Dołącz do Pojedynku Frakcji!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wybierz frakcję, wykonuj zadania i zdobywaj nagrody! Frakcja, dla której wykonacie najwięcej zadań podczas Pojedynku otrzyma nagrody:
  • Beczki zwycięskiej frakcji dostępne w kramie Sklepa.
  • +50% punktów doświadczenia za każdą grę rozegraną zwycięską frakcją w dowolnym trybie (+40% dla frakcji, która zajmie 2. miejsce oraz +30% za 3. miejsce).
Pojedynek zakończy się w południe w środę 19 czerwca.

––––––––––––
Jak wziąć udział?
  1. Zaloguj się do gry.
  2. W okienku Pojedynku Frakcji lub w zakładce z zadaniami wybierz, którą frakcję chcesz wspierać.
  3. Rozgrywaj gry* i wykonuj zadania aby zdobyć nagrody: Beczki Frakcyjne i Punkty Nagród.
* Gry rozegrane przed wyborem frakcji nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.
* Tylko gry rozegrane w trybach klasycznym i sezonowym liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie
 

Lexor

Forum veteran
Lista zadań:
1. Zagraj 6 rund daną frakcją - nagroda: 1 beczka frakcyjna
2. Wygraj 6 rund daną frakcją - nagroda: 2 RP
3. Zagraj 60 kart danej frakcji - nagroda: 3 RP
4. Wygraj po 1 partii każdym z dowódców danej frakcji z zestawu podstawowego - nagroda: 2 beczki frakcyjne
5. Zagraj 150 kart danej frakcji - nagroda: 5 RP
6. (powtarzalne) Wygraj 5 partii daną frakcją, by wesprzeć wybraną przez siebie stronę w tym wyzwaniu - nagroda: +1 punkt do kontraktu na wspieranie danej frakcji podczas wyzwania
 
Last edited:
Zastanawiam się jaka frakcja teraz zdominuje tą rywalizację. Osobiście postawiłem na Scoia bo mam dla każdego z podstawowych liderów pomysł na ciekawy build.
 
Zastanawiam się jaka frakcja teraz zdominuje tą rywalizację. Osobiście postawiłem na Scoia bo mam dla każdego z podstawowych liderów pomysł na ciekawy build.
Obstawiam nilfgaard badz skellige. Potwory po dominacji oberwaly (wsm i dobrze). Ale mimo ze jestem zagorzalym fanem Skellige to i tak postawilem na Scoia. Wsm szkoda ze KP znowu pewnie bedzie na ostatnim a przeciez slabi nie sa
 

Lexor

Forum veteran
Ja mam nadzieję, że wygra NG, bo:

- kontrakt za pomoc NG już mam zrobiony więc teraz gram inną frakcją (żeby nie było nudno grać ciągle tym samym)
- jak wygra NG to będę mógł grać w trybie sezonowym moją własną zajefajną talią NG zdobywając +50% więcej XP (a obecnie w trybie sezonowym i tak z założenia leci więcej XP bo zagrywa się więcej kart niż normalnie)

Dopóki nagroda bonusowego doświadczenia jest przyznawana za walki toczące się po zakończeniu pojedynku (zamiast w trakcie trwania), to będę stosował taką "taktykę" przy wszystkich tego typu wydarzeniach. :)
 
Dopóki nagroda bonusowego doświadczenia jest przyznawana za walki toczące się po zakończeniu pojedynku (zamiast w trakcie trwania), to będę stosował taką "taktykę" przy wszystkich tego typu wydarzeniach. :)

Rozumiem o co chodzi i wsm sam tak robie nie wspierajac frakcji ktore maja wygrac, badz ktorych kontraktow mi brakuje. Ale gdyby tak bylo ze gracze dostawali by exp za gre to wszyscy by sie rzucili do jednej "wlasciwej" i takie frakcje jak KP w ogole by nie byly grane. Badz sporadycznie. Wszyscy by szli w "najlatwiejsza" (nwm jak to nazwac) frakcje.

(jak w poprzednich sezonach potwory)

Mam na mysli ze bedzie mniej nerwow wsrod graczy ze dolaczyli nie do tej frakcji co trzeba.
A ten exp uznac mozna za dodatek. Wiem ze jeszcze w becie byly takie wojny frakcji (wtedy walczyly 2) ale nwm jak to wygladalo i na jakich zasadach dzialalo
 

Lexor

Forum veteran
Zauważyłem, że do zadań zliczających zagrywane karty (3 i 5) zaliczało WSZYSTKIE karty jakie zagrywałem, niekoniecznie ze wskazanej w opisie zadania frakcji - chyba wystarczy aby dowódca był "odpowiedni". W związku z powyższym te zadania najszybciej wykonuje się w trybie sezonowym.

Nie wiem czy to błąd czy tak być powinno?

Jako, że zaliczyłem już 5 zadań to dla porządku uzupełniam listę o treść zadania 6-tego.

6. (powtarzalne) Wygraj 5 partii daną frakcją, by wesprzeć wybraną przez siebie stronę w tym wyzwaniu - nagroda: +1 punkt do kontraktu na wspieranie danej frakcji podczas wyzwania
 
Pytanie, które mnie od dawna nurtuje: czy ktoś kiedyś zauważył by jakaś frakcja zmieniła zwoją pozycję podczas trwania pojedynku? Bo mi osobiście się wydaje, że kolejność jaka była na samym początku ZAWSZE trwała do samego końca...

A więc? Ktoś coś takiego zauważył?
 
Nigdy nie widziałem, by nastąpiła rotacja. Najwyraźniej różnice są na tyle spore, że chwilowa większa aktywność zwolenników tej bądź innej frakcji nie pozwala nadgonić dystansu na tyle, by wyprzedzić konkurenta.
Analogicznie nie dostrzegłem zamiany miejsc przy pojedynkach dowódców.
 
Nigdy nie widziałem, by nastąpiła rotacja. Najwyraźniej różnice są na tyle spore, że chwilowa większa aktywność zwolenników tej bądź innej frakcji nie pozwala nadgonić dystansu na tyle, by wyprzedzić konkurenta.
Analogicznie nie dostrzegłem zamiany miejsc przy pojedynkach dowódców.

Myślę, że CDPR powinien publikować wyniki punktowe danych frakcji. Czasem trudno mi wierzyć w to co widzę, np. teraz raczej nie spodziewałem się SK na aż trzecim miejscu.
 
Przy którymś pojedynku widziałem jakieś pojedyncze rotacje 1 dnia. Ogólnie uważam, że wyniki nie powinny być publikowane w trakcie eventu.

Ps. Chyba 1 raz zrobiłem 6 zadań + jeszcze te dodatkowe powtórzyłem, także spoko format jak dla mnie.
 
W tym i w niedocenianych dowódcach nie zauważyłem zmiany, ale były takie ze 2 pojedynki że 3 z 4 miejscem się zmieniało ale zawsze jak lider był na starcie tak zostawał do końca.
 
Pojedynek Frakcji wygrywa Nilfgaard!

Do południa 26 czerwca możecie zakupić frakcyjne beczki Nilfgaardu u Sklepa, a także zgarnąć dodatkowe punkty doświadczenia w każdym trybie gry:
  • +50% podczas gry Nilfgaardem
  • +40% podczas gry Scoia'tael
  • +30% podczas gry Skellige
 
Pojedynek Frakcji wygrywa Nilfgaard!

Do południa 26 czerwca możecie zakupić frakcyjne beczki Nilfgaardu u Sklepa, a także zgarnąć dodatkowe punkty doświadczenia w każdym trybie gry:
  • +50% podczas gry Nilfgaardem
  • +40% podczas gry Scoia'tael
  • +30% podczas gry Skellige

Czy / kiedy można się spodziewać, że frakcyjne finalne wyniki punktowe zostaną również opublikowane?

Chciałbym się dowiedzieć jaka była różnica pomiędzy poszczególnymi frakcjami.
 
Kurcze ostatni pojedynek też wygrał NG. A przecież taki słaby jest i tak zawsze po tyłku dostaje. Widocznie NG grają najlepsi :coolstory:
Według Meta Snapshota od Aretuzy topową frakcją jest teraz Skellige, niby Królowa Krabopająków stoi wysoko, ale to jakieś przekłamanie imo. Potwory od nerfa Leszego są po prostu słabe. NG jest nudne i bez żadnego wyrazu. NR tak samo, a w Scoia jedyna dobra talia jaką gram/widuję to Midrange Brouver.
Wciąż czekam, aż najciekawsze (imo) archetypy wejdą do faktycznej mety (tier 1 i tier 2) - czyli Ardal i Eldain. A Potwory na nowo staną się grywalne.
Ta obecna meta jest totalnie nudna i twórna. Ciągle widuje się tych samych dowódców, a jak już trafia się jakiś mało popularny to przeważnie wygrywa się na niego bezproblemowo.
 
Kurcze ostatni pojedynek też wygrał NG. A przecież taki słaby jest i tak zawsze po tyłku dostaje. Widocznie NG grają najlepsi :coolstory:

Niby grają, ale i tak ponad połowa pierwszych 500 graczy Pro Ranku ma najwyższy MMR nabity na Skelige (gdzie na Nilfgaardzie to już tylko 1/10).
 
Top Bottom