Door Kickers

+
Door Kickers

Ktoś jeszcze czeka? :)

[video=youtube;19-1bsfT4ok]https://www.youtube.com/watch?v=19-1bsfT4ok&feature=youtu.be[/video]
 
Póki nie zaimplementują multi, meham tą produkcję. Nawet singiel w SWAT 4 mnie wynudził.
 

Yngh

Forum veteran
Wiem, że późno, ale właśnie miałem okazję wytestować i powiem tak: świetna gra łącząca taktykę i dynamiczny gameplay! Jest rozwój postaci i możliwość koordynowania akcji dzięki go-codes, a także wiele misji o bardzo różnym stopniu skomplikowania. Gra jest też bardzo klimatyczna, głównie dzięki świetnemu udźwiękowieniu. Jeśli podobało Wam się stare dobre Rainbow Six, spodoba się też i Door Kickers, więc bierzcie w ciemno ;).
 
Wiem, że późno, ale właśnie miałem okazję wytestować i powiem tak: świetna gra łącząca taktykę i dynamiczny gameplay! Jest rozwój postaci i możliwość koordynowania akcji dzięki go-codes, a także wiele misji o bardzo różnym stopniu skomplikowania. Gra jest też bardzo klimatyczna, głównie dzięki świetnemu udźwiękowieniu. Jeśli podobało Wam się stare dobre Rainbow Six, spodoba się też i Door Kickers, więc bierzcie w ciemno ;).
Na dodatek w łatkach wprowadzili trochę fajnych rzeczy. I tak, gra jest rewelacyjna :)
 
Potwierdzam, gierka świetna, zakupiłem na długo przed premierą (chyba przy alpha 2) i nie żałuję. Gra od tamtego czasu strasznie się rozrosla. Czuć klimat starych R6 :)
 
Top Bottom