Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
A moderatorzy i członkowie CDPR pewnie się śmieją że udał im się prima aprilisowy żart..... Ale wy jesteście naiwni :/
 

SaLi

Forum veteran
Kurcze, a moze faktycznie to jeden wielki wkret...? :DW koncu przeraza jako 3 klasa?No to juz cos nieslychanego :DNiby info z zach. stronki, wiec REDom trudno by bylo jeszcze tamtych zakrecic, ale kto ich tam wie... :D
 
FIGHTCLUBSLI said:
Kurcze, a moze faktycznie to jeden wielki wkret...? :DW koncu przeraza jako 3 klasa?No to juz cos nieslychanego :DNiby info z zach. stronki, wiec REDom trudno by bylo jeszcze tamtych zakrecic, ale kto ich tam wie... :D
info przecież umieścili 31 marca,
 
A moderatorzy i członkowie CDPR pewnie się śmieją że udał im się prima aprilisowy żart.....
To to był żart? Nieeee :D:D:DSwoją drogą doszła już 2 wersja NL'a, ale może coś na ten temat napiszę w oficjalnym newsie :)
 
Jak to będzie żart, to ładnie zwiniemy sygnaturki, zmienimy nicki i ruszymy wściekłym tłumem pod siedzibę REDów :D
 

SaLi

Forum veteran
MikeFIGHTCLUB said:
info przecież umieścili 31 marca,
Moze to grubsza afera niz Watergate? :DI potem na koniec bedzie "Mamy Cie" :D@
Jak to będzie żart, to ładnie zwiniemy sygnaturki, zmienimy nicki i ruszymy wściekłym tłumem pod siedzibę REDów
To ja juz moze na wszelki wypadek torbe spakuje na ten wyjazd :D
 
żartem może być to , że beta będzie otwarta i ogólnodostępna - wcześniej było, że będzie zamknięta (swoją droga to byłby brzydki żart)
 
Jeśli mam uwieżyć, że to nie jest żart, to niech teraz Elwira albo inny moderator zaprzeczy.Zobaczycie bedą teraz udawali, że nie przeczytali mojego postu, ale już umilkne aby im nie psuć im zabawy
 
Jak to jest żart to wyjątkowo sie im nie udał. Po prostu można to określić jednym zdaniem. Pojewaliło?? Z takimi żartami to wypad i w końcu dajcie patcha i Djina a nie pierdołami się zajmujecie.@edit pasi?
 

SaLi

Forum veteran
Marjan said:
Jak to jest żart to wyjątkowo sie im nie udał. Po prostu można to określić jednym zdaniem. Pojebało? Z takimi żartami to wypad i w końcu dajcie patcha i Djina a nie pierdołami się zajmujecie.
Ale bedzie buba... :D
 
Apsik said:
A moderatorzy i członkowie CDPR pewnie się śmieją że udał im się prima aprilisowy żart..... Ale wy jesteście naiwni :/
Taa... troche przydługawy byłby ten żart, nie uważasz? pozatym... Ja tam ani modem ani REDem nie jestem ale jeśli oni sie śmieją to co ja do jasnej.... ekh.... co ja niby testuje od grubo ponad miesiąca? ;p
 

SaLi

Forum veteran
Gwindor said:
Gwindor said:
A moderatorzy i członkowie CDPR pewnie się śmieją że udał im się prima aprilisowy żart..... Ale wy jesteście naiwni :/
Taa... troche przydługawy byłby ten żart, nie uważasz? pozatym... Ja tam ani modem ani REDem nie jestem ale jeśli oni sie śmieją to co ja do jasnej.... ekh.... co ja niby testuje od grubo ponad miesiąca? ;p
O nieeee...Ty tez jestes z "ukladu" ! :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom