Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
Chariot said:
Zawiedli mnie twórcy. Granie Triss i Geraltem? Ludzie co to ma być?! Tak cięzko było stworzyć kilka wizerunkó wiedźminów, czarodziejek nie głównych bohaterów?
Załóżmy, że by stworzyli (swoją drogą, w grze ich nie ma za wiele), to potem byś narzekał, że mają te same statystyki :dead:
 
A ja baran myślałem o jakimś skromnym multi na silniku gry... :-\ Nawet właśnie nie co-op i nie klasyczny multiplayer w stylu NWN ale coś w stylu FIGHT - tyle że w 3D. Marzenia.
 
Eredin said:
A ja baran myślałem o jakimś skromnym multi na silniku gry... :-\ Nawet właśnie nie co-op i nie klasyczny multiplayer w stylu NWN ale coś w stylu FIGHT - tyle że w 3D. Marzenia.
Za dużo byś chciał...
 
Demonek said:
Demonek said:
A ja baran myślałem o jakimś skromnym multi na silniku gry... :-\ Nawet właśnie nie co-op i nie klasyczny multiplayer w stylu NWN ale coś w stylu FIGHT - tyle że w 3D. Marzenia.
Za dużo byś chciał...
Taki to już Polak jest :) Dość, że się dostaje coś fajnego za free :) to jeszcze źle. Nie słyszałem, żeby producenci innych gier robili fanom browse'rówki. Ten post jest ogólnie, nie do "Eredin" chociaż może na taki wyglądać :D
 
Producenci gier z pierwszej ligi, do których aspiruje Wiedźmin wypuszczają czasem tryb multi później. Patrz: FEAR. Unreal2, chyba też HalfLife2. Może WIedźmin 2 da radę.
 
Eredin said:
Producenci gier z pierwszej ligi, do których aspiruje Wiedźmin wypuszczają czasem tryb multi później. Patrz: FEAR. Unreal2, chyba też HalfLife2. Może WIedźmin 2 da radę.
Czuje, że duuuuużo godzin bym spędził na siekaniu potworków itp. w trybie podobnym do WOWa....
 
Maxiq said:
Maxiq said:
Producenci gier z pierwszej ligi, do których aspiruje Wiedźmin wypuszczają czasem tryb multi później. Patrz: FEAR. Unreal2, chyba też HalfLife2. Może WIedźmin 2 da radę.
Czuje, że duuuuużo godzin bym spędził na siekaniu potworków itp. w trybie podobnym do WOWa....
Ja mam nieodparte wrazenie, ze na temat wieska w multi to juz kilkanascie stron dyskusji bylo.Nie wyobrazam sobie tysiecy wiedzminow wybijajacych potwory...
 
MisioTeamSLI said:
MisioTeamSLI said:
MisioTeamSLI said:
Producenci gier z pierwszej ligi, do których aspiruje Wiedźmin wypuszczają czasem tryb multi później. Patrz: FEAR. Unreal2, chyba też HalfLife2. Może WIedźmin 2 da radę.
Czuje, że duuuuużo godzin bym spędził na siekaniu potworków itp. w trybie podobnym do WOWa....
Ja mam nieodparte wrazenie, ze na temat wieska w multi to juz kilkanascie stron dyskusji bylo.Nie wyobrazam sobie tysiecy wiedzminow wybijajacych potwory...
Mi by wystarczyło, żeby jakoś można kontynuować rozrywkę po zakończeniu fabuły :) ... bo aż żal kończyć grę, a w kółko od nowa zaczynać to też się znudzi... ale nadzieja teraz w modach :)
 
Czuję się zobowiązany jeszcze raz podkreślić, że miałem na myśli multipayer Player vs Player WYŁĄCZNIE. Cooperative; a tym bardziej "tysiące Geraltów" przez myśl mi nie przeszły.
 
OTAaaa to co innego.Tryb coop to juz nawet sam x czasu temu zaproponowalem.To by naprawde fajny byl pomysl - jak w Splinter Cell Chaos Theory :DEOTMi sie tam podoba pomysl z browserowka.Fajny smaczek i swietny pomysl na propagowanie wiedzminskiej subkultury :D
 
Nie żebym snuł jakąś, kolejną na tym forum teorię spiskową, ale dlaczego z newsa usunięto adres strony z gierką?
 

SaLi

Forum veteran
Maciekw said:
Nie żebym snuł jakąś, kolejną na tym forum teorię spiskową, ale dlaczego z newsa usunięto adres strony z gierką?
Moze jeszcze nie czas... :D
 
W jaki sposób przebiega selekcja na betatestera ? edit: przepraszam, już przeczytałem , że będzie ogólnodostępnajeszcze jedno pytanie, czy klasy na tym etapie są już w miarę zbalansowane ?P.S. w sumie fajnie, że dzięki opóźnieniu D'jinni mamy informację o FIGHT :beer:Ktoś mówił o reaktywacji Fight Clubu ? :)http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=11753.0
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom