Doom

+
Doom

Ja cie nie mogę. Nie było tematu o Dumie :)

Id Software chce, aby nowy Doom wyglądał świetnie - będą testy alpha i beta.
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/id-software-chce-aby-nowy-doom-wygladal-swietnie.html

4K:



 
To jak koleś obchodzi się ze swoją bronią przypomina mi nowego Wolfensteina. Czyli dla mnie bomba. Szczelanki nawalanki to jest to co cylonki lubią najbardziej.
 
Ale fart ! okazało się że klucz ktory dostałem za Wolfa pre-order był bardzo fartowny i załapał sie do zamkniętej alfy Dooma!
Chociaz kluczyk przekazałem wcześniej koledze, bo na swoim starym huku to na dobre granie nie liczyłem w alfe.
Udostępniać materiałów nie będzie można, a jak już kogoś będzie korcić to każdy będzie możliwy do identyfikacji.
Chociaż jakieś tam ogólne wrażenia to co innego, więc napewno po weekendzie napiszę kilka zdań miejmy nadzieję ochów i achów, po wizycie u kolegi.

Mając i7 4790 / 8gb / 290X powinno być solidnie, mimo że alfa.
 
Wymagania Doom do rozdzielczości 720p:


  • Procesor: Core i5 3,3 GHz / AMD FX-8350 4,0 GHz
  • Karta grafiki: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 (64-bitowy)


Wymagania Doom do rozdzielczości 1080p:



  • Procesor: Core i7 3,4 GHz / AMD FX-8350 4,0GHz
  • Karta grafiki: GeForce GTX 780 / Radeon R9 280
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 (64-bitowy)
 
Regulamin Alfy strasznie restykcyjny i nie pozwala dzielić się wrazeniami, ale czy to strata jak po materiale od Bethesdy wszystko jasne jaki to będzie mult.
Gdybym nie wiedział że to Doom to bym pomyślał że musi to być nowy Quake Arena


[video=youtube;JTfe7V-_3r0]http://www.youtube.com/watch?v=JTfe7V-_3r0[/video]

Identyczny Feeling, ma to coś czego brakuje nowemu UT i dynamikę (choć i tak za wolno), bo nowy UT jest strasznie wolny, za wolny UT3 był wyraznie szybszy i dlatego nowy UT nie podoba mi się, ale patrząc na materiał od Id, multik Dooma to co innego.

Ps: Tylko te cyferki obrażeń, mam nadzieję że będzie mozna wyłączyć, to nie rpg...
chociaż mam nadzieję że wersja pc bedzie ciut szybsza... no ale to alfa.. widać że grali raczej na padach, a nie na gryzoniach.

---------- Zaktualizowano 11:56 ----------

Że nie mogę nic napisach... ech.. Bethesda .. pomidor...pomidor... pomidor...
 
Last edited:
Mimo wszystko obok nowego Dark Souls jest to najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w 2016 roku. Nie licząc Krwi i Wina oczywiście. Bardzo podobał mi się prezentowany gejmplej, chociaż zdaję sobie sprawę, że wyreżyserowany.
 
Garść informacji na temat nowego Dooma, niektóre nie nastrajają zbyt pozytywnie :-

http://www.cdaction.pl/news-43711/doom--znamy-nowe-szczegoly.html

Ja tam jednak jestem dośc pozytywnie nastawiony, niech tylko przy następnych alpha testach ( a może już beta?) dadzą nową arene/y i przynajmniej jednego nowego demona, a nie znowu ta sama oklepana arena i Revenant jako możliwość transformacji.
Niestety wrażeniami dzielić się nie można, i ciekawostka na koniec, Amazon wystawił Dooma z datą premiery 30 czerwiec 2016
 
Last edited:
Zaszaleli z tą kolekcjonerką, figurka i steelbook, a policzą sobie pewnie kilkaset dolców. Ale sama gra zapowiada się fajnie mimo pewnych zgrzytów, o których pisałem wcześniej.
 
Powiem tak wszystkie gry co kupowałem w Maju były świetne, a to dobry znak

2011 Wiedzmin 2
2012 Alan Wake /Diablo 3
2013 Metro Last light
2014 Wolfenstein New Order
2015 Wiedzmin 3

Tak się jakoś składa że co roku biorę coś w maju i dobrze wychodzę na tym.
 
Po co wymyślać koło na nowo, jak można zrobić coś na sprawdzonym schemacie, fajnie fajnie, dobrze sie zapowiadają FPSy jeszcze Serious Sam4 się robi, oj sie będzie można wyżyć ostro (pewno Doom jak przystało na Id robi się na OGL, pfuuu..,. Vulkanie tak samo jak SS4)

Chociaż te melee ataki wyglądają podobnie jak z Serious Sama 3, szczególnie oczko CacoDemona vs Gnaara
 
Last edited:
Powrót do korzeni. Dosłownie. Obejrzałem ten zwiastun do końca z coraz bardziej słabnącą nadzieją, że to jest pokaz którejś z wcześniejszych odsłon. Ale jednak nie. Być może ma robić 60 klatek nawet na poprzedniej generacji konsol.
 
Bardziej formuła Brutal Dooma niż klasycznych Doomów. Ale czy to ma znaczenie? Ja ostatnio stwierdziłem, że muszę sobie zagrać znowu Quake'a 2.
 
Top Bottom