Dostępność i Dystrybucja Kluczy do Bety

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Dostępność i Dystrybucja Kluczy do Bety



Drodzy gracze,


Nieco ponad dwa tygodnie temu wystartowała zamknięta beta GWINTA. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was wciąż czeka, by móc zagrać w wiedźmińską karciankę. Taka już natura zamkniętych betatestów, że dostęp do nich przyznawany jest stopniowo. Ale dzięki takiemu podejściu możemy upewnić się, że rozgrywka w GWINCIE jest dopracowana i stabilna. Do końca przyszłego tygodnia zaproszenia powinny otrzymać wszystkie osoby, które zapisały w do zamkniętej bety w czerwcu. A to wciąż dopiero początek.


Dziękujemy Wam za cierpliwość i niezwykle wsparcie.


Pozdrawiamy,
Zespół GWINTA
 
Już myślałem że będę musiał czekać do pełnej wersji gry bo zarejestrowałem się tylko na jednym meilu a nie na 10 jak inni.
 
Już nie mogę się doczekać kiedy dostane klucz do bety zapisałem się 18-06-2016 r więc czekam niecierpliwie :) . Przypomina mi to sytuacje jak dwa lata temu czekałem na dostęp do bety Hearthstona . Mam nadzieję że nie będzie restartu gdy gra wyjdzie w pełnej wersji . Jeśli tak to proszę o odpowiedz bo mam zamiar kupić dużo beczek z kartami .
 
Xaar_PL W innym temacie zostało to wyjaśnione. Restart będzie natomiast osoby które zakupią beczki za prawdziwe pieniądze po restarcie ponownie zakupione beczki otrzymają.
 
Anglad47FM

Rozumiem emocje, ale są sposoby by wyrazić dezaprobatę w sposób cywilizowany i bez użycia epitetów.
Uzewnętrznianie frustacji w podobny sposób nie jest na tym forum mile widziane.
Post poleciał i poleci każdy następny nie na temat i w wulgarnym tonie.
 
Last edited:
@Xaar_PL
Będzie restart, aczkolwiek mówili, ze wszystkie wroca spowrotem do nas do ponownego openingu
 
Witam, zapisałem się do bety 19-06, a mimo to do dziś nie dostałem klucza do gry, choć miałem dostać "do końca tygodnia"
 
Beta dla graczy z czerwca

Witam 10tego Listopada został opublikowany post na stronie o tym że wszyscy gracze którzy zapisali się w czerwcu dostaną dostęp do bety do końca przyszłego tygodnia (20 listopada). Czy ktoś z osób zapisanych w czerwcu dostał już dostęp? Ja sam zapisałem się 15tego czerwca ale dalej czekam
 
To w takim wypadku należało by otworzyć taki temat po 20 listopada, ew. w najbliższą sobotę.
 
Ja swój klucz dostałem, czekałem cały dzisiejszy dzień aż minie północ, zaglądam do skrzynki a tam "pusto". Po jakimś czasie zaglądam sobie do różnych podfolderów na gmailu, i się okazało że ja dostałem dostęp już 3 dni temu :D W ofertach czekał na mnie.
 
Czyli dzisiaj powinienem na pewno ten kluczyk otrzymać? ;d Ok, UFAM WAM. Kurczę, zaglądam co chwilę na maila i za każdym razem zawód :< Tylko oferty kredytów i Rysiu Petru żebrający o hajs.
 
Jak prognozujecie ?
Jeśli złożyłem "podanie" o kluczyk do bety początkiem Listopada to kiedy mogę się go spodziewać ?
 
Dostałem się do bety dwadzieścia dni temu i jestem bardzo wdzięczny twórcom za możliwość wypróbowania gry przed premierą. Gra się przyjemnie, na błędy na razie nie trafiłem, w razie czego będę zgłaszał.
 
Znak czasu, ludzie nie mają cierpliwości, wszystko musi być na zaraz. To jest zamknięta beta jak w wielu grach, jak ktoś się dorwie trochę później to mu korona z głowy nie spadnie. Chyba z początkiem nowego roku ma wejść otwarta beta - oczywiście 5 zł to śmieszna cena za dostęp, ale na prawdę spokojnie można poczekać te kilkanaście tygodni.
 
Top Bottom