszcze jedno. Czy w trakcie walki mogą kliknąć na jaskółkę, czy ją też muszę przed walką uwzględnić w mojej strategii.
 

SaLi

Forum veteran
Wiedziaaaaaaalem :DFajny pomysl i napewno spotka sie z zywym zainteresowaniem witcherowskiej braci :)Sam sie z checia nim zainteresuje...Do zobaczenia na arenie :D
 
Wszystko trzeba uwzględnić przed walką. łącze może być najwolniejsze. Szybkość łącza nie daje żadnej przewagi nad przeciwnikami. Nad kupowaniem przedmiotów trzeba trochę posiedzieć, bo są bardzo, bardzo ważne w strategii.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom