Dołącz do świętowania Saovine w GWINCIE!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Wydarzenie potrwa do 3 listopada 2020 roku. W czasie jego trwania gracze za wygraną bitwę, będą mieli szansę otrzymać skrzynię ze skarbem. Każda z nich zawiera wyjątkową nagrodę. Do zdobycia są m.in. inspirowane świętem Saovine rewersy, ramki i awatary, a także zasoby — złoto i pył meteorytowy.

W sklepie gry pojawił się również szereg ograniczonych czasowo ofert. Wśród nich jest nowa, neutralna skórka dowódcy Trolla Sklepa w pakiecie ze specjalnym awatarem i tytułem gracza. Do nabycia są również inne bibeloty inspirowane Saovine, w tym skórka Ducha dla Tasaka. Wszystkie produkty dostępne będą do zakończenia wydarzenia.
 
To mi przypomina, że za czasów bety z takich okazji dostawaliśmy całe przygody z fabułą. Teraz można liczyć jedynie na bibeloty...
 
Last edited:
Proponuję (po przeczytaniu różnych opinii i własnego doświadczenia) dodać w nagrodach z tego eventu np. jakieś dodatkowe korony, aby ludzie mogli nabić szybciej karnet. Wydaje mi się, że będzie to dla was dość dobre rozwiązanie. Zostało niewiele czasu do końca karnetu, więc tylko ci co będą grać podczas wydarzenia skorzystają z sytuacji. Więcej ludzi może skusić się na grę w tym czasie. Uspokoi to emocje związane z wysokim poziomem karnetu. Myślę, że dużo ludzi chciałoby w jakiś sposób dokończyć podróż, a nie każdy mógł sobie pozwolić na codzienną grę w obecnej sytuacji (sami dobrze wiecie jak wpłynęło to na rozwój Cyberpunka i mus przesunięcia daty premiery). Jest to moje personalne zdanie, ale myślę że wiele graczy może się ze mną zgodzić. Szkoda nie mieć w 100% zrobionej Ciri :p. Pozdrawiam serdecznie i rozwijajcie się dalej :)
 
Czy wygranie rundy odblokowuje nagrodę czy trzeba wygrać grę (2 rundy)?
Czy zwycięstwa na arenie liczą się też do tego eventu czy tylko rankedy?
 
Czy wygranie rundy odblokowuje nagrodę czy trzeba wygrać grę (2 rundy)?
Czy zwycięstwa na arenie liczą się też do tego eventu czy tylko rankedy?
Trzeba wygrać grę. Areny jeszcze nie sprawdzałem.
Post automatically merged:

Czy istnieje szansa wylosowania 2 razy tego samego bibelotu ? Jeśli tak to co w tedy się z nim dzieje ? jaka jest łączna pula bibelotów ?
 
Last edited:
Cześć. Mam pytanko:
Czy jest jakiś dzienny limit zdobywania bibelotów, które wylatują ze skrzyń? Z początku wylosowałem 4 gadżety pod rząd, a potem już same surowce.
A może ktoś wie po ilu zwycięstwach dostaje się rewersy?
Dzięki :howdy:
Post automatically merged:

jaka jest łączna pula bibelotów ?
Na tej stronce masz spis bibelotów. Na stronie głownej jest info o saovine, jak klikniesz rewards na banerze to się pokażą
 
@Patryczeks Bibelotów jest 12, limit ich byłby bez sensu. Ja na przykład dziś zdobyłem ich już 9. Co do ogólnego limitu skrzyń to nie wiem, ale jeśli jest to jest raczej duży.
 
Dokładnie, bibeloty zdobywa się na pewno losowo... ja np. przed chwilą trafiłem rewers, a mam dopiero kilka innych bibelotów odblokowanych. Co do surowców, to myślę, że szanse na nie rosną z każdym odkrytym bibelotem (bo przecież bibeloty nie mogą się powtarzać, więc gdy je zdobywasz, to ubywa ogólna liczba nagród do zdobycia i surowce są wtedy częstsze).
 
Fajny, drobny event. Przygody był klimatyczne, ale szkoda było pracy wielu osób po to, żeby przejść je w 5 minut. Są rzeczy ważne i ważniejsze.
 
Ktoś źle przetłumaczył jeden z nowych tytułów, "Wicked", jako "Wiedźma". Jest to nie tylko błędne tłumaczenie ("Wicked" można przetłumaczyć jak "Nikczemny" albo "Złośliwy"), ale taki tytuł już w języku polskim istnieje w sezonie magii (prawidłowo przetłumaczone słówko "Witch").
 
taki tytuł już w języku polskim istnieje w sezonie magii (prawidłowo przetłumaczone słówko "Witch").

Też to zauważyłem i trochę dziwnie to wygląda... choć ten tytuł z sezonu magii był fioletowy, a nie czerwony, więc jakaś różnica jest :D
 
Tego rodzaju nagrody RNG to dla graczy w typie kolekcjonera to największe s*******o z Waszej strony CDPR.
Do dzisiaj nie trzęsie mnie, że rozgrywając setki meczy podczas gwiazdkowego eventu nie wylosowałem żadnego rewersu, a widziałem graczy z prestiżem 0 level 11 - 20 którym dropnęło jeden bądź drugi rewers. Oni po rozegraniu podejrzewam kilku meczy wylosowali rewers, a ja tracąc masę czasu z powodu nieszcześliwego RNG dostałem jedynie skrawki.
Sytuacja się powtarza teraz. Podczas pierwszego dnia są szczęśliwcy, którym udało się wylosować po dwa rewersy, a takim jak ja RNG nigdy niepsrzyja.
Powtarzam nagradzanie RNG jest dla mnie nie do przyjęcia bo powoduje frustracje u ludzi takich jak ja, którym zależy na kolekcjach. Lepiej byłoby wprowadzić zasadę że p X wygranych dostajesz taki lub taki bibelot czy rewers.
CDPR NIE RÓBCIE NAGRÓD RNG NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Powtarzam nagradzanie RNG jest dla mnie nie do przyjęcia bo powoduje frustracje u ludzi takich jak ja, którym zależy na kolekcjach.
Widać nie obchodzi ich tracenie klientów, bo w przypadku kolekcjonerów omijanie nagród często prowadzi do deinstalacji gry.
 
Ja ze swej strony powiem, że w poprzednim evencie zimowym nie dostałem ani jednego rewersu. Było mi trochę smutno, ale nie traktowałem to jako pretekstu do odinstalowania gry. Po prostu nie trafiłem albo nie rozegrałem zbyt wielu gier. W ogóle powód dla którego ktoś miałby odinstalować grę bo nie dostał rewersu jest moim zdaniem śmieszny.

Przecież nikt nie zbierze wszystkich bibelotów z całego Gwinta, to jest praktycznie niemożliwe. Niektóre bibeloty są nawet przyznawane tylko graczom, którzy zagrali na adroidzie. Nie mówiąc już o tym że obecni gracze nie dostaną już nigdy tytułu "Pionier". Ten tytuł był przyznawany tylko tym graczom, którzy grali w zamkniętą betę.
 
Przecież nikt nie zbierze wszystkich bibelotów z całego Gwinta, to jest praktycznie niemożliwe.
Są osoby, które "zrobią wszystko" aby takie "praktycznie niemożliwe" rzeczy zdobyć, natomiast RNG to jednak coś zupełnie innego.
 
Niby tak, ale i tak uważam, że dodanie takiego eventu jest lepsze niż jego brak ;) dla większości graczy jest to możliwość zdobycia jakiś fajnych bibelotów, zwłaszcza dla tych, którzy nie wydają nic lub wydają niewiele na Gwinta :)

Sam też nie trafiłem zimowego rewersu, trudno, ale tym razem udało mi się już trafić jeden rewers... dlatego cieszę się, że przynajmniej mam możliwość zdobycia czegoś nowego ;) Bo gdyby był np. warunek wygrania 50 czy 100 meczy, to niektórych to właśnie mogłoby zniechęcić do gry... a tak teoretycznie mogą zagrać parę razy podczas eventu i trafić coś fajnego!
 
42 zwycięstwa i ani jednego rewersu. Fajnie jakby dali 2 drogi na zdobycie bibelotów, losowo i przez jakiś progres. Osobiście moim głównym celem i motywacją jest zbieranie bibelotów. Potem można pooglądać swoją kolekcję rewersów i powspominać związane z nimi wydarzenia.
 

Lexor

Forum veteran
Dobrym rozwiązaniem często spotykanym w innych grach gdzie są "loot boxy" jest umieszczenie w nich jakiejś waluty, za którą można dokupić to co nas interesuje jeśli nie mamy szczęścia i nie wypadnie nam bezpośrednio.
 
Mam proste pytanie. Da się zdobyć oba rewersy?
Przyznam że grałem dużo przez czas tego wydarzenia (muszę ukończyć podróż) i zdobyłem wszystkie bibeloty poza rewersem od krasnoluda. I teraz przy otwieraniu tych paczek dostaję wyłącznie złoto/pył. Więc wygląda to tak, jakby drugi rewers miał zablokowany.
 
Top Bottom